Pāriet uz saturu

Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienaiPasūti līdz otrdienai — piegāde pk.–sv.

Katalogs

  • Piena produkti un olas
    Skatīt visuPiena produkti un olas →
    • Piens
    • Biezpiens
    • Jogurti un deserti
    • Kefīrs un skābpiena produkti
    • Krējums
    • Siers
    • Sviests
    • Olas
    • Majonēze
  • Maize un konditoreja
    Skatīt visuMaize un konditoreja →
    • Maize
    • Kūkas un kūciņas
    • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
    • Rīvmaize
    • Piedevas konditorejai
    • Tortiljas
  • Gaļa un zivis
    Skatīt visuGaļa un zivis →
    • Cīsiņi
    • Desiņas
    • Pārstrādāta gaļa
    • Pastētes
    • Gaļas maltītes un uzkodas
    • Svaiga vista un mājputni gaļa
    • Maltās gaļas
    • Svaiga cūkgaļa
    • Šašliks
    • Steiks
    • Lēni gatavoti
    • Marinādes Gaļa
    • Pārstrādātās zivis
    • Svaigās zivis un jūrasveltes
  • Vegāniem un veģetāriešiem
    Skatīt visuVegāniem un veģetāriešiem →
    • Gaļas un zivs alternatīvas
  • Iepākota partika
    Skatīt visuIepākota partika →
    • Eļļa
    • Etiķis
    • Milti
    • Makaroni
    • Mērce
    • Graudaugi un putraimi
    • Garšvielas
    • Brokastu pārslas un musli
    • Sāls, Cukurs
    • Speciālā pārtika un galetes
    • Saldumi
    • Konservēti produkti
    • Kafija un Tejā
    • Pasaules virtuve
    • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces
  • Gatavā kulinārija
    Skatīt visuGatavā kulinārija →
    • Pankūkas
    • Salāti
    • Sviestmaizes
    • Gatavas maltītes
    • Vārīti, cepti un sālīti produkti
  • Dzērieni
    Skatīt visuDzērieni →
    • Limonādes
    • Sula
    • Ūdens
  • Augļi un dārzeņi
    Skatīt visuAugļi un dārzeņi →
    • Dārzeņi
    • Augļi
  • Uzkodas
    Skatīt visuUzkodas →
    • Čipsi
    • Gaļas uzkodas
    • Citas uzkodas
    • Rieksti un žāvēti augļi
  • Saldēta pārtika
    Skatīt visuSaldēta pārtika →
    • Saldēti dārzeņi un augļi
    • Saldēti pelmeņi, vareņiki
    • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
    • Saldējums
    • Pica
    • Saldētie ēdieni
  • Sadzīves ķīmija
    Skatīt visuSadzīves ķīmija →
    • Mazgāšanas līdzekļi
    • Papīra produkti
    • Trauku mazgāšanas līdzekļi
    • Veļas mazgāšanas līdzekļi
    • Atkritumu maisi
  • Mājdzīvnieku preces
    Skatīt visuMājdzīvnieku preces →
    • Kaķiem
    • Suņiem
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
    Skatīt visuSkaistumkopšanai un higiēnai →
    • Intīmā higiēna
    • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
    • Sejas kopšana
    • Skūšanās un depilācija
    • Zobu un mutes higiēna
    • Dezodoranti
    • Ķermeņa kopšana
    • Zīdaiņiem un bērniem
  • Interesantākais
    Skatīt visuInteresantākais →
    • Izpārdošana
    • Ietaupījums 25%+
    • Exclusive
  • Noliktavā (bez biedrības)
Pasūti Piegāde
  • Pieteikties
  • +371 26322465
  • info@expresspoint.lv

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English
  • Instagram
  • TikTok

