Pāriet uz saturu

Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienaiPasūti līdz otrdienai — piegāde pk.–sv.

Katalogs

  • Piena produkti un olas
    Skatīt visuPiena produkti un olas →
    • Piens
    • Biezpiens
    • Jogurti un deserti
    • Kefīrs un skābpiena produkti
    • Krējums
    • Siers
    • Sviests
    • Olas
    • Majonēze
  • Maize un konditoreja
    Skatīt visuMaize un konditoreja →
    • Maize
    • Kūkas un kūciņas
    • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
    • Rīvmaize
    • Piedevas konditorejai
    • Tortiljas
  • Gaļa un zivis
    Skatīt visuGaļa un zivis →
    • Cīsiņi
    • Desiņas
    • Pārstrādāta gaļa
    • Pastētes
    • Gaļas maltītes un uzkodas
    • Svaiga vista un mājputni gaļa
    • Maltās gaļas
    • Svaiga cūkgaļa
    • Šašliks
    • Steiks
    • Lēni gatavoti
    • Marinādes Gaļa
    • Pārstrādātās zivis
    • Svaigās zivis un jūrasveltes
  • Vegāniem un veģetāriešiem
    Skatīt visuVegāniem un veģetāriešiem →
    • Gaļas un zivs alternatīvas
  • Iepākota partika
    Skatīt visuIepākota partika →
    • Eļļa
    • Etiķis
    • Milti
    • Makaroni
    • Mērce
    • Graudaugi un putraimi
    • Garšvielas
    • Brokastu pārslas un musli
    • Sāls, Cukurs
    • Speciālā pārtika un galetes
    • Saldumi
    • Konservēti produkti
    • Kafija un Tejā
    • Pasaules virtuve
    • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces
  • Gatavā kulinārija
    Skatīt visuGatavā kulinārija →
    • Pankūkas
    • Salāti
    • Sviestmaizes
    • Gatavas maltītes
    • Vārīti, cepti un sālīti produkti
  • Dzērieni
    Skatīt visuDzērieni →
    • Limonādes
    • Sula
    • Ūdens
  • Augļi un dārzeņi
    Skatīt visuAugļi un dārzeņi →
    • Dārzeņi
    • Augļi
  • Uzkodas
    Skatīt visuUzkodas →
    • Čipsi
    • Gaļas uzkodas
    • Citas uzkodas
    • Rieksti un žāvēti augļi
  • Saldēta pārtika
    Skatīt visuSaldēta pārtika →
    • Saldēti dārzeņi un augļi
    • Saldēti pelmeņi, vareņiki
    • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
    • Saldējums
    • Pica
    • Saldētie ēdieni
  • Sadzīves ķīmija
    Skatīt visuSadzīves ķīmija →
    • Mazgāšanas līdzekļi
    • Papīra produkti
    • Trauku mazgāšanas līdzekļi
    • Veļas mazgāšanas līdzekļi
    • Atkritumu maisi
  • Mājdzīvnieku preces
    Skatīt visuMājdzīvnieku preces →
    • Kaķiem
    • Suņiem
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
    Skatīt visuSkaistumkopšanai un higiēnai →
    • Intīmā higiēna
    • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
    • Sejas kopšana
    • Skūšanās un depilācija
    • Zobu un mutes higiēna
    • Dezodoranti
    • Ķermeņa kopšana
    • Zīdaiņiem un bērniem
  • Interesantākais
    Skatīt visuInteresantākais →
    • Izpārdošana
    • Ietaupījums 25%+
    • Exclusive
  • Noliktavā (bez biedrības)
Pasūti Piegāde
  • Pieteikties
  • +371 26322465
  • info@expresspoint.lv

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English
  • Instagram
  • TikTok

