Pāriet uz saturu

Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienaiPasūti līdz otrdienai — piegāde pk.–sv.

Katalogs

  • Piena produkti un olas
    Skatīt visuPiena produkti un olas →
    • Piens
    • Biezpiens
    • Jogurti un deserti
    • Kefīrs un skābpiena produkti
    • Krējums
    • Siers
    • Sviests
    • Olas
    • Majonēze
  • Maize un konditoreja
    Skatīt visuMaize un konditoreja →
    • Maize
    • Kūkas un kūciņas
    • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
    • Rīvmaize
    • Piedevas konditorejai
    • Tortiljas
  • Gaļa un zivis
    Skatīt visuGaļa un zivis →
    • Cīsiņi
    • Desiņas
    • Pārstrādāta gaļa
    • Pastētes
    • Gaļas maltītes un uzkodas
    • Svaiga vista un mājputni gaļa
    • Maltās gaļas
    • Svaiga cūkgaļa
    • Šašliks
    • Steiks
    • Lēni gatavoti
    • Marinādes Gaļa
    • Pārstrādātās zivis
    • Svaigās zivis un jūrasveltes
  • Vegāniem un veģetāriešiem
    Skatīt visuVegāniem un veģetāriešiem →
    • Gaļas un zivs alternatīvas
  • Iepākota partika
    Skatīt visuIepākota partika →
    • