Pāriet uz saturu

Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienaiPasūti līdz otrdienai — piegāde pk.–sv.

Katalogs

  • Piena produkti un olas
    Skatīt visuPiena produkti un olas →
    • Piens
    • Biezpiens
    • Jogurti un deserti
    • Kefīrs un skābpiena produkti
    • Krējums
    • Siers
    • Sviests
    • Olas
    • Majonēze
  • Maize un konditoreja
    Skatīt visuMaize un konditoreja →
    • Maize
    • Kūkas un kūciņas
    • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
    • Rīvmaize
    • Piedevas konditorejai
    • Tortiljas
  • Gaļa un zivis
    Skatīt visuGaļa un zivis →
    • Cīsiņi
    • Desiņas
    • Pārstrādāta gaļa
    • Pastētes
    • Gaļas maltītes un uzkodas
    • Svaiga vista un mājputni gaļa
    • Maltās gaļas
    • Svaiga cūkgaļa
    • Šašliks
    • Steiks
    • Lēni gatavoti
    • Marinādes Gaļa
    • Pārstrādātās zivis
    • Svaigās zivis un jūrasveltes
  • Vegāniem un veģetāriešiem
    Skatīt visuVegāniem un veģetāriešiem →
    • Gaļas un zivs alternatīvas
  • Iepākota partika
    Skatīt visuIepākota partika →
    • Eļļa
    • Etiķis
    • Milti
    • Makaroni
    • Mērce
    • Graudaugi un putraimi
    • Garšvielas
    • Brokastu pārslas un musli
    • Sāls, Cukurs
    • Speciālā pārtika un galetes
    • Saldumi
    • Konservēti produkti
    • Kafija un Tejā
    • Pasaules virtuve
    • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces
  • Gatavā kulinārija
    Skatīt visuGatavā kulinārija →
    • Pankūkas
    • Salāti
    • Sviestmaizes
    • Gatavas maltītes
    • Vārīti, cepti un sālīti produkti
  • Dzērieni
    Skatīt visuDzērieni →
    • Limonādes
    • Sula
    • Ūdens
  • Augļi un dārzeņi
    Skatīt visuAugļi un dārzeņi →
    • Dārzeņi
    • Augļi
  • Uzkodas
    Skatīt visuUzkodas →
    • Čipsi
    • Gaļas uzkodas
    • Citas uzkodas
    • Rieksti un žāvēti augļi
  • Saldēta pārtika
    Skatīt visuSaldēta pārtika →
    • Saldēti dārzeņi un augļi
    • Saldēti pelmeņi, vareņiki
    • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
    • Saldējums
    • Pica
    • Saldētie ēdieni
  • Sadzīves ķīmija
    Skatīt visuSadzīves ķīmija →
    • Mazgāšanas līdzekļi
    • Papīra produkti
    • Trauku mazgāšanas līdzekļi
    • Veļas mazgāšanas līdzekļi
    • Atkritumu maisi
  • Mājdzīvnieku preces
    Skatīt visuMājdzīvnieku preces →
    • Kaķiem
    • Suņiem
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
    Skatīt visuSkaistumkopšanai un higiēnai →
    • Intīmā higiēna
    • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
    • Sejas kopšana
    • Skūšanās un depilācija
    • Zobu un mutes higiēna
    • Dezodoranti
    • Ķermeņa kopšana
    • Zīdaiņiem un bērniem
  • Interesantākais
    Skatīt visuInteresantākais →
    • Izpārdošana
    • Ietaupījums 25%+
    • Exclusive
  • Noliktavā (bez biedrības)
Pasūti Piegāde
  • Pieteikties
  • +371 26322465
  • info@expresspoint.lv

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English
  • Instagram
  • TikTok

