Pāriet uz saturu

Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienaiPasūti līdz otrdienai — piegāde pk.–sv.

Katalogs

  • Piena produkti un olas
    Skatīt visuPiena produkti un olas →
    • Piens
    • Biezpiens
    • Jogurti un deserti
    • Kefīrs un skābpiena produkti
    • Krējums
    • Siers
    • Sviests
    • Olas
    • Majonēze
  • Maize un konditoreja
    Skatīt visuMaize un konditoreja →
    • Maize
    • Kūkas un kūciņas
    • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
    • Rīvmaize
    • Piedevas konditorejai
    • Tortiljas
  • Gaļa un zivis
    Skatīt visuGaļa un zivis →
    • Cīsiņi
    • Desiņas
    • Pārstrādāta gaļa
    • Pastētes
    • Gaļas maltītes un uzkodas
    • Svaiga vista un mājputni gaļa
    • Maltās gaļas
    • Svaiga cūkgaļa
    • Šašliks
    • Steiks
    • Lēni gatavoti
    • Marinādes Gaļa
    • Pārstrādātās zivis
    • Svaigās zivis un jūrasveltes
  • Vegāniem un veģetāriešiem
    Skatīt visuVegāniem un veģetāriešiem →
    • Gaļas un zivs alternatīvas
  • Iepākota partika
    Skatīt visuIepākota partika →
    • Eļļa
    • Etiķis
    • Milti
    • Makaroni
    • Mērce
    • Graudaugi un putraimi
    • Garšvielas
    • Brokastu pārslas un musli
    • Sāls, Cukurs
    • Speciālā pārtika un galetes
    • Saldumi
    • Konservēti produkti
    • Kafija un Tejā
    • Pasaules virtuve
    • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces
  • Gatavā kulinārija
    Skatīt visuGatavā kulinārija →
    • Pankūkas
    • Salāti
    • Sviestmaizes
    • Gatavas maltītes
    • Vārīti, cepti un sālīti produkti
  • Dzērieni
    Skatīt visuDzērieni →
    • Limonādes
    • Sula
    • Ūdens
  • Augļi un dārzeņi
    Skatīt visuAugļi un dārzeņi →
    • Dārzeņi
    • Augļi
  • Uzkodas
    Skatīt visuUzkodas →
    • Čipsi
    • Gaļas uzkodas
    • Citas uzkodas
    • Rieksti un žāvēti augļi
  • Saldēta pārtika
    Skatīt visuSaldēta pārtika →
    • Saldēti dārzeņi un augļi
    • Saldēti pelmeņi, vareņiki
    • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
    • Saldējums
    • Pica
    • Saldētie ēdieni
  • Sadzīves ķīmija
    Skatīt visuSadzīves ķīmija →
    • Mazgāšanas līdzekļi
    • Papīra produkti
    • Trauku mazgāšanas līdzekļi
    • Veļas mazgāšanas līdzekļi
    • Atkritumu maisi
  • Mājdzīvnieku preces
    Skatīt visuMājdzīvnieku preces →
    • Kaķiem
    • Suņiem
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
    Skatīt visuSkaistumkopšanai un higiēnai →
    • Intīmā higiēna
    • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
    • Sejas kopšana
    • Skūšanās un depilācija
    • Zobu un mutes higiēna
    • Dezodoranti
    • Ķermeņa kopšana
    • Zīdaiņiem un bērniem
  • Interesantākais
    Skatīt visuInteresantākais →
    • Izpārdošana
    • Ietaupījums 25%+
    • Exclusive
  • Noliktavā (bez biedrības)
Pasūti Piegāde
  • Pieteikties
  • +371 26322465
  • info@expresspoint.lv

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English
  • Instagram
  • TikTok