Populāri meklējumi

  • piens
  • siers
  • olas
  • zupa
  • čipsi
  • kafija
  • sviests
  • maize

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
  • Piena produkti un olas
    • Visi kategorijas produkti
    • Piens
    • Biezpiens
    • Jogurti un deserti
    • Kefīrs un skābpiena produkti
    • Krējums
    • Siers
    • Sviests
    • Olas
    • Majonēze
  • Maize un konditoreja
    • Visi kategorijas produkti
    • Maize
    • Kūkas un kūciņas
    • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
    • Rīvmaize
    • Piedevas konditorejai
    • Tortiljas
  • Gaļa un zivis
    • Visi kategorijas produkti
    • Cīsiņi
    • Desiņas
    • Pārstrādāta gaļa
    • Pastētes
    • Gaļas maltītes un uzkodas
    • Svaiga vista un mājputni gaļa
    • Maltās gaļas
    • Svaiga cūkgaļa
    • Šašliks
    • Steiks
    • Lēni gatavoti
    • Marinādes Gaļa
    • Pārstrādātās zivis
    • Svaigās zivis un jūrasveltes
  • Vegāniem un veģetāriešiem
    • Gaļas un zivs alternatīvas
  • Iepākota partika
    • Visi kategorijas produkti
    • Eļļa
    • Etiķis
    • Milti
    • Makaroni
    • Mērce
    • Graudaugi un putraimi
    • Garšvielas
    • Brokastu pārslas un musli
    • Sāls, Cukurs
    • Speciālā pārtika un galetes
    • Saldumi
    • Konservēti produkti
    • Kafija un Tejā
    • Pasaules virtuve
    • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces
  • Gatavā kulinārija
    • Visi kategorijas produkti
    • Pankūkas
    • Salāti
    • Sviestmaizes
    • Gatavas maltītes
    • Vārīti, cepti un sālīti produkti
  • Dzērieni
    • Visi kategorijas produkti
    • Limonādes
    • Sula
    • Ūdens
  • Augļi un dārzeņi
    • Visi kategorijas produkti
    • Dārzeņi
    • Augļi
  • Uzkodas
    • Visi kategorijas produkti
    • Čipsi
    • Gaļas uzkodas
    • Citas uzkodas
    • Rieksti un žāvēti augļi
  • Saldēta pārtika
    • Visi kategorijas produkti
    • Saldēti dārzeņi un augļi
    • Saldēti pelmeņi, vareņiki
    • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
    • Saldējums
    • Pica
    • Saldētie ēdieni
  • Sadzīves ķīmija
    • Visi kategorijas produkti
    • Mazgāšanas līdzekļi
    • Papīra produkti
    • Trauku mazgāšanas līdzekļi
    • Veļas mazgāšanas līdzekļi
    • Atkritumu maisi
  • Mājdzīvnieku preces
    • Visi kategorijas produkti
    • Kaķiem
    • Suņiem
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
    • Visi kategorijas produkti
    • Intīmā higiēna
    • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
    • Sejas kopšana
    • Skūšanās un depilācija
    • Zobu un mutes higiēna
    • Dezodoranti
    • Ķermeņa kopšana
    • Zīdaiņiem un bērniem
  • 💙 Interesantākais 💙
    • Jaunumi
    • Izpārdošana
    • Ietaupījums 25%+
    • Exclusive
  • Noliktavā (bez biedrības)

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English

Populāri meklējumi

  • piens
  • siers
  • olas
  • zupa
  • čipsi
  • kafija
  • sviests
  • maize

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
Pieteikties Grozs
  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
  • Sadzīves ķīmija
  • Mājdzīvnieku preces
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
  • Interesantākais
  • Noliktavā (bez biedrības)

Piena produkti un olas

Skatīt visu →
  • Piens
  • Biezpiens
  • Jogurti un deserti
  • Kefīrs un skābpiena produkti
  • Krējums
  • Siers
  • Sviests
  • Olas
  • Majonēze

Maize un konditoreja

Skatīt visu →
  • Maize
  • Kūkas un kūciņas
  • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
  • Rīvmaize
  • Piedevas konditorejai
  • Tortiljas

