Pāriet uz saturu

Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienaiPasūti līdz otrdienai — piegāde pk.–sv.

Katalogs

  • Piena produkti un olas
    Skatīt visuPiena produkti un olas →
    • Piens
    • Biezpiens
    • Jogurti un deserti
    • Kefīrs un skābpiena produkti
    • Krējums
    • Siers
    • Sviests
    • Olas
    • Majonēze
  • Maize un konditoreja
    Skatīt visuMaize un konditoreja →
    • Maize
    • Kūkas un kūciņas
    • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
    • Rīvmaize
    • Piedevas konditorejai
    • Tortiljas
  • Gaļa un zivis
    Skatīt visuGaļa un zivis →
    • Cīsiņi
    • Desiņas
    • Pārstrādāta gaļa
    • Pastētes
    • Gaļas maltītes un uzkodas
    • Svaiga vista un mājputni gaļa
    • Maltās gaļas
    • Svaiga cūkgaļa
    • Šašliks
    • Steiks
    • Lēni gatavoti
    • Marinādes Gaļa
    • Pārstrādātās zivis
    • Svaigās zivis un jūrasveltes
  • Vegāniem un veģetāriešiem
    Skatīt visuVegāniem un veģetāriešiem →
    • Gaļas un zivs alternatīvas
  • Iepākota partika
    Skatīt visuIepākota partika →
    • Eļļa
    • Etiķis
    • Milti
    • Makaroni
    • Mērce
    • Graudaugi un putraimi
    • Garšvielas
    • Brokastu pārslas un musli
    • Sāls, Cukurs
    • Speciālā pārtika un galetes
    • Saldumi
    • Konservēti produkti
    • Kafija un Tejā
    • Pasaules virtuve
    • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces
  • Gatavā kulinārija
    Skatīt visuGatavā kulinārija →
    • Pankūkas
    • Salāti
    • Sviestmaizes
    • Gatavas maltītes
    • Vārīti, cepti un sālīti produkti
  • Dzērieni
    Skatīt visuDzērieni →
    • Limonādes
    • Sula
    • Ūdens
  • Augļi un dārzeņi
    Skatīt visuAugļi un dārzeņi →
    • Dārzeņi
    • Augļi
  • Uzkodas
    Skatīt visuUzkodas →
    • Čipsi
    • Gaļas uzkodas
    • Citas uzkodas
    • Rieksti un žāvēti augļi
  • Saldēta pārtika
    Skatīt visuSaldēta pārtika →
    • Saldēti dārzeņi un augļi
    • Saldēti pelmeņi, vareņiki
    • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
    • Saldējums
    • Pica
    • Saldētie ēdieni
  • Sadzīves ķīmija
    Skatīt visuSadzīves ķīmija →
    • Mazgāšanas līdzekļi
    • Papīra produkti
    • Trauku mazgāšanas līdzekļi
    • Veļas mazgāšanas līdzekļi
    • Atkritumu maisi
  • Mājdzīvnieku preces
    Skatīt visuMājdzīvnieku preces →
    • Kaķiem
    • Suņiem
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
    Skatīt visuSkaistumkopšanai un higiēnai →
    • Intīmā higiēna
    • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
    • Sejas kopšana
    • Skūšanās un depilācija
    • Zobu un mutes higiēna
    • Dezodoranti
    • Ķermeņa kopšana
    • Zīdaiņiem un bērniem
  • Interesantākais
    Skatīt visuInteresantākais →
    • Izpārdošana
    • Ietaupījums 25%+
    • Exclusive
  • Noliktavā (bez biedrības)
Pasūti Piegāde
  • Pieteikties
  • +371 26322465
  • info@expresspoint.lv

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English
  • Instagram
  • TikTok