Populāri meklējumi

  • piens
  • siers
  • olas
  • zupa
  • čipsi
  • kafija
  • sviests
  • maize

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
  • Piena produkti un olas
    • Visi kategorijas produkti
    • Piens
    • Biezpiens
    • Jogurti un deserti
    • Kefīrs un skābpiena produkti
    • Krējums
    • Siers
    • Sviests
    • Olas
    • Majonēze
  • Maize un konditoreja
    • Visi kategorijas produkti
    • Maize
    • Kūkas un kūciņas
    • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
    • Rīvmaize
    • Piedevas konditorejai
    • Tortiljas
  • Gaļa un zivis
    • Visi kategorijas produkti
    • Cīsiņi
    • Desiņas
    • Pārstrādāta gaļa
    • Pastētes
    • Gaļas maltītes un uzkodas
    • Svaiga vista un mājputni gaļa
    • Maltās gaļas
    • Svaiga cūkgaļa
    • Šašliks
    • Steiks
    • Lēni gatavoti
    • Marinādes Gaļa
    • Pārstrādātās zivis
    • Svaigās zivis un jūrasveltes
  • Vegāniem un veģetāriešiem
    • Gaļas un zivs alternatīvas
  • Iepākota partika
    • Visi kategorijas produkti
    • Eļļa
    • Etiķis
    • Milti
    • Makaroni
    • Mērce
    • Graudaugi un putraimi
    • Garšvielas
    • Brokastu pārslas un musli
    • Sāls, Cukurs
    • Speciālā pārtika un galetes
    • Saldumi
    • Konservēti produkti
    • Kafija un Tejā
    • Pasaules virtuve
    • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces
  • Gatavā kulinārija
    • Visi kategorijas produkti
    • Pankūkas
    • Salāti
    • Sviestmaizes
    • Gatavas maltītes
    • Vārīti, cepti un sālīti produkti
  • Dzērieni
    • Visi kategorijas produkti
    • Limonādes
    • Sula
    • Ūdens
  • Augļi un dārzeņi
    • Visi kategorijas produkti
    • Dārzeņi
    • Augļi
  • Uzkodas
    • Visi kategorijas produkti
    • Čipsi
    • Gaļas uzkodas
    • Citas uzkodas
    • Rieksti un žāvēti augļi
  • Saldēta pārtika
    • Visi kategorijas produkti
    • Saldēti dārzeņi un augļi
    • Saldēti pelmeņi, vareņiki
    • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
    • Saldējums
    • Pica
    • Saldētie ēdieni
  • Sadzīves ķīmija
    • Visi kategorijas produkti
    • Mazgāšanas līdzekļi
    • Papīra produkti
    • Trauku mazgāšanas līdzekļi
    • Veļas mazgāšanas līdzekļi
    • Atkritumu maisi
  • Mājdzīvnieku preces
    • Visi kategorijas produkti
    • Kaķiem
    • Suņiem
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
    • Visi kategorijas produkti
    • Intīmā higiēna
    • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
    • Sejas kopšana
    • Skūšanās un depilācija
    • Zobu un mutes higiēna
    • Dezodoranti
    • Ķermeņa kopšana
    • Zīdaiņiem un bērniem
  • 💙 Interesantākais 💙
    • Jaunumi
    • Izpārdošana
    • Ietaupījums 25%+
    • Exclusive
  • Noliktavā (bez biedrības)

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English

Populāri meklējumi

  • piens
  • siers
  • olas
  • zupa
  • čipsi
  • kafija
  • sviests
  • maize

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
Pieteikties Grozs
  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
  • Sadzīves ķīmija
  • Mājdzīvnieku preces
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
  • Interesantākais
  • Noliktavā (bez biedrības)

Piena produkti un olas

Skatīt visu →
  • Piens
  • Biezpiens
  • Jogurti un deserti
  • Kefīrs un skābpiena produkti
  • Krējums
  • Siers
  • Sviests
  • Olas
  • Majonēze

Maize un konditoreja

Skatīt visu →
  • Maize
  • Kūkas un kūciņas
  • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
  • Rīvmaize
  • Piedevas konditorejai
  • Tortiljas