Populāri meklējumi

  • piens
  • siers
  • olas
  • zupa
  • čipsi
  • kafija
  • sviests
  • maize

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
  • Piena produkti un olas
    • Visi kategorijas produkti
    • Piens
    • Biezpiens
    • Jogurti un deserti
    • Kefīrs un skābpiena produkti
    • Krējums
    • Siers
    • Sviests
    • Olas
    • Majonēze
  • Maize un konditoreja
    • Visi kategorijas produkti
    • Maize
    • Kūkas un kūciņas
    • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
    • Rīvmaize
    • Piedevas konditorejai
    • Tortiljas
  • Gaļa un zivis
    • Visi kategorijas produkti
    • Cīsiņi
    • Desiņas
    • Pārstrādāta gaļa
    • Pastētes
    • Gaļas maltītes un uzkodas
    • Svaiga vista un mājputni gaļa
    • Maltās gaļas
    • Svaiga cūkgaļa
    • Šašliks
    • Steiks
    • Lēni gatavoti
    • Marinādes Gaļa
    • Pārstrādātās zivis
    • Svaigās zivis un jūrasveltes
  • Vegāniem un veģetāriešiem
    • Gaļas un zivs alternatīvas
  • Iepākota partika
    • Visi kategorijas produkti
    • Eļļa
    • Etiķis
    • Milti
    • Makaroni
    • Mērce
    • Graudaugi un putraimi
    • Garšvielas
    • Brokastu pārslas un musli
    • Sāls, Cukurs
    • Speciālā pārtika un galetes
    • Saldumi
    • Konservēti produkti
    • Kafija un Tejā
    • Pasaules virtuve
    • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces
  • Gatavā kulinārija
    • Visi kategorijas produkti
    • Pankūkas
    • Salāti
    • Sviestmaizes
    • Gatavas maltītes
    • Vārīti, cepti un sālīti produkti
  • Dzērieni
    • Visi kategorijas produkti
    • Limonādes
    • Sula
    • Ūdens
  • Augļi un dārzeņi
    • Visi kategorijas produkti
    • Dārzeņi
    • Augļi
  • Uzkodas
    • Visi kategorijas produkti
    • Čipsi
    • Gaļas uzkodas
    • Citas uzkodas
    • Rieksti un žāvēti augļi
  • Saldēta pārtika
    • Visi kategorijas produkti
    • Saldēti dārzeņi un augļi
    • Saldēti pelmeņi, vareņiki
    • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
    • Saldējums
    • Pica
    • Saldētie ēdieni
  • Sadzīves ķīmija
    • Visi kategorijas produkti
    • Mazgāšanas līdzekļi
    • Papīra produkti
    • Trauku mazgāšanas līdzekļi
    • Veļas mazgāšanas līdzekļi
    • Atkritumu maisi
  • Mājdzīvnieku preces
    • Visi kategorijas produkti
    • Kaķiem
    • Suņiem
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
    • Visi kategorijas produkti
    • Intīmā higiēna
    • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
    • Sejas kopšana
    • Skūšanās un depilācija
    • Zobu un mutes higiēna
    • Dezodoranti
    • Ķermeņa kopšana
    • Zīdaiņiem un bērniem
  • 💙 Interesantākais 💙
    • Jaunumi
    • Izpārdošana
    • Ietaupījums 25%+
    • Exclusive
  • Noliktavā (bez biedrības)

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English

Populāri meklējumi

  • piens
  • siers
  • olas
  • zupa
  • čipsi
  • kafija
  • sviests
  • maize

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
Pieteikties Grozs
  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
  • Sadzīves ķīmija
  • Mājdzīvnieku preces
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
  • Interesantākais
  • Noliktavā (bez biedrības)

Piena produkti un olas

Skatīt visu →
  • Piens
  • Biezpiens
  • Jogurti un deserti
  • Kefīrs un skābpiena produkti
  • Krējums
  • Siers
  • Sviests
  • Olas
  • Majonēze

Maize un konditoreja

Skatīt visu →
  • Maize
  • Kūkas un kūciņas
  • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
  • Rīvmaize
  • Piedevas konditorejai
  • Tortiljas

Gaļa un zivis

Skatīt visu →
  • Cīsiņi
  • Desiņas
  • Pārstrādāta gaļa
  • Pastētes
  • Gaļas maltītes un uzkodas
  • Svaiga vista un mājputni gaļa
  • Maltās gaļas
  • Svaiga cūkgaļa
  • Šašliks
  • Steiks
  • Lēni gatavoti
  • Marinādes Gaļa
  • Pārstrādātās zivis
  • Svaigās zivis un jūrasveltes

Vegāniem un veģetāriešiem

Skatīt visu →
  • Gaļas un zivs alternatīvas

Iepākota partika

Skatīt visu →
  • Eļļa
  • Etiķis
  • Milti
  • Makaroni
  • Mērce
  • Graudaugi un putraimi
  • Garšvielas
  • Brokastu pārslas un musli
  • Sāls, Cukurs
  • Speciālā pārtika un galetes
  • Saldumi
  • Konservēti produkti
  • Kafija un Tejā
  • Pasaules virtuve
  • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces

Gatavā kulinārija

Skatīt visu →
  • Pankūkas
  • Salāti
  • Sviestmaizes
  • Gatavas maltītes
  • Vārīti, cepti un sālīti produkti

Dzērieni

Skatīt visu →
  • Limonādes
  • Sula
  • Ūdens

Augļi un dārzeņi

Skatīt visu →
  • Dārzeņi
  • Augļi

Uzkodas

Skatīt visu →
  • Čipsi
  • Gaļas uzkodas
  • Citas uzkodas
  • Rieksti un žāvēti augļi

Saldēta pārtika

Skatīt visu →
  • Saldēti dārzeņi un augļi
  • Saldēti pelmeņi, vareņiki
  • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
  • Saldējums
  • Pica
  • Saldētie ēdieni

Sadzīves ķīmija

Skatīt visu →
  • Mazgāšanas līdzekļi
  • Papīra produkti
  • Trauku mazgāšanas līdzekļi
  • Veļas mazgāšanas līdzekļi
  • Atkritumu maisi

Mājdzīvnieku preces

Skatīt visu →
  • Kaķiem
  • Suņiem

Skaistumkopšanai un higiēnai

Skatīt visu →
  • Intīmā higiēna
  • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
  • Sejas kopšana
  • Skūšanās un depilācija
  • Zobu un mutes higiēna
  • Dezodoranti
  • Ķermeņa kopšana
  • Zīdaiņiem un bērniem

Interesantākais

Skatīt visu →
  • Izpārdošana
  • Ietaupījums 25%+
  • Exclusive

Noliktavā (bez biedrības)

Skatīt visu →

Skatīt visu

  • Jaunumi
  • Ekskluzīvi
  • Lieliska cena
  • Gatavā kulinārija
Pasūti
  • Jaunumi
  • Ekskluzīvi
  • Lieliska cena
  • Gatavā kulinārija

Prece pievienota grozam

Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienai. Pasūti Piegāde Dienu un laiku izvēlies, noformējot pasūtījumu · Līdz pieņemšanas beigām:
Skatīt grozu
Sākums / Meklēšana

“olas”

142 preces

  • Cīsiņi Mazie RM 300g
    • Lieliska cena

    Cīsiņi Mazie RM 300g

    Cīsiņi Mazie RM 300g

    Parastā cena €1,93
    Parastā cena Akcijas cena €1,93
    Vienības cena €6,43/kg
  • Majonēze Hellmann's original 405ml

    Majonēze Hellmann's original 405ml

    Majonēze Hellmann's original 405ml

    Parastā cena €3,85
    Parastā cena Akcijas cena €3,85
    Vienības cena €9,51/L
  • Cepumi Palmier karameļu, 100g, St Michel
    • ✦Ekskluzīvs

