Pāriet uz saturu

Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienaiPasūti līdz otrdienai — piegāde pk.–sv.

Katalogs

  • Piena produkti un olas
    Skatīt visuPiena produkti un olas →
    • Piens
    • Biezpiens
    • Jogurti un deserti
    • Kefīrs un skābpiena produkti
    • Krējums
    • Siers
    • Sviests
    • Olas
    • Majonēze
  • Maize un konditoreja
    Skatīt visuMaize un konditoreja →
    • Maize
    • Kūkas un kūciņas
    • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
    • Rīvmaize
    • Piedevas konditorejai
    • Tortiljas
  • Gaļa un zivis
    Skatīt visuGaļa un zivis →
    • Cīsiņi
    • Desiņas
    • Pārstrādāta gaļa
    • Pastētes
    • Gaļas maltītes un uzkodas
    • Svaiga vista un mājputni gaļa
    • Maltās gaļas
    • Svaiga cūkgaļa
    • Šašliks
    • Steiks
    • Lēni gatavoti
    • Marinādes Gaļa
    • Pārstrādātās zivis
    • Svaigās zivis un jūrasveltes
  • Vegāniem un veģetāriešiem
    Skatīt visuVegāniem un veģetāriešiem →
    • Gaļas un zivs alternatīvas
  • Iepākota partika
    Skatīt visuIepākota partika →
    • Eļļa
    • Etiķis
    • Milti
    • Makaroni
    • Mērce
    • Graudaugi un putraimi
    • Garšvielas
    • Brokastu pārslas un musli
    • Sāls, Cukurs
    • Speciālā pārtika un galetes
    • Saldumi
    • Konservēti produkti
    • Kafija un Tejā
    • Pasaules virtuve
    • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces
  • Gatavā kulinārija
    Skatīt visuGatavā kulinārija →
    • Pankūkas
    • Salāti
    • Sviestmaizes
    • Gatavas maltītes
    • Vārīti, cepti un sālīti produkti
  • Dzērieni
    Skatīt visuDzērieni →
    • Limonādes
    • Sula
    • Ūdens
  • Augļi un dārzeņi
    Skatīt visuAugļi un dārzeņi →
    • Dārzeņi
    • Augļi
  • Uzkodas
    Skatīt visuUzkodas →
    • Čipsi
    • Gaļas uzkodas
    • Citas uzkodas
    • Rieksti un žāvēti augļi
  • Saldēta pārtika
    Skatīt visuSaldēta pārtika →
    • Saldēti dārzeņi un augļi
    • Saldēti pelmeņi, vareņiki
    • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
    • Saldējums
    • Pica
    • Saldētie ēdieni
  • Sadzīves ķīmija
    Skatīt visuSadzīves ķīmija →
    • Mazgāšanas līdzekļi
    • Papīra produkti
    • Trauku mazgāšanas līdzekļi
    • Veļas mazgāšanas līdzekļi
    • Atkritumu maisi
  • Mājdzīvnieku preces
    Skatīt visuMājdzīvnieku preces →
    • Kaķiem
    • Suņiem
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
    Skatīt visuSkaistumkopšanai un higiēnai →
    • Intīmā higiēna
    • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
    • Sejas kopšana
    • Skūšanās un depilācija
    • Zobu un mutes higiēna
    • Dezodoranti
    • Ķermeņa kopšana
    • Zīdaiņiem un bērniem
  • Interesantākais
    Skatīt visuInteresantākais →
    • Izpārdošana
    • Ietaupījums 25%+
    • Exclusive
  • Noliktavā (bez biedrības)
Pasūti Piegāde
  • Pieteikties
  • +371 26322465
  • info@expresspoint.lv

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English
  • Instagram
  • TikTok