Gaļa un zivis

Skatīt visu →
  • Cīsiņi
  • Desiņas
  • Pārstrādāta gaļa
  • Pastētes
  • Gaļas maltītes un uzkodas
  • Svaiga vista un mājputni gaļa
  • Maltās gaļas
  • Svaiga cūkgaļa
  • Šašliks
  • Steiks
  • Lēni gatavoti
  • Marinādes Gaļa
  • Pārstrādātās zivis
  • Svaigās zivis un jūrasveltes

Vegāniem un veģetāriešiem

Skatīt visu →
  • Gaļas un zivs alternatīvas

Iepākota partika

Skatīt visu →
  • Eļļa
  • Etiķis
  • Milti
  • Makaroni
  • Mērce
  • Graudaugi un putraimi
  • Garšvielas
  • Brokastu pārslas un musli
  • Sāls, Cukurs
  • Speciālā pārtika un galetes
  • Saldumi
  • Konservēti produkti
  • Kafija un Tejā
  • Pasaules virtuve
  • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces

Gatavā kulinārija

Skatīt visu →
  • Pankūkas
  • Salāti
  • Sviestmaizes
  • Gatavas maltītes
  • Vārīti, cepti un sālīti produkti

Dzērieni

Skatīt visu →
  • Limonādes
  • Sula
  • Ūdens

Augļi un dārzeņi

Skatīt visu →
  • Dārzeņi
  • Augļi

Uzkodas

Skatīt visu →
  • Čipsi
  • Gaļas uzkodas
  • Citas uzkodas
  • Rieksti un žāvēti augļi

Saldēta pārtika

Skatīt visu →
  • Saldēti dārzeņi un augļi
  • Saldēti pelmeņi, vareņiki
  • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
  • Saldējums
  • Pica
  • Saldētie ēdieni

Sadzīves ķīmija

Skatīt visu →
  • Mazgāšanas līdzekļi
  • Papīra produkti
  • Trauku mazgāšanas līdzekļi
  • Veļas mazgāšanas līdzekļi
  • Atkritumu maisi

Mājdzīvnieku preces

Skatīt visu →
  • Kaķiem
  • Suņiem

Skaistumkopšanai un higiēnai

Skatīt visu →
  • Intīmā higiēna
  • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
  • Sejas kopšana
  • Skūšanās un depilācija
  • Zobu un mutes higiēna
  • Dezodoranti
  • Ķermeņa kopšana
  • Zīdaiņiem un bērniem

Interesantākais

Skatīt visu →
  • Izpārdošana
  • Ietaupījums 25%+
  • Exclusive

Noliktavā (bez biedrības)

Skatīt visu →

Skatīt visu

  • Jaunumi
  • Ekskluzīvi
  • Lieliska cena
  • Gatavā kulinārija
Pasūti
  • Jaunumi
  • Ekskluzīvi
  • Lieliska cena
  • Gatavā kulinārija

Prece pievienota grozam

Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienai. Pasūti Piegāde Dienu un laiku izvēlies, noformējot pasūtījumu · Līdz pieņemšanas beigām:
Skatīt grozu
Sākums / Meklēšana

“piens”

359 preces

  • Karsti kūpināta vistas rulete Gardums ĀDAŽI 400g

    Karsti kūpināta vistas rulete Gardums ĀDAŽI 400g

    Karsti kūpināta vistas rulete Gardums ĀDAŽI 400g

    Parastā cena €3,38
    Parastā cena Akcijas cena €3,38
    Vienības cena €8,45/kg
  • Baltais Turku jogurts bez piedevām, 300g
    • Lieliska cena

    Baltais Turku jogurts bez piedevām, 300g

    Baltais Turku jogurts bez piedevām, 300g

    Parastā cena €0,99
    Parastā cena Akcijas cena €0,99
    Vienības cena €3,30/kg
  • Krēma pikas Tortīne ar sāļo karameli 220g
    • Lieliska cena

    Krēma pikas Tortīne ar sāļo karameli 220g

    Krēma pikas Tortīne ar sāļo karameli 220g

    Parastā cena €3,99
    Parastā cena Akcijas cena €3,99
    Vienības cena €18,14/kg
  • Siers Grana Padano Riserva,  125g, Agriform
    • ✦Ekskluzīvs