Populāri meklējumi

  • piens
  • siers
  • olas
  • zupa
  • čipsi
  • kafija
  • sviests
  • maize

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
  • Piena produkti un olas
    • Visi kategorijas produkti
    • Piens
    • Biezpiens
    • Jogurti un deserti
    • Kefīrs un skābpiena produkti
    • Krējums
    • Siers
    • Sviests
    • Olas
    • Majonēze
  • Maize un konditoreja
    • Visi kategorijas produkti
    • Maize
    • Kūkas un kūciņas
    • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
    • Rīvmaize
    • Piedevas konditorejai
    • Tortiljas
  • Gaļa un zivis
    • Visi kategorijas produkti
    • Cīsiņi
    • Desiņas
    • Pārstrādāta gaļa
    • Pastētes
    • Gaļas maltītes un uzkodas
    • Svaiga vista un mājputni gaļa
    • Maltās gaļas
    • Svaiga cūkgaļa
    • Šašliks
    • Steiks
    • Lēni gatavoti
    • Marinādes Gaļa
    • Pārstrādātās zivis
    • Svaigās zivis un jūrasveltes
  • Vegāniem un veģetāriešiem
    • Gaļas un zivs alternatīvas
  • Iepākota partika
    • Visi kategorijas produkti
    • Eļļa
    • Etiķis
    • Milti
    • Makaroni
    • Mērce
    • Graudaugi un putraimi
    • Garšvielas
    • Brokastu pārslas un musli
    • Sāls, Cukurs
    • Speciālā pārtika un galetes
    • Saldumi
    • Konservēti produkti
    • Kafija un Tejā
    • Pasaules virtuve
    • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces
  • Gatavā kulinārija
    • Visi kategorijas produkti
    • Pankūkas
    • Salāti
    • Sviestmaizes
    • Gatavas maltītes
    • Vārīti, cepti un sālīti produkti
  • Dzērieni
    • Visi kategorijas produkti
    • Limonādes
    • Sula
    • Ūdens
  • Augļi un dārzeņi
    • Visi kategorijas produkti
    • Dārzeņi
    • Augļi
  • Uzkodas
    • Visi kategorijas produkti
    • Čipsi
    • Gaļas uzkodas
    • Citas uzkodas
    • Rieksti un žāvēti augļi
  • Saldēta pārtika
    • Visi kategorijas produkti
    • Saldēti dārzeņi un augļi
    • Saldēti pelmeņi, vareņiki
    • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
    • Saldējums
    • Pica
    • Saldētie ēdieni
  • Sadzīves ķīmija
    • Visi kategorijas produkti
    • Mazgāšanas līdzekļi
    • Papīra produkti
    • Trauku mazgāšanas līdzekļi
    • Veļas mazgāšanas līdzekļi
    • Atkritumu maisi
  • Mājdzīvnieku preces
    • Visi kategorijas produkti
    • Kaķiem
    • Suņiem
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
    • Visi kategorijas produkti
    • Intīmā higiēna
    • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
    • Sejas kopšana
    • Skūšanās un depilācija
    • Zobu un mutes higiēna
    • Dezodoranti
    • Ķermeņa kopšana
    • Zīdaiņiem un bērniem
  • 💙 Interesantākais 💙
    • Jaunumi
    • Izpārdošana
    • Ietaupījums 25%+
    • Exclusive
  • Noliktavā (bez biedrības)

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English

Populāri meklējumi

  • piens
  • siers
  • olas
  • zupa
  • čipsi
  • kafija
  • sviests
  • maize

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
Pieteikties Grozs
  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
  • Sadzīves ķīmija
  • Mājdzīvnieku preces
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
  • Interesantākais
  • Noliktavā (bez biedrības)

Piena produkti un olas

Skatīt visu →
  • Piens
  • Biezpiens
  • Jogurti un deserti
  • Kefīrs un skābpiena produkti
  • Krējums
  • Siers
  • Sviests
  • Olas
  • Majonēze

Maize un konditoreja

Skatīt visu →
  • Maize
  • Kūkas un kūciņas
  • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
  • Rīvmaize
  • Piedevas konditorejai
  • Tortiljas