Populāri meklējumi

  • piens
  • siers
  • olas
  • zupa
  • čipsi
  • kafija
  • sviests
  • maize

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
  • Piena produkti un olas
    • Visi kategorijas produkti
    • Piens
    • Biezpiens
    • Jogurti un deserti
    • Kefīrs un skābpiena produkti
    • Krējums
    • Siers
    • Sviests
    • Olas
    • Majonēze
  • Maize un konditoreja
    • Visi kategorijas produkti
    • Maize
    • Kūkas un kūciņas
    • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
    • Rīvmaize
    • Piedevas konditorejai
    • Tortiljas
  • Gaļa un zivis
    • Visi kategorijas produkti
    • Cīsiņi
    • Desiņas
    • Pārstrādāta gaļa
    • Pastētes
    • Gaļas maltītes un uzkodas
    • Svaiga vista un mājputni gaļa
    • Maltās gaļas
    • Svaiga cūkgaļa
    • Šašliks
    • Steiks
    • Lēni gatavoti
    • Marinādes Gaļa
    • Pārstrādātās zivis
    • Svaigās zivis un jūrasveltes
  • Vegāniem un veģetāriešiem
    • Gaļas un zivs alternatīvas
  • Iepākota partika
    • Visi kategorijas produkti
    • Eļļa
    • Etiķis
    • Milti
    • Makaroni
    • Mērce
    • Graudaugi un putraimi
    • Garšvielas
    • Brokastu pārslas un musli
    • Sāls, Cukurs
    • Speciālā pārtika un galetes
    • Saldumi
    • Konservēti produkti
    • Kafija un Tejā
    • Pasaules virtuve
    • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces
  • Gatavā kulinārija
    • Visi kategorijas produkti
    • Pankūkas
    • Salāti
    • Sviestmaizes
    • Gatavas maltītes
    • Vārīti, cepti un sālīti produkti
  • Dzērieni
    • Visi kategorijas produkti
    • Limonādes
    • Sula
    • Ūdens
  • Augļi un dārzeņi
    • Visi kategorijas produkti
    • Dārzeņi
    • Augļi
  • Uzkodas
    • Visi kategorijas produkti
    • Čipsi
    • Gaļas uzkodas
    • Citas uzkodas
    • Rieksti un žāvēti augļi
  • Saldēta pārtika
    • Visi kategorijas produkti
    • Saldēti dārzeņi un augļi
    • Saldēti pelmeņi, vareņiki
    • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
    • Saldējums
    • Pica
    • Saldētie ēdieni
  • Sadzīves ķīmija
    • Visi kategorijas produkti
    • Mazgāšanas līdzekļi
    • Papīra produkti
    • Trauku mazgāšanas līdzekļi
    • Veļas mazgāšanas līdzekļi
    • Atkritumu maisi
  • Mājdzīvnieku preces
    • Visi kategorijas produkti
    • Kaķiem
    • Suņiem
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
    • Visi kategorijas produkti
    • Intīmā higiēna
    • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
    • Sejas kopšana
    • Skūšanās un depilācija
    • Zobu un mutes higiēna
    • Dezodoranti
    • Ķermeņa kopšana
    • Zīdaiņiem un bērniem
  • 💙 Interesantākais 💙
    • Jaunumi
    • Izpārdošana
    • Ietaupījums 25%+
    • Exclusive
  • Noliktavā (bez biedrības)

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English

Populāri meklējumi

  • piens
  • siers
  • olas
  • zupa
  • čipsi
  • kafija
  • sviests
  • maize

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
Pieteikties Grozs
  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
  • Sadzīves ķīmija
  • Mājdzīvnieku preces
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
  • Interesantākais
  • Noliktavā (bez biedrības)

Piena produkti un olas

Skatīt visu →
  • Piens
  • Biezpiens
  • Jogurti un deserti
  • Kefīrs un skābpiena produkti
  • Krējums
  • Siers
  • Sviests
  • Olas
  • Majonēze

Maize un konditoreja

Skatīt visu →
  • Maize
  • Kūkas un kūciņas
  • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
  • Rīvmaize
  • Piedevas konditorejai
  • Tortiljas