    Siers Grana Padano Riserva, 125g, Agriform

    Siers Grana Padano Riserva, 125g, Agriform

    Parastā cena €3,95
    Parastā cena Akcijas cena €3,95
    Vienības cena €31,60/kg
  • Krēms Bruschetta ar baklažāniem un valriekstiem, 135g, Castellino
    • ✦Ekskluzīvs

    Krēms Bruschetta ar baklažāniem un valriekstiem, 135g, Castellino

    Krēms Bruschetta ar baklažāniem un valriekstiem, 135g, Castellino

    Parastā cena €3,20
    Parastā cena Akcijas cena €3,20
    Vienības cena €23,70/kg
  • Dūmdesa Milano RM šķēlēs 100g

    Dūmdesa Milano RM šķēlēs 100g

    Dūmdesa Milano RM šķēlēs 100g

    Parastā cena €1,78
    Parastā cena Akcijas cena €1,78
    Vienības cena €17,80/kg
  • Salami Parma RM 200g

    Salami Parma RM 200g

    Salami Parma RM 200g

    Parastā cena €2,11
    Parastā cena Akcijas cena €2,11
    Vienības cena €10,55/kg
  • Baltmaize Dienišķā ZELTENE lielā 550g
    • Lieliska cena

    Baltmaize Dienišķā ZELTENE lielā 550g

    Baltmaize Dienišķā ZELTENE lielā 550g

    Parastā cena €1,32
    Parastā cena Akcijas cena €1,32
    Vienības cena €2,40/kg
  • Jogurts Baltais ar mango garšu un C vitamīnu 300g
    • Lieliska cena

    Jogurts Baltais ar mango garšu un C vitamīnu 300g

    Jogurts Baltais ar mango garšu un C vitamīnu 300g

    Parastā cena €0,74
    Parastā cena Akcijas cena €0,74
    Vienības cena €2,47/kg
  • Siers Burrata,  100g, Deliziosa
    • Lieliska cena

    Siers Burrata, 100g, Deliziosa

    Siers Burrata, 100g, Deliziosa

    Parastā cena €2,12
    Parastā cena Akcijas cena €2,12
    Vienības cena €21,20/kg
  • Siers Gorgonzola DOP Piccante, t.s.s. 51.8%, 200g, Arrigoni

    Siers Gorgonzola DOP Piccante, t.s.s. 51.8%, 200g, Arrigoni

    Siers Gorgonzola DOP Piccante, t.s.s. 51.8%, 200g, Arrigoni

    Parastā cena €4,94
    Parastā cena Akcijas cena €4,94
    Vienības cena €24,70/kg
  • Pankūkas ar šķinķi un sieru, 270g

    Pankūkas ar šķinķi un sieru, 270g

    Pankūkas ar šķinķi un sieru, 270g

    Parastā cena €2,39
    Parastā cena Akcijas cena €2,39
    Vienības cena €8,85/kg
  • Pankūkas ar gaļas pildījumu 1.38kg 12gab
    • ✦Ekskluzīvs

    Pankūkas ar gaļas pildījumu 1.38kg 12gab

    Pankūkas ar gaļas pildījumu 1.38kg 12gab

    Parastā cena €14,51
    Parastā cena Akcijas cena €14,51
  • Kafijas krēms LIDO ar vaniļas mērci,180g

    Kafijas krēms LIDO ar vaniļas mērci,180g

    Kafijas krēms LIDO ar vaniļas mērci,180g

    Parastā cena €1,69
    Parastā cena Akcijas cena €1,69
    Vienības cena €9,39/kg
  • Vārīta Doktordesa Gurmānu ar sieru ĀDAŽI 350g

    Vārīta Doktordesa Gurmānu ar sieru ĀDAŽI 350g

    Vārīta Doktordesa Gurmānu ar sieru ĀDAŽI 350g

    Parastā cena €2,44
    Parastā cena Akcijas cena €2,44
    Vienības cena €6,97/kg
  • Cāļa gaļas nageti ar sieru ĀDAŽI 300g
    • Lieliska cena