    Cepumi Palmier karameļu, 100g, St Michel

    Cepumi Palmier karameļu, 100g, St Michel

    Parastā cena €2,05
    Parastā cena Akcijas cena €2,05
    Vienības cena €20,50/kg
  • Deserts saldējums lazdu riekstu-šokolādes Tartufo, sald., 220g , Callipo Gelateria
    • ✦Ekskluzīvs

    Deserts saldējums lazdu riekstu-šokolādes Tartufo, sald., 220g , Callipo Gelateria

    Deserts saldējums lazdu riekstu-šokolādes Tartufo, sald., 220g , Callipo Gelateria

    Parastā cena €4,38
    Parastā cena Akcijas cena €4,38
    Vienības cena €19,91/kg
  • Kūka Napoleons Kūko LATVIJAS MAIZNIEKS 400g
    • Lieliska cena

    Kūka Napoleons Kūko LATVIJAS MAIZNIEKS 400g

    Kūka Napoleons Kūko LATVIJAS MAIZNIEKS 400g

    Parastā cena €4,23
    Parastā cena Akcijas cena €4,23
    Vienības cena €10,58/kg
  • Pelmeņi RĪGAS MIESNIEKS XXL 2kg

    Pelmeņi RĪGAS MIESNIEKS XXL 2kg

    Pelmeņi RĪGAS MIESNIEKS XXL 2kg

    Parastā cena €4,70
    Parastā cena Akcijas cena €4,70
    Vienības cena €2,35/kg
  • Desa ar sieru 400g, RM
    • Lieliska cena

    Desa ar sieru 400g, RM

    Desa ar sieru 400g, RM

    Parastā cena €1,50
    Parastā cena Akcijas cena €1,50
    Vienības cena €3,75/kg
  • Cāļa cīsiņi RM 500g
    • Lieliska cena

    Cāļa cīsiņi RM 500g

    Cāļa cīsiņi RM 500g

    Parastā cena €1,50
    Parastā cena Akcijas cena €1,50
    Vienības cena €3,00/kg
  • Cīsiņi Mini RM 500g
    • Lieliska cena

    Cīsiņi Mini RM 500g

    Cīsiņi Mini RM 500g

    Parastā cena €1,93
    Parastā cena Akcijas cena €1,93
    Vienības cena €3,86/kg
  • Serrano škiņķis, šķēlēs, Rakvere, 105g

    Serrano škiņķis, šķēlēs, Rakvere, 105g

    Serrano škiņķis, šķēlēs, Rakvere, 105g

    Parastā cena €2,38
    Parastā cena Akcijas cena €2,38
    Vienības cena €22,67/kg
  • Ceptas cāļa gaļas kotletes LIDO 180g
    • Lieliska cena

    Ceptas cāļa gaļas kotletes LIDO 180g

    Ceptas cāļa gaļas kotletes LIDO 180g

    Parastā cena €2,34
    Parastā cena Akcijas cena €2,34
    Vienības cena €13,00/kg
  • Saldējums Puressenza Hazelnuts, 310g, Callipo Gelateria

    Saldējums Puressenza Hazelnuts, 310g, Callipo Gelateria

    Saldējums Puressenza Hazelnuts, 310g, Callipo Gelateria

    Parastā cena €4,59
    Parastā cena Akcijas cena €4,59
    Vienības cena €14,81/kg
  • Saldējums Puressenza Lemon&Bergamot, 300g, Callipo Gelateria

    Saldējums Puressenza Lemon&Bergamot, 300g, Callipo Gelateria

    Saldējums Puressenza Lemon&Bergamot, 300g, Callipo Gelateria

    Parastā cena €4,59
    Parastā cena Akcijas cena €4,59
    Vienības cena €14,81/kg
  • Paipalas Prims bez galvas, saldētas 2x220g