Populāri meklējumi

  • piens
  • siers
  • olas
  • zupa
  • čipsi
  • kafija
  • sviests
  • maize

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
  • Piena produkti un olas
    • Visi kategorijas produkti
    • Piens
    • Biezpiens
    • Jogurti un deserti
    • Kefīrs un skābpiena produkti
    • Krējums
    • Siers
    • Sviests
    • Olas
    • Majonēze
  • Maize un konditoreja
    • Visi kategorijas produkti
    • Maize
    • Kūkas un kūciņas
    • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
    • Rīvmaize
    • Piedevas konditorejai
    • Tortiljas
  • Gaļa un zivis
    • Visi kategorijas produkti
    • Cīsiņi
    • Desiņas
    • Pārstrādāta gaļa
    • Pastētes
    • Gaļas maltītes un uzkodas
    • Svaiga vista un mājputni gaļa
    • Maltās gaļas
    • Svaiga cūkgaļa
    • Šašliks
    • Steiks
    • Lēni gatavoti
    • Marinādes Gaļa
    • Pārstrādātās zivis
    • Svaigās zivis un jūrasveltes
  • Vegāniem un veģetāriešiem
    • Gaļas un zivs alternatīvas
  • Iepākota partika
    • Visi kategorijas produkti
    • Eļļa
    • Etiķis
    • Milti
    • Makaroni
    • Mērce
    • Graudaugi un putraimi
    • Garšvielas
    • Brokastu pārslas un musli
    • Sāls, Cukurs
    • Speciālā pārtika un galetes
    • Saldumi
    • Konservēti produkti
    • Kafija un Tejā
    • Pasaules virtuve
    • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces
  • Gatavā kulinārija
    • Visi kategorijas produkti
    • Pankūkas
    • Salāti
    • Sviestmaizes
    • Gatavas maltītes
    • Vārīti, cepti un sālīti produkti
  • Dzērieni
    • Visi kategorijas produkti
    • Limonādes
    • Sula
    • Ūdens
  • Augļi un dārzeņi
    • Visi kategorijas produkti
    • Dārzeņi
    • Augļi
  • Uzkodas
    • Visi kategorijas produkti
    • Čipsi
    • Gaļas uzkodas
    • Citas uzkodas
    • Rieksti un žāvēti augļi
  • Saldēta pārtika
    • Visi kategorijas produkti
    • Saldēti dārzeņi un augļi
    • Saldēti pelmeņi, vareņiki
    • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
    • Saldējums
    • Pica
    • Saldētie ēdieni
  • Sadzīves ķīmija
    • Visi kategorijas produkti
    • Mazgāšanas līdzekļi
    • Papīra produkti
    • Trauku mazgāšanas līdzekļi
    • Veļas mazgāšanas līdzekļi
    • Atkritumu maisi
  • Mājdzīvnieku preces
    • Visi kategorijas produkti
    • Kaķiem
    • Suņiem
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
    • Visi kategorijas produkti
    • Intīmā higiēna
    • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
    • Sejas kopšana
    • Skūšanās un depilācija
    • Zobu un mutes higiēna
    • Dezodoranti
    • Ķermeņa kopšana
    • Zīdaiņiem un bērniem
  • 💙 Interesantākais 💙
    • Jaunumi
    • Izpārdošana
    • Ietaupījums 25%+
    • Exclusive
  • Noliktavā (bez biedrības)

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English

Populāri meklējumi

  • piens
  • siers
  • olas
  • zupa
  • čipsi
  • kafija
  • sviests
  • maize

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
Pieteikties Grozs
  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
  • Sadzīves ķīmija
  • Mājdzīvnieku preces
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
  • Interesantākais
  • Noliktavā (bez biedrības)

Piena produkti un olas

Skatīt visu →
  • Piens
  • Biezpiens
  • Jogurti un deserti
  • Kefīrs un skābpiena produkti
  • Krējums
  • Siers
  • Sviests
  • Olas
  • Majonēze

Maize un konditoreja

Skatīt visu →
  • Maize
  • Kūkas un kūciņas
  • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
  • Rīvmaize
  • Piedevas konditorejai
  • Tortiljas

Gaļa un zivis

Skatīt visu →
  • Cīsiņi
  • Desiņas
  • Pārstrādāta gaļa
  • Pastētes
  • Gaļas maltītes un uzkodas
  • Svaiga vista un mājputni gaļa
  • Maltās gaļas
  • Svaiga cūkgaļa
  • Šašliks
  • Steiks
  • Lēni gatavoti
  • Marinādes Gaļa
  • Pārstrādātās zivis
  • Svaigās zivis un jūrasveltes