Gaļa un zivis

Skatīt visu →
  • Cīsiņi
  • Desiņas
  • Pārstrādāta gaļa
  • Pastētes
  • Gaļas maltītes un uzkodas
  • Svaiga vista un mājputni gaļa
  • Maltās gaļas
  • Svaiga cūkgaļa
  • Šašliks
  • Steiks
  • Lēni gatavoti
  • Marinādes Gaļa
  • Pārstrādātās zivis
  • Svaigās zivis un jūrasveltes

Vegāniem un veģetāriešiem

Skatīt visu →
  • Gaļas un zivs alternatīvas

Iepākota partika

Skatīt visu →
  • Eļļa
  • Etiķis
  • Milti
  • Makaroni
  • Mērce
  • Graudaugi un putraimi
  • Garšvielas
  • Brokastu pārslas un musli
  • Sāls, Cukurs
  • Speciālā pārtika un galetes
  • Saldumi
  • Konservēti produkti
  • Kafija un Tejā
  • Pasaules virtuve
  • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces

Gatavā kulinārija

Skatīt visu →
  • Pankūkas
  • Salāti
  • Sviestmaizes
  • Gatavas maltītes
  • Vārīti, cepti un sālīti produkti

Dzērieni

Skatīt visu →
  • Limonādes
  • Sula
  • Ūdens

Augļi un dārzeņi

Skatīt visu →
  • Dārzeņi
  • Augļi

Uzkodas

Skatīt visu →
  • Čipsi
  • Gaļas uzkodas
  • Citas uzkodas
  • Rieksti un žāvēti augļi

Saldēta pārtika

Skatīt visu →
  • Saldēti dārzeņi un augļi
  • Saldēti pelmeņi, vareņiki
  • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
  • Saldējums
  • Pica
  • Saldētie ēdieni

Sadzīves ķīmija

Skatīt visu →
  • Mazgāšanas līdzekļi
  • Papīra produkti
  • Trauku mazgāšanas līdzekļi
  • Veļas mazgāšanas līdzekļi
  • Atkritumu maisi

Mājdzīvnieku preces

Skatīt visu →
  • Kaķiem
  • Suņiem

Skaistumkopšanai un higiēnai

Skatīt visu →
  • Intīmā higiēna
  • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
  • Sejas kopšana
  • Skūšanās un depilācija
  • Zobu un mutes higiēna
  • Dezodoranti
  • Ķermeņa kopšana
  • Zīdaiņiem un bērniem

Interesantākais

Skatīt visu →
  • Izpārdošana
  • Ietaupījums 25%+
  • Exclusive

Noliktavā (bez biedrības)

Skatīt visu →

Skatīt visu

  • Jaunumi
  • Ekskluzīvi
  • Lieliska cena
  • Gatavā kulinārija
Pasūti
  • Jaunumi
  • Ekskluzīvi
  • Lieliska cena
  • Gatavā kulinārija

Prece pievienota grozam

Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienai. Pasūti Piegāde Dienu un laiku izvēlies, noformējot pasūtījumu · Līdz pieņemšanas beigām:
Skatīt grozu
Sākums / Meklēšana

“bread”

211 preces

  • Cepumi ar Emmental sieru, 100g, St Michel

    Cepumi ar Emmental sieru, 100g, St Michel

    Cepumi ar Emmental sieru, 100g, St Michel

    Parastā cena €2,16
    Parastā cena Akcijas cena €2,16
    Vienības cena €21,60/kg
  • Cepumi ar Comte sieru 100g, St Michel

    Cepumi ar Comte sieru 100g, St Michel

    Cepumi ar Comte sieru 100g, St Michel

    Parastā cena €2,16
    Parastā cena Akcijas cena €2,16
    Vienības cena €21,60/kg
  • Polārmaize ar LIDO grilētu cāļa fileju un marinētiem dārzeņiem (175g)

    Polārmaize ar LIDO grilētu cāļa fileju un marinētiem dārzeņiem (175g)

    Polārmaize ar LIDO grilētu cāļa fileju un marinētiem dārzeņiem (175g)

    Parastā cena €2,86
    Parastā cena Akcijas cena €2,86
    Vienības cena €16,34/kg
  • Maizes stienīši ar picas garšu Barbero
    • ✦Ekskluzīvs

