Pāriet uz saturu

Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienaiPasūti līdz otrdienai — piegāde pk.–sv.

Katalogs

  • Piena produkti un olas
    Skatīt visuPiena produkti un olas →
    • Piens
    • Biezpiens
    • Jogurti un deserti
    • Kefīrs un skābpiena produkti
    • Krējums
    • Siers
    • Sviests
    • Olas
    • Majonēze
  • Maize un konditoreja
    Skatīt visuMaize un konditoreja →
    • Maize
    • Kūkas un kūciņas
    • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
    • Rīvmaize
    • Piedevas konditorejai
    • Tortiljas
  • Gaļa un zivis
    Skatīt visuGaļa un zivis →
    • Cīsiņi
    • Desiņas
    • Pārstrādāta gaļa
    • Pastētes
    • Gaļas maltītes un uzkodas
    • Svaiga vista un mājputni gaļa
    • Maltās gaļas
    • Svaiga cūkgaļa
    • Šašliks
    • Steiks
    • Lēni gatavoti
    • Marinādes Gaļa
    • Pārstrādātās zivis
    • Svaigās zivis un jūrasveltes
  • Vegāniem un veģetāriešiem
    Skatīt visuVegāniem un veģetāriešiem →
    • Gaļas un zivs alternatīvas
  • Iepākota partika
    Skatīt visuIepākota partika →
    • Eļļa
    • Etiķis
    • Milti
    • Makaroni
    • Mērce
    • Graudaugi un putraimi
    • Garšvielas
    • Brokastu pārslas un musli
    • Sāls, Cukurs
    • Speciālā pārtika un galetes
    • Saldumi
    • Konservēti produkti
    • Kafija un Tejā
    • Pasaules virtuve
    • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces
  • Gatavā kulinārija
    Skatīt visuGatavā kulinārija →
    • Pankūkas
    • Salāti
    • Sviestmaizes
    • Gatavas maltītes
    • Vārīti, cepti un sālīti produkti
  • Dzērieni
    Skatīt visuDzērieni →
    • Limonādes
    • Sula
    • Ūdens
  • Augļi un dārzeņi
    Skatīt visuAugļi un dārzeņi →
    • Dārzeņi
    • Augļi
  • Uzkodas
    Skatīt visuUzkodas →
    • Čipsi
    • Gaļas uzkodas
    • Citas uzkodas
    • Rieksti un žāvēti augļi
  • Saldēta pārtika
    Skatīt visuSaldēta pārtika →
    • Saldēti dārzeņi un augļi
    • Saldēti pelmeņi, vareņiki
    • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
    • Saldējums
    • Pica
    • Saldētie ēdieni
  • Sadzīves ķīmija
    Skatīt visuSadzīves ķīmija →
    • Mazgāšanas līdzekļi
    • Papīra produkti
    • Trauku mazgāšanas līdzekļi
    • Veļas mazgāšanas līdzekļi
    • Atkritumu maisi
  • Mājdzīvnieku preces
    Skatīt visuMājdzīvnieku preces →
    • Kaķiem
    • Suņiem
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
    Skatīt visuSkaistumkopšanai un higiēnai →
    • Intīmā higiēna
    • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
    • Sejas kopšana
    • Skūšanās un depilācija
    • Zobu un mutes higiēna
    • Dezodoranti
    • Ķermeņa kopšana
    • Zīdaiņiem un bērniem
  • Interesantākais
    Skatīt visuInteresantākais →
    • Izpārdošana
    • Ietaupījums 25%+
    • Exclusive
  • Noliktavā (bez biedrības)
Pasūti Piegāde
  • Pieteikties
  • +371 26322465
  • info@expresspoint.lv

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English
  • Instagram
  • TikTok