Gaļa un zivis

Skatīt visu →
  • Cīsiņi
  • Desiņas
  • Pārstrādāta gaļa
  • Pastētes
  • Gaļas maltītes un uzkodas
  • Svaiga vista un mājputni gaļa
  • Maltās gaļas
  • Svaiga cūkgaļa
  • Šašliks
  • Steiks
  • Lēni gatavoti
  • Marinādes Gaļa
  • Pārstrādātās zivis
  • Svaigās zivis un jūrasveltes

Vegāniem un veģetāriešiem

Skatīt visu →
  • Gaļas un zivs alternatīvas

Iepākota partika

Skatīt visu →
  • Eļļa
  • Etiķis
  • Milti
  • Makaroni
  • Mērce
  • Graudaugi un putraimi
  • Garšvielas
  • Brokastu pārslas un musli
  • Sāls, Cukurs
  • Speciālā pārtika un galetes
  • Saldumi
  • Konservēti produkti
  • Kafija un Tejā
  • Pasaules virtuve
  • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces

Gatavā kulinārija

Skatīt visu →
  • Pankūkas
  • Salāti
  • Sviestmaizes
  • Gatavas maltītes
  • Vārīti, cepti un sālīti produkti

Dzērieni

Skatīt visu →
  • Limonādes
  • Sula
  • Ūdens

Augļi un dārzeņi

Skatīt visu →
  • Dārzeņi
  • Augļi

Uzkodas

Skatīt visu →
  • Čipsi
  • Gaļas uzkodas
  • Citas uzkodas
  • Rieksti un žāvēti augļi

Saldēta pārtika

Skatīt visu →
  • Saldēti dārzeņi un augļi
  • Saldēti pelmeņi, vareņiki
  • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
  • Saldējums
  • Pica
  • Saldētie ēdieni

Sadzīves ķīmija

Skatīt visu →
  • Mazgāšanas līdzekļi
  • Papīra produkti
  • Trauku mazgāšanas līdzekļi
  • Veļas mazgāšanas līdzekļi
  • Atkritumu maisi

Mājdzīvnieku preces

Skatīt visu →
  • Kaķiem
  • Suņiem

Skaistumkopšanai un higiēnai

Skatīt visu →
  • Intīmā higiēna
  • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
  • Sejas kopšana
  • Skūšanās un depilācija
  • Zobu un mutes higiēna
  • Dezodoranti
  • Ķermeņa kopšana
  • Zīdaiņiem un bērniem

Interesantākais

Skatīt visu →
  • Izpārdošana
  • Ietaupījums 25%+
  • Exclusive

Noliktavā (bez biedrības)

Skatīt visu →

Skatīt visu

  • Jaunumi
  • Ekskluzīvi
  • Lieliska cena
  • Gatavā kulinārija
Pasūti
  • Jaunumi
  • Ekskluzīvi
  • Lieliska cena
  • Gatavā kulinārija

Prece pievienota grozam

Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienai. Pasūti Piegāde Dienu un laiku izvēlies, noformējot pasūtījumu · Līdz pieņemšanas beigām:
Skatīt grozu
Sākums / Meklēšana

“cheese”

228 preces

  • Siers Mozzarella, t.s.s. 45%, 100g, Brelat

    Siers Mozzarella, t.s.s. 45%, 100g, Brelat

    Siers Mozzarella, t.s.s. 45%, 100g, Brelat

    Parastā cena €1,05
    Parastā cena Akcijas cena €1,05
    Vienības cena €10,50/kg
  • Siers Brie frenchi 200g
    • Lieliska cena

    Siers Brie frenchi 200g

    Siers Brie frenchi 200g

    Parastā cena €3,03
    Parastā cena Akcijas cena €3,03
    Vienības cena €15,15/kg
  • Siers Burrata,  100g, Deliziosa
    • Lieliska cena