    Maizes stienīši ar picas garšu Barbero

    Maizes stienīši ar picas garšu Barbero

    Parastā cena €1,23
    Parastā cena Akcijas cena €1,23
    Vienības cena €9,46/kg
  • Šokolādes kūkas deserts 100g Latvijas Maiznieks

    Šokolādes kūkas deserts 100g Latvijas Maiznieks

    Šokolādes kūkas deserts 100g Latvijas Maiznieks

    Parastā cena €2,29
    Parastā cena Akcijas cena €2,29
    Vienības cena €22,90/kg
  • "GRAUZIŅŠ" Grauzdiņi ar sēklām 150g

    "GRAUZIŅŠ" Grauzdiņi ar sēklām 150g

    "GRAUZIŅŠ" Grauzdiņi ar sēklām 150g

    Parastā cena €2,42
    Parastā cena Akcijas cena €2,42
    Vienības cena €16,13/kg
  • Zivju filejas pirkstiņi VIČI PREMIUM 250g
    • Lieliska cena

    Zivju filejas pirkstiņi VIČI PREMIUM 250g

    Zivju filejas pirkstiņi VIČI PREMIUM 250g

    Parastā cena €2,74
    Parastā cena Akcijas cena €2,74
    Vienības cena €9,13/kg
  • Puķkāposti panējumā, sald., 1kg , Salud
    • ✦Ekskluzīvs

    Puķkāposti panējumā, sald., 1kg , Salud

    Puķkāposti panējumā, sald., 1kg , Salud

    Parastā cena €7,28
    Parastā cena Akcijas cena €7,28
    Vienības cena €7,28/kg
  • Galetes griķu Bio Fiorentini 100g
    • ✦Ekskluzīvs

    Galetes griķu Bio Fiorentini 100g

    Galetes griķu Bio Fiorentini 100g

    Parastā cena €2,17
    Parastā cena Akcijas cena €2,17
    Vienības cena €21,70/kg
  • Pelmeņi GYOZA ar pīle gaļu 400g
    • Lieliska cena

    Pelmeņi GYOZA ar pīle gaļu 400g

    Pelmeņi GYOZA ar pīle gaļu 400g

    Parastā cena €2,76
    Parastā cena Akcijas cena €2,76
    Vienības cena €6,90/kg
  • Zivju porcijas Viči ar sieru, panējumā 300g

    Zivju porcijas Viči ar sieru, panējumā 300g

    Zivju porcijas Viči ar sieru, panējumā 300g

    Parastā cena €2,80
    Parastā cena Akcijas cena €2,80
    Vienības cena €9,33/kg
  • Loacker Quadratini Napolitaner 125gx12

    Loacker Quadratini Napolitaner 125gx12

    Loacker Quadratini Napolitaner 125gx12

    Parastā cena €1,84
    Parastā cena Akcijas cena €1,84
    Vienības cena €14,72/kg
  • Briuselio paštetas PATE GRAND-MERE, II r., 170 g

    Briuselio paštetas PATE GRAND-MERE, II r., 170 g

    Briuselio paštetas PATE GRAND-MERE, II r., 170 g

    Parastā cena €1,99
    Parastā cena Akcijas cena €1,99
    Vienības cena €11,71/kg
  • Pelmeņi Traditional ar cūkgaļu 400g
    • Lieliska cena

    Pelmeņi Traditional ar cūkgaļu 400g

    Pelmeņi Traditional ar cūkgaļu 400g

    Parastā cena €2,72
    Parastā cena Akcijas cena €2,72
    Vienības cena €6,80/kg
  • Galetes rīsu/melleņu jogurta glazūrā 100g

    Galetes rīsu/melleņu jogurta glazūrā 100g

    Galetes rīsu/melleņu jogurta glazūrā 100g

    Parastā cena €2,15
    Parastā cena Akcijas cena €2,15
    Vienības cena €21,50/kg
  • Loacker Classic Napolitaner 90gx12