Populāri meklējumi

  • piens
  • siers
  • olas
  • zupa
  • čipsi
  • kafija
  • sviests
  • maize

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
  • Piena produkti un olas
    • Visi kategorijas produkti
    • Piens
    • Biezpiens
    • Jogurti un deserti
    • Kefīrs un skābpiena produkti
    • Krējums
    • Siers
    • Sviests
    • Olas
    • Majonēze
  • Maize un konditoreja
    • Visi kategorijas produkti
    • Maize
    • Kūkas un kūciņas
    • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
    • Rīvmaize
    • Piedevas konditorejai
    • Tortiljas
  • Gaļa un zivis
    • Visi kategorijas produkti
    • Cīsiņi
    • Desiņas
    • Pārstrādāta gaļa
    • Pastētes
    • Gaļas maltītes un uzkodas
    • Svaiga vista un mājputni gaļa
    • Maltās gaļas
    • Svaiga cūkgaļa
    • Šašliks
    • Steiks
    • Lēni gatavoti
    • Marinādes Gaļa
    • Pārstrādātās zivis
    • Svaigās zivis un jūrasveltes
  • Vegāniem un veģetāriešiem
    • Gaļas un zivs alternatīvas
  • Iepākota partika
    • Visi kategorijas produkti
    • Eļļa
    • Etiķis
    • Milti
    • Makaroni
    • Mērce
    • Graudaugi un putraimi
    • Garšvielas
    • Brokastu pārslas un musli
    • Sāls, Cukurs
    • Speciālā pārtika un galetes
    • Saldumi
    • Konservēti produkti
    • Kafija un Tejā
    • Pasaules virtuve
    • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces
  • Gatavā kulinārija
    • Visi kategorijas produkti
    • Pankūkas
    • Salāti
    • Sviestmaizes
    • Gatavas maltītes
    • Vārīti, cepti un sālīti produkti
  • Dzērieni
    • Visi kategorijas produkti
    • Limonādes
    • Sula
    • Ūdens
  • Augļi un dārzeņi
    • Visi kategorijas produkti
    • Dārzeņi
    • Augļi
  • Uzkodas
    • Visi kategorijas produkti
    • Čipsi
    • Gaļas uzkodas
    • Citas uzkodas
    • Rieksti un žāvēti augļi
  • Saldēta pārtika
    • Visi kategorijas produkti
    • Saldēti dārzeņi un augļi
    • Saldēti pelmeņi, vareņiki
    • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
    • Saldējums
    • Pica
    • Saldētie ēdieni
  • Sadzīves ķīmija
    • Visi kategorijas produkti
    • Mazgāšanas līdzekļi
    • Papīra produkti
    • Trauku mazgāšanas līdzekļi
    • Veļas mazgāšanas līdzekļi
    • Atkritumu maisi
  • Mājdzīvnieku preces
    • Visi kategorijas produkti
    • Kaķiem
    • Suņiem
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
    • Visi kategorijas produkti
    • Intīmā higiēna
    • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
    • Sejas kopšana
    • Skūšanās un depilācija
    • Zobu un mutes higiēna
    • Dezodoranti
    • Ķermeņa kopšana
    • Zīdaiņiem un bērniem
  • 💙 Interesantākais 💙
    • Jaunumi
    • Izpārdošana
    • Ietaupījums 25%+
    • Exclusive
  • Noliktavā (bez biedrības)

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English

Populāri meklējumi

  • piens
  • siers
  • olas
  • zupa
  • čipsi
  • kafija
  • sviests
  • maize

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
Pieteikties Grozs
  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
  • Sadzīves ķīmija
  • Mājdzīvnieku preces
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
  • Interesantākais
  • Noliktavā (bez biedrības)

Piena produkti un olas

Skatīt visu →
  • Piens
  • Biezpiens
  • Jogurti un deserti
  • Kefīrs un skābpiena produkti
  • Krējums
  • Siers
  • Sviests
  • Olas
  • Majonēze

Maize un konditoreja

Skatīt visu →
  • Maize
  • Kūkas un kūciņas
  • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
  • Rīvmaize
  • Piedevas konditorejai
  • Tortiljas