    Siers Burrata, 100g, Deliziosa

    Siers Burrata, 100g, Deliziosa

    Parastā cena €2,12
    Parastā cena Akcijas cena €2,12
    Vienības cena €21,20/kg
  • Grilsiers klasiskais Gazi 200g
    • ✦Ekskluzīvs

    Grilsiers klasiskais Gazi 200g

    Grilsiers klasiskais Gazi 200g

    Parastā cena €4,37
    Parastā cena Akcijas cena €4,37
    Vienības cena €21,85/kg
  • Kūp.siers JAUNPILS Mednieku 45% 240g
    • Lieliska cena

    Kūp.siers JAUNPILS Mednieku 45% 240g

    Kūp.siers JAUNPILS Mednieku 45% 240g

    Parastā cena €2,38
    Parastā cena Akcijas cena €2,38
    Vienības cena €9,92/kg
  • Siers Taleggio DOP, t.s.s. 52.2%, 200g, Arrigoni

    Siers Taleggio DOP, t.s.s. 52.2%, 200g, Arrigoni

    Siers Taleggio DOP, t.s.s. 52.2%, 200g, Arrigoni

    Parastā cena €4,66
    Parastā cena Akcijas cena €4,66
    Vienības cena €23,30/kg
  • Siers cepšanai Camembert Classic Alpenhain 200g
    • ✦Ekskluzīvs

    Siers cepšanai Camembert Classic Alpenhain 200g

    Siers cepšanai Camembert Classic Alpenhain 200g

    Parastā cena €4,88
    Parastā cena Akcijas cena €4,88
    Vienības cena €24,40/kg
  • Siers Burrata, 150g, Deliziosa

    Siers Burrata, 150g, Deliziosa

    Siers Burrata, 150g, Deliziosa

    Parastā cena €3,20
    Parastā cena Akcijas cena €3,20
    Vienības cena €21,33/kg
  • Siers kausētais Formaggini ar Parmigiano Reggiano, trīssturīši, 140g, Parmareggio

    Siers kausētais Formaggini ar Parmigiano Reggiano, trīssturīši, 140g, Parmareggio

    Siers kausētais Formaggini ar Parmigiano Reggiano, trīssturīši, 140g, Parmareggio

    Parastā cena €2,29
    Parastā cena Akcijas cena €2,29
    Vienības cena €16,36/kg
  • Siers Morbier, 220g, Ermitage/
    • ✦Ekskluzīvs

    Siers Morbier, 220g, Ermitage/

    Siers Morbier, 220g, Ermitage/

    Parastā cena €6,44
    Parastā cena Akcijas cena €6,44
    Vienības cena €29,27/kg
  • Siers brinza Jaunpils 200g
    • Lieliska cena

    Siers brinza Jaunpils 200g

    Siers brinza Jaunpils 200g

    Parastā cena €1,64
    Parastā cena Akcijas cena €1,64
    Vienības cena €8,20/kg
  • Baltais krēmsiers klasiskais 18% 400g
    • Lieliska cena

    Baltais krēmsiers klasiskais 18% 400g

    Baltais krēmsiers klasiskais 18% 400g

    Parastā cena €2,82
    Parastā cena Akcijas cena €2,82
    Vienības cena €7,05/kg
  • Siers Mammen Danablu 50% 100g
    • Lieliska cena

    Siers Mammen Danablu 50% 100g

    Siers Mammen Danablu 50% 100g

    Parastā cena €1,60
    Parastā cena Akcijas cena €1,60
    Vienības cena €16,00/kg
  • Siers Parmigiano Reggiano Fresco, rīvēts, 60g, Parmareggio

    Siers Parmigiano Reggiano Fresco, rīvēts, 60g, Parmareggio

    Siers Parmigiano Reggiano Fresco, rīvēts, 60g, Parmareggio

    Parastā cena €2,31
    Parastā cena Akcijas cena €2,31
    Vienības cena €38,50/kg
  • Siers FAVITA 45% 270g
    • Lieliska cena