Vegāniem un veģetāriešiem

Skatīt visu →
  • Gaļas un zivs alternatīvas

Iepākota partika

Skatīt visu →
  • Eļļa
  • Etiķis
  • Milti
  • Makaroni
  • Mērce
  • Graudaugi un putraimi
  • Garšvielas
  • Brokastu pārslas un musli
  • Sāls, Cukurs
  • Speciālā pārtika un galetes
  • Saldumi
  • Konservēti produkti
  • Kafija un Tejā
  • Pasaules virtuve
  • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces

Gatavā kulinārija

Skatīt visu →
  • Pankūkas
  • Salāti
  • Sviestmaizes
  • Gatavas maltītes
  • Vārīti, cepti un sālīti produkti

Dzērieni

Skatīt visu →
  • Limonādes
  • Sula
  • Ūdens

Augļi un dārzeņi

Skatīt visu →
  • Dārzeņi
  • Augļi

Uzkodas

Skatīt visu →
  • Čipsi
  • Gaļas uzkodas
  • Citas uzkodas
  • Rieksti un žāvēti augļi

Saldēta pārtika

Skatīt visu →
  • Saldēti dārzeņi un augļi
  • Saldēti pelmeņi, vareņiki
  • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
  • Saldējums
  • Pica
  • Saldētie ēdieni

Sadzīves ķīmija

Skatīt visu →
  • Mazgāšanas līdzekļi
  • Papīra produkti
  • Trauku mazgāšanas līdzekļi
  • Veļas mazgāšanas līdzekļi
  • Atkritumu maisi

Mājdzīvnieku preces

Skatīt visu →
  • Kaķiem
  • Suņiem

Skaistumkopšanai un higiēnai

Skatīt visu →
  • Intīmā higiēna
  • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
  • Sejas kopšana
  • Skūšanās un depilācija
  • Zobu un mutes higiēna
  • Dezodoranti
  • Ķermeņa kopšana
  • Zīdaiņiem un bērniem

Interesantākais

Skatīt visu →
  • Izpārdošana
  • Ietaupījums 25%+
  • Exclusive

Noliktavā (bez biedrības)

Skatīt visu →

Skatīt visu

  • Jaunumi
  • Ekskluzīvi
  • Lieliska cena
  • Gatavā kulinārija
Pasūti
  • Jaunumi
  • Ekskluzīvi
  • Lieliska cena
  • Gatavā kulinārija

Prece pievienota grozam

Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienai. Pasūti Piegāde Dienu un laiku izvēlies, noformējot pasūtījumu · Līdz pieņemšanas beigām:
Skatīt grozu
Sākums / Meklēšana

“масло”

186 preces

  • Kartupeļu biezenis ar gaļas bumbiņām un brūno mērci 350g SuShef

    Kartupeļu biezenis ar gaļas bumbiņām un brūno mērci 350g SuShef

    Kartupeļu biezenis ar gaļas bumbiņām un brūno mērci 350g SuShef

    Parastā cena €3,72
    Parastā cena Akcijas cena €3,72
    Vienības cena €10,63/kg
  • Cepumi sviesta šokolādes Galettes, 150g, St Michel
    • ✦Ekskluzīvs

    Cepumi sviesta šokolādes Galettes, 150g, St Michel

    Cepumi sviesta šokolādes Galettes, 150g, St Michel

    Parastā cena €2,71
    Parastā cena Akcijas cena €2,71
    Vienības cena €18,07/kg
  • Grauzdiņi ar ķiplokiem un sēklām Zeltene 300g, Latvijas maiznieks

    Grauzdiņi ar ķiplokiem un sēklām Zeltene 300g, Latvijas maiznieks

    Grauzdiņi ar ķiplokiem un sēklām Zeltene 300g, Latvijas maiznieks

    Parastā cena €3,81
    Parastā cena Akcijas cena €3,81
    Vienības cena €12,70/kg
  • Vārīta Doktora desa ĀDAŽI 400g