Gaļa un zivis

Skatīt visu →
  • Cīsiņi
  • Desiņas
  • Pārstrādāta gaļa
  • Pastētes
  • Gaļas maltītes un uzkodas
  • Svaiga vista un mājputni gaļa
  • Maltās gaļas
  • Svaiga cūkgaļa
  • Šašliks
  • Steiks
  • Lēni gatavoti
  • Marinādes Gaļa
  • Pārstrādātās zivis
  • Svaigās zivis un jūrasveltes

Vegāniem un veģetāriešiem

Skatīt visu →
  • Gaļas un zivs alternatīvas

Iepākota partika

Skatīt visu →
  • Eļļa
  • Etiķis
  • Milti
  • Makaroni
  • Mērce
  • Graudaugi un putraimi
  • Garšvielas
  • Brokastu pārslas un musli
  • Sāls, Cukurs
  • Speciālā pārtika un galetes
  • Saldumi
  • Konservēti produkti
  • Kafija un Tejā
  • Pasaules virtuve
  • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces

Gatavā kulinārija

Skatīt visu →
  • Pankūkas
  • Salāti
  • Sviestmaizes
  • Gatavas maltītes
  • Vārīti, cepti un sālīti produkti

Dzērieni

Skatīt visu →
  • Limonādes
  • Sula
  • Ūdens

Augļi un dārzeņi

Skatīt visu →
  • Dārzeņi
  • Augļi

Uzkodas

Skatīt visu →
  • Čipsi
  • Gaļas uzkodas
  • Citas uzkodas
  • Rieksti un žāvēti augļi

Saldēta pārtika

Skatīt visu →
  • Saldēti dārzeņi un augļi
  • Saldēti pelmeņi, vareņiki
  • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
  • Saldējums
  • Pica
  • Saldētie ēdieni

Sadzīves ķīmija

Skatīt visu →
  • Mazgāšanas līdzekļi
  • Papīra produkti
  • Trauku mazgāšanas līdzekļi
  • Veļas mazgāšanas līdzekļi
  • Atkritumu maisi

Mājdzīvnieku preces

Skatīt visu →
  • Kaķiem
  • Suņiem

Skaistumkopšanai un higiēnai

Skatīt visu →
  • Intīmā higiēna
  • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
  • Sejas kopšana
  • Skūšanās un depilācija
  • Zobu un mutes higiēna
  • Dezodoranti
  • Ķermeņa kopšana
  • Zīdaiņiem un bērniem

Interesantākais

Skatīt visu →
  • Izpārdošana
  • Ietaupījums 25%+
  • Exclusive

Noliktavā (bez biedrības)

Skatīt visu →

Skatīt visu

  • Jaunumi
  • Ekskluzīvi
  • Lieliska cena
  • Gatavā kulinārija
Pasūti
  • Jaunumi
  • Ekskluzīvi
  • Lieliska cena
  • Gatavā kulinārija

Prece pievienota grozam

Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienai. Pasūti Piegāde Dienu un laiku izvēlies, noformējot pasūtījumu · Līdz pieņemšanas beigām:
Skatīt grozu
Sākums / Meklēšana

“масло”

186 preces

  • Uzkodu asorti ar olīvām, 460g  Castellino

    Uzkodu asorti ar olīvām, 460g Castellino

    Uzkodu asorti ar olīvām, 460g Castellino

    Parastā cena €12,49
    Parastā cena Akcijas cena €12,49
    Vienības cena €27,15/kg
  • Cepumi ar Emmental sieru, 100g, St Michel

    Cepumi ar Emmental sieru, 100g, St Michel

    Cepumi ar Emmental sieru, 100g, St Michel

    Parastā cena €2,16
    Parastā cena Akcijas cena €2,16
    Vienības cena €21,60/kg
  • Cepumi Tronches ar šokolādes pildījumu, 175g, St Michel
    • ✦Ekskluzīvs

    Cepumi Tronches ar šokolādes pildījumu, 175g, St Michel

    Cepumi Tronches ar šokolādes pildījumu, 175g, St Michel

    Parastā cena €2,57
    Parastā cena Akcijas cena €2,57
    Vienības cena €14,69/kg
  • Kartupeļu čipsi TORRES, ar laima un piparu garšu, 125g