Gaļa un zivis

Skatīt visu →
  • Cīsiņi
  • Desiņas
  • Pārstrādāta gaļa
  • Pastētes
  • Gaļas maltītes un uzkodas
  • Svaiga vista un mājputni gaļa
  • Maltās gaļas
  • Svaiga cūkgaļa
  • Šašliks
  • Steiks
  • Lēni gatavoti
  • Marinādes Gaļa
  • Pārstrādātās zivis
  • Svaigās zivis un jūrasveltes

Vegāniem un veģetāriešiem

Skatīt visu →
  • Gaļas un zivs alternatīvas

Iepākota partika

Skatīt visu →
  • Eļļa
  • Etiķis
  • Milti
  • Makaroni
  • Mērce
  • Graudaugi un putraimi
  • Garšvielas
  • Brokastu pārslas un musli
  • Sāls, Cukurs
  • Speciālā pārtika un galetes
  • Saldumi
  • Konservēti produkti
  • Kafija un Tejā
  • Pasaules virtuve
  • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces

Gatavā kulinārija

Skatīt visu →
  • Pankūkas
  • Salāti
  • Sviestmaizes
  • Gatavas maltītes
  • Vārīti, cepti un sālīti produkti

Dzērieni

Skatīt visu →
  • Limonādes
  • Sula
  • Ūdens

Augļi un dārzeņi

Skatīt visu →
  • Dārzeņi
  • Augļi

Uzkodas

Skatīt visu →
  • Čipsi
  • Gaļas uzkodas
  • Citas uzkodas
  • Rieksti un žāvēti augļi

Saldēta pārtika

Skatīt visu →
  • Saldēti dārzeņi un augļi
  • Saldēti pelmeņi, vareņiki
  • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
  • Saldējums
  • Pica
  • Saldētie ēdieni

Sadzīves ķīmija

Skatīt visu →
  • Mazgāšanas līdzekļi
  • Papīra produkti
  • Trauku mazgāšanas līdzekļi
  • Veļas mazgāšanas līdzekļi
  • Atkritumu maisi

Mājdzīvnieku preces

Skatīt visu →
  • Kaķiem
  • Suņiem

Skaistumkopšanai un higiēnai

Skatīt visu →
  • Intīmā higiēna
  • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
  • Sejas kopšana
  • Skūšanās un depilācija
  • Zobu un mutes higiēna
  • Dezodoranti
  • Ķermeņa kopšana
  • Zīdaiņiem un bērniem

Interesantākais

Skatīt visu →
  • Izpārdošana
  • Ietaupījums 25%+
  • Exclusive

Noliktavā (bez biedrības)

Skatīt visu →

Skatīt visu

  • Jaunumi
  • Ekskluzīvi
  • Lieliska cena
  • Gatavā kulinārija
Pasūti
  • Jaunumi
  • Ekskluzīvi
  • Lieliska cena
  • Gatavā kulinārija

Prece pievienota grozam

Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienai. Pasūti Piegāde Dienu un laiku izvēlies, noformējot pasūtījumu · Līdz pieņemšanas beigām:
Skatīt grozu
Sākums / Meklēšana

“piens”

359 preces

  • Saldējums Creme Pregiate Walnut&Fig, 310g, Callipo Gelateria

    Saldējums Creme Pregiate Walnut&Fig, 310g, Callipo Gelateria

    Saldējums Creme Pregiate Walnut&Fig, 310g, Callipo Gelateria

    Parastā cena €4,59
    Parastā cena Akcijas cena €4,59
    Vienības cena €14,81/kg
  • Loacker Classic Double Choc 90g

    Loacker Classic Double Choc 90g

    Loacker Classic Double Choc 90g

    Parastā cena €1,24
    Parastā cena Akcijas cena €1,24
    Vienības cena €13,78/kg
  • Loacker Classic Vanille 90gx12

    Loacker Classic Vanille 90gx12

    Loacker Classic Vanille 90gx12

    Parastā cena €1,24
    Parastā cena Akcijas cena €1,24
    Vienības cena €13,78/kg
  • Kvasa dzēriens SENČU 1,5L D
    • Lieliska cena