    Cāļa gaļas nageti ar sieru ĀDAŽI 300g

    Cāļa gaļas nageti ar sieru ĀDAŽI 300g

    Parastā cena €2,30
    Parastā cena Akcijas cena €2,30
    Vienības cena €7,67/kg
  • Tartaletes BONNE MAMAN ar aveņu pildījumu 135g
    • Lieliska cena

    Tartaletes BONNE MAMAN ar aveņu pildījumu 135g

    Tartaletes BONNE MAMAN ar aveņu pildījumu 135g

    Parastā cena €2,37
    Parastā cena Akcijas cena €2,37
    Vienības cena €17,56/kg
  • Siers Taleggio DOP, t.s.s. 52.2%, 200g, Arrigoni

    Siers Taleggio DOP, t.s.s. 52.2%, 200g, Arrigoni

    Siers Taleggio DOP, t.s.s. 52.2%, 200g, Arrigoni

    Parastā cena €4,66
    Parastā cena Akcijas cena €4,66
    Vienības cena €23,30/kg
  • Cāļa gaļas Kantburgers ar sieru ĀDAŽI 400g

    Cāļa gaļas Kantburgers ar sieru ĀDAŽI 400g

    Cāļa gaļas Kantburgers ar sieru ĀDAŽI 400g

    Parastā cena €2,85
    Parastā cena Akcijas cena €2,85
    Vienības cena €7,13/kg
  • Auzu SUPER BROKASTIS ar āboliem un kanēli 160g
    • Lieliska cena

    Auzu SUPER BROKASTIS ar āboliem un kanēli 160g

    Auzu SUPER BROKASTIS ar āboliem un kanēli 160g

    Parastā cena €0,76
    Parastā cena Akcijas cena €0,76
    Vienības cena €4,75/kg
  • Pankūkas plānās Klasiskās 280g, Baltais
    • Lieliska cena

    Pankūkas plānās Klasiskās 280g, Baltais

    Pankūkas plānās Klasiskās 280g, Baltais

    Parastā cena €1,77
    Parastā cena Akcijas cena €1,77
    Vienības cena €6,32/kg
  • Cūkgaļas kakla karbonādes šašliks kimči LIDO 800g
    • Lieliska cena

    Cūkgaļas kakla karbonādes šašliks kimči LIDO 800g

    Cūkgaļas kakla karbonādes šašliks kimči LIDO 800g

    Parastā cena €7,77
    Parastā cena Akcijas cena €7,77
  • Ceptas cāļa kotletītes RM 700g
    • Lieliska cena

    Ceptas cāļa kotletītes RM 700g

    Ceptas cāļa kotletītes RM 700g

    Parastā cena €2,93
    Parastā cena Akcijas cena €2,93
    Vienības cena €4,19/kg
  • Siers Mammen Danablu 50% 100g
    • Lieliska cena

    Siers Mammen Danablu 50% 100g

    Siers Mammen Danablu 50% 100g

    Parastā cena €1,60
    Parastā cena Akcijas cena €1,60
    Vienības cena €16,00/kg

Parādītas 216 no 359

  • 1
  • …
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • …
  • 15

Vairāk vērtības jums

Interneta veikals ar kvalitatīvu produkciju par godīgām cenām. Sadarbojamies ar vietējiem ražotājiem un piegādātājiem.

  • Instagram @velto.lv
  • TikTok @velto.lv

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Skatīt visas →

Informācija

  • Par Velto un BUJ
  • Kontakti

Kontakti

  • E-pasts info@expresspoint.lv
  • Tālrunis+371 26322465Darba dienās 10:00–17:00
Pasūti Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienai. Piegāde
© 2026 Velto · SIA ExpressPoint, reģ. nr. 40203433692
  • Privātuma politika
  • Preču atgriešanas noteikumi
  • Lietošanas un pirkšanas noteikumi
  • Sīkdatņu iestatījumi

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English
  • American Express
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • Visa
  • Izvēle pārlādēs visu lapu.
  • Atveras jaunā logā.