    Siers FAVITA 45% 270g

    Siers FAVITA 45% 270g

    Parastā cena €1,65
    Parastā cena Akcijas cena €1,65
    Vienības cena €6,11/kg
  • Siers mini mozzarella Jaunpils 300 g

    Siers mini mozzarella Jaunpils 300 g

    Siers mini mozzarella Jaunpils 300 g

    Parastā cena €2,84
    Parastā cena Akcijas cena €2,84
    Vienības cena €9,47/kg
  • Mozzarella mini JAUNPILS, 125 g
    • Lieliska cena

    Mozzarella mini JAUNPILS, 125 g

    Mozzarella mini JAUNPILS, 125 g

    Parastā cena €1,36
    Parastā cena Akcijas cena €1,36
    Vienības cena €10,88/kg
  • Siers Scamorzine, kūp., t.s.s. 40%, 200g, Deliziosa

    Siers Scamorzine, kūp., t.s.s. 40%, 200g, Deliziosa

    Siers Scamorzine, kūp., t.s.s. 40%, 200g, Deliziosa

    Parastā cena €3,69
    Parastā cena Akcijas cena €3,69
    Vienības cena €18,45/kg
  • Siera uzkoda Ādaži Collection 300g

    Siera uzkoda Ādaži Collection 300g

    Siera uzkoda Ādaži Collection 300g

    Parastā cena €2,71
    Parastā cena Akcijas cena €2,71
    Vienības cena €9,03/kg
  • Siers Mozzarella, t.s.s. 45%, 100g, Brimi

    Siers Mozzarella, t.s.s. 45%, 100g, Brimi

    Siers Mozzarella, t.s.s. 45%, 100g, Brimi

    Parastā cena €1,24
    Parastā cena Akcijas cena €1,24
    Vienības cena €12,40/kg
  • Siers Danablu, t.s.s. 50%, 300g, Mammen

    Siers Danablu, t.s.s. 50%, 300g, Mammen

    Siers Danablu, t.s.s. 50%, 300g, Mammen

    Parastā cena €4,49
    Parastā cena Akcijas cena €4,49
    Vienības cena €14,97/kg
  • KAUSĒTS KŪPINĀTAIS SIERS 180G
    • Lieliska cena

    KAUSĒTS KŪPINĀTAIS SIERS 180G

    KAUSĒTS KŪPINĀTAIS SIERS 180G

    Parastā cena €1,45
    Parastā cena Akcijas cena €1,45
    Vienības cena €8,06/kg
  • Siers Gouda JAUNPILS šķēlēs 150g

    Siers Gouda JAUNPILS šķēlēs 150g

    Siers Gouda JAUNPILS šķēlēs 150g

    Parastā cena €1,77
    Parastā cena Akcijas cena €1,77
    Vienības cena €11,80/kg
  • Siers Burrata ar balto trifeli,125g, Deliziosa

    Siers Burrata ar balto trifeli,125g, Deliziosa

    Siers Burrata ar balto trifeli,125g, Deliziosa

    Parastā cena €3,66
    Parastā cena Akcijas cena €3,66
    Vienības cena €29,28/kg

Parādītas 24 no 228

  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 10

Vairāk vērtības jums

Interneta veikals ar kvalitatīvu produkciju par godīgām cenām. Sadarbojamies ar vietējiem ražotājiem un piegādātājiem.

  • Instagram @velto.lv
  • TikTok @velto.lv

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Skatīt visas →

Informācija

  • Par Velto un BUJ
  • Kontakti

Kontakti

  • E-pasts info@expresspoint.lv
  • Tālrunis+371 26322465Darba dienās 10:00–17:00
Pasūti Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienai. Piegāde
© 2026 Velto · SIA ExpressPoint, reģ. nr. 40203433692
  • Privātuma politika
  • Preču atgriešanas noteikumi
  • Lietošanas un pirkšanas noteikumi
  • Sīkdatņu iestatījumi

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English
  • American Express
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • Visa
  • Izvēle pārlādēs visu lapu.
  • Atveras jaunā logā.