    Kartupeļu čipsi TORRES, ar laima un piparu garšu, 125g

    Kartupeļu čipsi TORRES, ar laima un piparu garšu, 125g

    Parastā cena €3,69
    Parastā cena Akcijas cena €3,69
    Vienības cena €24,60/kg
  • Cāļa gaļas Gaļas nams Ādaži nageti Zero Oil 300g
    • Lieliska cena

    Cāļa gaļas Gaļas nams Ādaži nageti Zero Oil 300g

    Cāļa gaļas Gaļas nams Ādaži nageti Zero Oil 300g

    Parastā cena €2,06
    Parastā cena Akcijas cena €2,06
    Vienības cena €6,87/kg
  • Zaļās olīvas ar Grieķu sieru, Baltais, 200g

    Zaļās olīvas ar Grieķu sieru, Baltais, 200g

    Zaļās olīvas ar Grieķu sieru, Baltais, 200g

    Parastā cena €2,53
    Parastā cena Akcijas cena €2,53
    Vienības cena €12,65/kg
  • Tunzivs Dzeltenspuru, gabaliņi (chunks), eļļā, 160g, Mister Ton

    Tunzivs Dzeltenspuru, gabaliņi (chunks), eļļā, 160g, Mister Ton

    Tunzivs Dzeltenspuru, gabaliņi (chunks), eļļā, 160g, Mister Ton

    Parastā cena €2,09
    Parastā cena Akcijas cena €2,09
    Vienības cena €13,06/kg
  • Krēms citronu Lemon Curd, 360g, Bonne Maman
    • ✦Ekskluzīvs

    Krēms citronu Lemon Curd, 360g, Bonne Maman

    Krēms citronu Lemon Curd, 360g, Bonne Maman

    Parastā cena €3,34
    Parastā cena Akcijas cena €3,34
    Vienības cena €9,28/kg
  • Uzkodas Cigaras ar vistu, sald., 50gab, 1kg, OrienBites

    Uzkodas Cigaras ar vistu, sald., 50gab, 1kg, OrienBites

    Uzkodas Cigaras ar vistu, sald., 50gab, 1kg, OrienBites

    Parastā cena €19,28
    Parastā cena Akcijas cena €19,28
    Vienības cena €19,28/kg
  • Mērce Pesto Alla Genovese, 190g, DeCecco

    Mērce Pesto Alla Genovese, 190g, DeCecco

    Mērce Pesto Alla Genovese, 190g, DeCecco

    Parastā cena €3,54
    Parastā cena Akcijas cena €3,54
    Vienības cena €18,63/kg
  • Mērce Lido siera 200g
    • Lieliska cena

    Mērce Lido siera 200g

    Mērce Lido siera 200g

    Parastā cena €1,75
    Parastā cena Akcijas cena €1,75
    Vienības cena €8,75/kg
  • Anšovu fileja, olīveļļā, 46g, Delicius
    • ✦Ekskluzīvs

    Anšovu fileja, olīveļļā, 46g, Delicius

    Anšovu fileja, olīveļļā, 46g, Delicius

    Parastā cena €2,85
    Parastā cena Akcijas cena €2,85
    Vienības cena €61,96/kg
  • Kartupeļu pankūkas (4gb) 200g

    Kartupeļu pankūkas (4gb) 200g

    Kartupeļu pankūkas (4gb) 200g

    Parastā cena €1,95
    Parastā cena Akcijas cena €1,95
    Vienības cena €9,75/kg
  • Kartupeļu čipsi TORRES, trifeļu garša, 125g

    Kartupeļu čipsi TORRES, trifeļu garša, 125g

    Kartupeļu čipsi TORRES, trifeļu garša, 125g

    Parastā cena €3,69
    Parastā cena Akcijas cena €3,69
    Vienības cena €29,52/kg
  • Maigā tako mērce SANTA MARIA 230g
    • Lieliska cena

    Maigā tako mērce SANTA MARIA 230g

    Maigā tako mērce SANTA MARIA 230g

    Parastā cena €2,93
    Parastā cena Akcijas cena €2,93
    Vienības cena €12,74/kg
  • Mērce pastai Alla Napoletana, 400g, DeCecco