    Loacker Classic Napolitaner 90gx12

    Loacker Classic Napolitaner 90gx12

    Parastā cena €1,13
    Parastā cena Akcijas cena €1,13
    Vienības cena €12,56/kg
  • Pica Salamino Italpizza 0.41kg

    Pica Salamino Italpizza 0.41kg

    Pica Salamino Italpizza 0.41kg

    Parastā cena €3,97
    Parastā cena Akcijas cena €3,97
    Vienības cena €9,68/kg
  • Pīrāgs grieķu Filo mīklas ar sieru Tiropita Spira Classic, RTB, sald., 800g, Kanaki

    Pīrāgs grieķu Filo mīklas ar sieru Tiropita Spira Classic, RTB, sald., 800g, Kanaki

    Pīrāgs grieķu Filo mīklas ar sieru Tiropita Spira Classic, RTB, sald., 800g, Kanaki

    Parastā cena €5,68
    Parastā cena Akcijas cena €5,68
    Vienības cena €7,10/kg
  • Krēms Bruschetta ar olīvām, 135g, Castellino
    • ✦Ekskluzīvs

    Krēms Bruschetta ar olīvām, 135g, Castellino

    Krēms Bruschetta ar olīvām, 135g, Castellino

    Parastā cena €2,64
    Parastā cena Akcijas cena €2,64
    Vienības cena €19,56/kg
  • Galetes kukurūzas ar tumšo šokolādi un pistāciju graudiem 70g
    • ✦Ekskluzīvs

    Galetes kukurūzas ar tumšo šokolādi un pistāciju graudiem 70g

    Galetes kukurūzas ar tumšo šokolādi un pistāciju graudiem 70g

    Parastā cena €2,18
    Parastā cena Akcijas cena €2,18
    Vienības cena €31,14/kg
  • Uzkoda siera ar Čedaras sieru un jalapeno, panējumā, sald., 250g Salud
    • ✦Ekskluzīvs

    Uzkoda siera ar Čedaras sieru un jalapeno, panējumā, sald., 250g Salud

    Uzkoda siera ar Čedaras sieru un jalapeno, panējumā, sald., 250g Salud

    Parastā cena €3,34
    Parastā cena Akcijas cena €3,34
  • Loacker Patisserie White Coconut 100g

    Loacker Patisserie White Coconut 100g

    Loacker Patisserie White Coconut 100g

    Parastā cena €2,73
    Parastā cena Akcijas cena €2,73
    Vienības cena €27,30/kg
  • Zivju pirkstiņi Esva 450g
    • Lieliska cena

    Zivju pirkstiņi Esva 450g

    Zivju pirkstiņi Esva 450g

    Parastā cena €2,38
    Parastā cena Akcijas cena €2,38
    Vienības cena €5,29/kg
  • Garneles Torpedo Viči saldētas, panētas 300g
    • Lieliska cena

    Garneles Torpedo Viči saldētas, panētas 300g

    Garneles Torpedo Viči saldētas, panētas 300g

    Parastā cena €3,03
    Parastā cena Akcijas cena €3,03

Parādītas 168 no 211

  • 1
  • …
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Vairāk vērtības jums

Interneta veikals ar kvalitatīvu produkciju par godīgām cenām. Sadarbojamies ar vietējiem ražotājiem un piegādātājiem.

  • Instagram @velto.lv
  • TikTok @velto.lv

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Skatīt visas →

Informācija

  • Par Velto un BUJ
  • Kontakti

Kontakti

  • E-pasts info@expresspoint.lv
  • Tālrunis+371 26322465Darba dienās 10:00–17:00
Pasūti Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienai. Piegāde
© 2026 Velto · SIA ExpressPoint, reģ. nr. 40203433692
  • Privātuma politika
  • Preču atgriešanas noteikumi
  • Lietošanas un pirkšanas noteikumi
  • Sīkdatņu iestatījumi

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English
  • American Express
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • Visa
  • Izvēle pārlādēs visu lapu.
  • Atveras jaunā logā.