    Kvasa dzēriens SENČU 1,5L D

    Kvasa dzēriens SENČU 1,5L D

    Parastā cena €1,08
    Parastā cena Akcijas cena €1,08
  • GOLDWELL Dualsenses Ultra Volume apjomu piešķirošs kondicionieris smalkiem matiem, 200ml

    GOLDWELL Dualsenses Ultra Volume apjomu piešķirošs kondicionieris smalkiem matiem, 200ml

    GOLDWELL Dualsenses Ultra Volume apjomu piešķirošs kondicionieris smalkiem matiem, 200ml

    Parastā cena €9,91
    Parastā cena Akcijas cena €9,91
    Vienības cena €49,55/L
  • Siers Ricotta no bifeļu piena, t.s.s. 40%, 100g, La contadina

    Siers Ricotta no bifeļu piena, t.s.s. 40%, 100g, La contadina

    Siers Ricotta no bifeļu piena, t.s.s. 40%, 100g, La contadina

    Parastā cena €0,82
    Parastā cena Akcijas cena €0,82
    Vienības cena €8,20/kg
  • Gāzēts dzēriens SPRITE 2L PET D

    Gāzēts dzēriens SPRITE 2L PET D

    Gāzēts dzēriens SPRITE 2L PET D

    Parastā cena €2,75
    Parastā cena Akcijas cena €2,75
    Vienības cena €1,38/L
  • Gāzēts dzēriens Pepsi Cola 1,5l
    • Lieliska cena

    Gāzēts dzēriens Pepsi Cola 1,5l

    Gāzēts dzēriens Pepsi Cola 1,5l

    Parastā cena €1,60
    Parastā cena Akcijas cena €1,60
    Vienības cena €1,07/L
  • Siers Mozzarella no bifeļu piena, 125g, La Contadina
    • ✦Ekskluzīvs

    Siers Mozzarella no bifeļu piena, 125g, La Contadina

    Siers Mozzarella no bifeļu piena, 125g, La Contadina

    Parastā cena €4,31
    Parastā cena Akcijas cena €4,31
    Vienības cena €34,48/kg
  • Gāzēts dzēriens FANTA Exotic 0,33L D
    • Lieliska cena

    Gāzēts dzēriens FANTA Exotic 0,33L D

    Gāzēts dzēriens FANTA Exotic 0,33L D

    Parastā cena €0,82
    Parastā cena Akcijas cena €0,82
    Vienības cena €2,48/L
  • Baltais Āzijas ēdiens - Satey Chicken, 350g
    • Lieliska cena

    Baltais Āzijas ēdiens - Satey Chicken, 350g

    Baltais Āzijas ēdiens - Satey Chicken, 350g

    Parastā cena €3,21
    Parastā cena Akcijas cena €3,21
  • Gāzēts dzēriens Pepsi Max bezkaloriju, ar saldinātāju 1,5l
    • Lieliska cena

    Gāzēts dzēriens Pepsi Max bezkaloriju, ar saldinātāju 1,5l

    Gāzēts dzēriens Pepsi Max bezkaloriju, ar saldinātāju 1,5l

    Parastā cena €1,45
    Parastā cena Akcijas cena €1,45
    Vienības cena €0,97/L
  • Gāzēts dzēriens Schweppes Tonic 1,5l

    Gāzēts dzēriens Schweppes Tonic 1,5l

    Gāzēts dzēriens Schweppes Tonic 1,5l

    Parastā cena €2,99
    Parastā cena Akcijas cena €2,99
    Vienības cena €1,99/L
  • Biezpiena ogu kūka (500g)

    Biezpiena ogu kūka (500g)

    Biezpiena ogu kūka (500g)

    Parastā cena €6,52
    Parastā cena Akcijas cena €6,52
  • Baltais Āzijas ēdiens - Koh Samui, 350g
    • Lieliska cena

    Baltais Āzijas ēdiens - Koh Samui, 350g

    Baltais Āzijas ēdiens - Koh Samui, 350g

    Parastā cena €3,21
    Parastā cena Akcijas cena €3,21
  • Gāzēts dzēriens FANTA ORANGE 2L PET D