    Vārīta Doktora desa ĀDAŽI 400g

    Vārīta Doktora desa ĀDAŽI 400g

    Parastā cena €2,14
    Parastā cena Akcijas cena €2,14
    Vienības cena €5,35/kg
  • Mērce pastai Bolognese ar liellopa gaļu un cūkgaļu, 400g, DeCecco

    Mērce pastai Bolognese ar liellopa gaļu un cūkgaļu, 400g, DeCecco

    Mērce pastai Bolognese ar liellopa gaļu un cūkgaļu, 400g, DeCecco

    Parastā cena €3,62
    Parastā cena Akcijas cena €3,62
    Vienības cena €9,05/kg
  • Pelmeņi Traditional ar cūkgaļu 400g
    • Lieliska cena

    Pelmeņi Traditional ar cūkgaļu 400g

    Pelmeņi Traditional ar cūkgaļu 400g

    Parastā cena €2,72
    Parastā cena Akcijas cena €2,72
    Vienības cena €6,80/kg
  • Barankas Latvijas Maiznieks ar vaniļas garšu 280g

    Barankas Latvijas Maiznieks ar vaniļas garšu 280g

    Barankas Latvijas Maiznieks ar vaniļas garšu 280g

    Parastā cena €1,94
    Parastā cena Akcijas cena €1,94
    Vienības cena €6,93/kg
  • Krēms Bruschetta ar pipariem un Ricotta sieru, 135g, Castellino
    • ✦Ekskluzīvs

    Krēms Bruschetta ar pipariem un Ricotta sieru, 135g, Castellino

    Krēms Bruschetta ar pipariem un Ricotta sieru, 135g, Castellino

    Parastā cena €3,48
    Parastā cena Akcijas cena €3,48
    Vienības cena €25,78/kg
  • Doktora desa Gurmānu ĀDAŽI vārīta 350g
    • Lieliska cena

    Doktora desa Gurmānu ĀDAŽI vārīta 350g

    Doktora desa Gurmānu ĀDAŽI vārīta 350g

    Parastā cena €2,38
    Parastā cena Akcijas cena €2,38
    Vienības cena €6,80/kg
  • Pasta ar malto gaļu 300g, Lido
    • Lieliska cena

    Pasta ar malto gaļu 300g, Lido

    Pasta ar malto gaļu 300g, Lido

    Parastā cena €2,42
    Parastā cena Akcijas cena €2,42
    Vienības cena €8,07/kg
  • Tostermaize Tost Maize 100% rudzu 390g
    • Lieliska cena

    Tostermaize Tost Maize 100% rudzu 390g

    Tostermaize Tost Maize 100% rudzu 390g

    Parastā cena €1,35
    Parastā cena Akcijas cena €1,35
    Vienības cena €3,46/kg
  • Cepta cāļa fileja panējumā LIDO 105g
    • Lieliska cena

    Cepta cāļa fileja panējumā LIDO 105g

    Cepta cāļa fileja panējumā LIDO 105g

    Parastā cena €1,95
    Parastā cena Akcijas cena €1,95
    Vienības cena €18,57/kg
  • Pīrādziņi ar kūpinātu gaļu lielie 320g, Latvijas Maiznieks

    Pīrādziņi ar kūpinātu gaļu lielie 320g, Latvijas Maiznieks

    Pīrādziņi ar kūpinātu gaļu lielie 320g, Latvijas Maiznieks

    Parastā cena €2,49
    Parastā cena Akcijas cena €2,49
    Vienības cena €7,78/kg
  • Baltmaize Lielā galda sagriezta 500g
    • Lieliska cena

    Baltmaize Lielā galda sagriezta 500g

    Baltmaize Lielā galda sagriezta 500g

    Parastā cena €1,09
    Parastā cena Akcijas cena €1,09
    Vienības cena €2,18/kg
  • Pankūkas ar šķinķi un sieru, 270g

    Pankūkas ar šķinķi un sieru, 270g

    Pankūkas ar šķinķi un sieru, 270g

    Parastā cena €2,39
    Parastā cena Akcijas cena €2,39
    Vienības cena €8,85/kg
  • Kartupeļu čipsi TORRES, Ibērijas šķiņķa garša, 150g