    Paipalas Prims bez galvas, saldētas 2x220g

    Paipalas Prims bez galvas, saldētas 2x220g

    Parastā cena €7,45
    Parastā cena Akcijas cena €7,45
    Vienības cena €16,93/kg
  • Cīsiņi Hot-dog XL RM 1kg
    • Lieliska cena

    Cīsiņi Hot-dog XL RM 1kg

    Cīsiņi Hot-dog XL RM 1kg

    Parastā cena €3,12
    Parastā cena Akcijas cena €3,12
    Vienības cena €3,12/kg
  • Zupa Soļanka 300g

    Zupa Soļanka 300g

    Zupa Soļanka 300g

    Parastā cena €2,10
    Parastā cena Akcijas cena €2,10
    Vienības cena €7,00/kg
  • Cūkgaļas desa Fuet Vela Export 170g

    Cūkgaļas desa Fuet Vela Export 170g

    Cūkgaļas desa Fuet Vela Export 170g

    Parastā cena €2,57
    Parastā cena Akcijas cena €2,57
    Vienības cena €15,12/kg
  • Olas Zemnieku A/LM nr2 10gab

    Olas Zemnieku A/LM nr2 10gab

    Izpārdots

    Olas Zemnieku A/LM nr2 10gab

    Parastā cena €3,17
    Parastā cena Akcijas cena €3,17
    Vienības cena €0,32 each
    Izpārdots
  • Olas Balticovo kūtī dētas A/L Nr.2 10gab.

    Olas Balticovo kūtī dētas A/L Nr.2 10gab.

    Izpārdots

    Olas Balticovo kūtī dētas A/L Nr.2 10gab.

    Parastā cena €2,63
    Parastā cena €0,00 Akcijas cena €2,63
    Izpārdots
  • Olas brūnas, A/M/10/300, nr.3, EUPOULTRY

    Olas brūnas, A/M/10/300, nr.3, EUPOULTRY

    Izpārdots

    Olas brūnas, A/M/10/300, nr.3, EUPOULTRY

    Parastā cena €2,05
    Parastā cena Akcijas cena €2,05
    Izpārdots
  • Cepumu izlase Minivoglie 250g Vicenzi
    • ✦Ekskluzīvs
    • Lieliska cena

    Cepumu izlase Minivoglie 250g Vicenzi

    Izpārdots

    Cepumu izlase Minivoglie 250g Vicenzi

    Parastā cena €3,35
    Parastā cena Akcijas cena €3,35
    Vienības cena €13,40/kg
    Izpārdots
  • Ariel All-in-1 Pods Mountain Spring mazgāšanas kapsulas, 70 gab.
    • Lieliska cena

    Ariel All-in-1 Pods Mountain Spring mazgāšanas kapsulas, 70 gab.

    Izpārdots

    Ariel All-in-1 Pods Mountain Spring mazgāšanas kapsulas, 70 gab.

    Parastā cena €16,70
    Parastā cena Akcijas cena €16,70
    Izpārdots

Parādītas 142 no 142

  • 1
  • …
  • 4
  • 5
  • 6

Vairāk vērtības jums

Interneta veikals ar kvalitatīvu produkciju par godīgām cenām. Sadarbojamies ar vietējiem ražotājiem un piegādātājiem.

  • Instagram @velto.lv
  • TikTok @velto.lv

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Skatīt visas →

Informācija

  • Par Velto un BUJ
  • Kontakti

Kontakti

  • E-pasts info@expresspoint.lv
  • Tālrunis+371 26322465Darba dienās 10:00–17:00
Pasūti Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienai. Piegāde
© 2026 Velto · SIA ExpressPoint, reģ. nr. 40203433692
  • Privātuma politika
  • Preču atgriešanas noteikumi
  • Lietošanas un pirkšanas noteikumi
  • Sīkdatņu iestatījumi

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English
  • American Express
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • Visa
  • Izvēle pārlādēs visu lapu.
  • Atveras jaunā logā.