    Gāzēts dzēriens FANTA ORANGE 2L PET D

    Gāzēts dzēriens FANTA ORANGE 2L PET D

    Parastā cena €2,75
    Parastā cena Akcijas cena €2,75
    Vienības cena €1,38/L
  • Gāzēts bezalkoholisks dzēriens ar citronu-laima garšu 1.5l
    • Lieliska cena

    Gāzēts bezalkoholisks dzēriens ar citronu-laima garšu 1.5l

    Gāzēts bezalkoholisks dzēriens ar citronu-laima garšu 1.5l

    Parastā cena €1,00
    Parastā cena Akcijas cena €1,00
    Vienības cena €0,67/L
  • Neg.tējas dzēriens ARIZONA ''White Tea Blueberry'' ar melleņu garšu un saldin., 0.45l PET

    Neg.tējas dzēriens ARIZONA ''White Tea Blueberry'' ar melleņu garšu un saldin., 0.45l PET

    Neg.tējas dzēriens ARIZONA ''White Tea Blueberry'' ar melleņu garšu un saldin., 0.45l PET

    Parastā cena €1,31
    Parastā cena Akcijas cena €1,31
    Vienības cena €2,91/L
  • Baltais kafijas dzēriens Cappuccino 250ml

    Baltais kafijas dzēriens Cappuccino 250ml

    Baltais kafijas dzēriens Cappuccino 250ml

    Parastā cena €1,21
    Parastā cena Akcijas cena €1,21
  • Pelmeņi Lido spinātu ar biezpienu un sieru 360g
    • Lieliska cena

    Pelmeņi Lido spinātu ar biezpienu un sieru 360g

    Izpārdots

    Pelmeņi Lido spinātu ar biezpienu un sieru 360g

    Parastā cena €3,52
    Parastā cena Akcijas cena €3,52
    Vienības cena €9,78/kg
    Izpārdots
  • Sausās brokastis NESTLE Cookie Crisp 375g

    Sausās brokastis NESTLE Cookie Crisp 375g

    Izpārdots

    Sausās brokastis NESTLE Cookie Crisp 375g

    Parastā cena €3,80
    Parastā cena Akcijas cena €3,80
    Vienības cena €10,13/kg
    Izpārdots
  • Kukurūzas čipsi DORITOS Nacho siers 100g
    • Lieliska cena

    Kukurūzas čipsi DORITOS Nacho siers 100g

    Izpārdots

    Kukurūzas čipsi DORITOS Nacho siers 100g

    Parastā cena €1,89
    Parastā cena Akcijas cena €1,89
    Vienības cena €17,18/kg
    Izpārdots
  • Siers Burrata ar baziliku, 125g, Deliziosa

    Siers Burrata ar baziliku, 125g, Deliziosa

    Izpārdots

    Siers Burrata ar baziliku, 125g, Deliziosa

    Parastā cena €2,87
    Parastā cena Akcijas cena €2,87
    Vienības cena €22,96/kg
    Izpārdots

Parādītas 359 no 359

  • 1
  • …
  • 13
  • 14
  • 15

Vairāk vērtības jums

Interneta veikals ar kvalitatīvu produkciju par godīgām cenām. Sadarbojamies ar vietējiem ražotājiem un piegādātājiem.

  • Instagram @velto.lv
  • TikTok @velto.lv

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Skatīt visas →

Informācija

  • Par Velto un BUJ
  • Kontakti

Kontakti

  • E-pasts info@expresspoint.lv
  • Tālrunis+371 26322465Darba dienās 10:00–17:00
Pasūti Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienai. Piegāde
© 2026 Velto · SIA ExpressPoint, reģ. nr. 40203433692
  • Privātuma politika
  • Preču atgriešanas noteikumi
  • Lietošanas un pirkšanas noteikumi
  • Sīkdatņu iestatījumi

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English
  • American Express
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • Visa
  • Izvēle pārlādēs visu lapu.
  • Atveras jaunā logā.