    Kartupeļu čipsi TORRES, Ibērijas šķiņķa garša, 150g

    Kartupeļu čipsi TORRES, Ibērijas šķiņķa garša, 150g

    Parastā cena €3,47
    Parastā cena Akcijas cena €3,47
    Vienības cena €23,13/kg
  • Pankūkas plānās 840g 12gab Lido
    • ✦Ekskluzīvs

    Pankūkas plānās 840g 12gab Lido

    Pankūkas plānās 840g 12gab Lido

    Parastā cena €7,25
    Parastā cena Akcijas cena €7,25
  • Cūkgaļa grilēšanai Rīgas miesnieks melleņu marinādē 500g
    • Lieliska cena

    Cūkgaļa grilēšanai Rīgas miesnieks melleņu marinādē 500g

    Cūkgaļa grilēšanai Rīgas miesnieks melleņu marinādē 500g

    Parastā cena €4,21
    Parastā cena Akcijas cena €4,21
    Vienības cena €8,42/kg
  • Humoss Lido ar spinātiem 200g

    Humoss Lido ar spinātiem 200g

    Humoss Lido ar spinātiem 200g

    Parastā cena €1,66
    Parastā cena Akcijas cena €1,66
    Vienības cena €8,30/kg
  • Čipsi ĀDAŽU DRAUGU PAKA ar krējuma un sīpolu garšu 180g
    • Lieliska cena

    Čipsi ĀDAŽU DRAUGU PAKA ar krējuma un sīpolu garšu 180g

    Čipsi ĀDAŽU DRAUGU PAKA ar krējuma un sīpolu garšu 180g

    Parastā cena €2,15
    Parastā cena Akcijas cena €2,15
    Vienības cena €11,94/kg
  • JAUNPILS Holandes siers šķēlītēs, 500 G
    • Lieliska cena

    JAUNPILS Holandes siers šķēlītēs, 500 G

    JAUNPILS Holandes siers šķēlītēs, 500 G

    Parastā cena €4,50
    Parastā cena Akcijas cena €4,50
    Vienības cena €9,00/kg
  • Pankūkas ar siera, šķiņķa pildījumu 230g, Lido

    Pankūkas ar siera, šķiņķa pildījumu 230g, Lido

    Pankūkas ar siera, šķiņķa pildījumu 230g, Lido

    Parastā cena €2,73
    Parastā cena Akcijas cena €2,73
    Vienības cena €11,87/kg
  • Mintaja nageti, panējumā, MSC, sald.,300g, Rseafood

    Mintaja nageti, panējumā, MSC, sald.,300g, Rseafood

    Mintaja nageti, panējumā, MSC, sald.,300g, Rseafood

    Parastā cena €3,81
    Parastā cena Akcijas cena €3,81
    Vienības cena €12,70/kg
  • Čipsi Ādažu Draugu paka šašliks un grauzdēti sīpoli 180g
    • Lieliska cena

    Čipsi Ādažu Draugu paka šašliks un grauzdēti sīpoli 180g

    Čipsi Ādažu Draugu paka šašliks un grauzdēti sīpoli 180g

    Parastā cena €2,15
    Parastā cena Akcijas cena €2,15
    Vienības cena €11,94/kg

Parādītas 96 no 186

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • …
  • 8

Vairāk vērtības jums

Interneta veikals ar kvalitatīvu produkciju par godīgām cenām. Sadarbojamies ar vietējiem ražotājiem un piegādātājiem.

  • Instagram @velto.lv
  • TikTok @velto.lv

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Skatīt visas →

Informācija

  • Par Velto un BUJ
  • Kontakti

Kontakti

  • E-pasts info@expresspoint.lv
  • Tālrunis+371 26322465Darba dienās 10:00–17:00
Pasūti Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienai. Piegāde
© 2026 Velto · SIA ExpressPoint, reģ. nr. 40203433692
  • Privātuma politika
  • Preču atgriešanas noteikumi
  • Lietošanas un pirkšanas noteikumi
  • Sīkdatņu iestatījumi

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English
  • American Express
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • Visa
  • Izvēle pārlādēs visu lapu.
  • Atveras jaunā logā.