    Mērce pastai Alla Napoletana, 400g, DeCecco

    Mērce pastai Alla Napoletana, 400g, DeCecco

    Parastā cena €2,36
    Parastā cena Akcijas cena €2,36
    Vienības cena €5,90/kg
  • Cūkgaļas šasliks Lido Alus marinādē LIDO 900g
    • Lieliska cena

    Cūkgaļas šasliks Lido Alus marinādē LIDO 900g

    Cūkgaļas šasliks Lido Alus marinādē LIDO 900g

    Parastā cena €9,53
    Parastā cena Akcijas cena €9,53
    Vienības cena €10,59/kg
  • Pankūkas ar ķiršu pild. 270g, Baltais

    Pankūkas ar ķiršu pild. 270g, Baltais

    Pankūkas ar ķiršu pild. 270g, Baltais

    Parastā cena €2,19
    Parastā cena Akcijas cena €2,19
  • BYPHASSE Moisturizing And Nourishing Cream Face And Body All Skin Types 250ML

    BYPHASSE Moisturizing And Nourishing Cream Face And Body All Skin Types 250ML

    BYPHASSE Moisturizing And Nourishing Cream Face And Body All Skin Types 250ML

    Parastā cena €2,43
    Parastā cena Akcijas cena €2,43
    Vienības cena €9,72/L
  • Rudzu maize Jumis lielgraudu ar sēklām 340g

    Rudzu maize Jumis lielgraudu ar sēklām 340g

    Rudzu maize Jumis lielgraudu ar sēklām 340g

    Parastā cena €0,89
    Parastā cena Akcijas cena €0,89
    Vienības cena €2,62/kg
  • Rudzu maize Latvijas graudu ar sēklām 800g
    • Lieliska cena

    Rudzu maize Latvijas graudu ar sēklām 800g

    Rudzu maize Latvijas graudu ar sēklām 800g

    Parastā cena €1,63
    Parastā cena Akcijas cena €1,63
    Vienības cena €2,04/kg
  • Mērce pastai All` Arrabbiata, 400g, DeCecco

    Mērce pastai All` Arrabbiata, 400g, DeCecco

    Mērce pastai All` Arrabbiata, 400g, DeCecco

    Parastā cena €2,16
    Parastā cena Akcijas cena €2,16
    Vienības cena €5,40/kg
  • Tako maisījums SANTA MARIA 28g
    • Lieliska cena

    Tako maisījums SANTA MARIA 28g

    Tako maisījums SANTA MARIA 28g

    Parastā cena €0,95
    Parastā cena Akcijas cena €0,95
    Vienības cena €33,93/kg
  • Sīpolu gredzeni, mīklā, sald., IQF, 450g, Salud

    Sīpolu gredzeni, mīklā, sald., IQF, 450g, Salud

    Sīpolu gredzeni, mīklā, sald., IQF, 450g, Salud

    Parastā cena €2,72
    Parastā cena Akcijas cena €2,72
    Vienības cena €6,04/kg

Parādītas 48 no 186

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • …
  • 8

Vairāk vērtības jums

Interneta veikals ar kvalitatīvu produkciju par godīgām cenām. Sadarbojamies ar vietējiem ražotājiem un piegādātājiem.

  • Instagram @velto.lv
  • TikTok @velto.lv

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Skatīt visas →

Informācija

  • Par Velto un BUJ
  • Kontakti

Kontakti

  • E-pasts info@expresspoint.lv
  • Tālrunis+371 26322465Darba dienās 10:00–17:00
Pasūti Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienai. Piegāde
© 2026 Velto · SIA ExpressPoint, reģ. nr. 40203433692
  • Privātuma politika
  • Preču atgriešanas noteikumi
  • Lietošanas un pirkšanas noteikumi
  • Sīkdatņu iestatījumi

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English
  • American Express
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • Visa
  • Izvēle pārlādēs visu lapu.
  • Atveras jaunā logā.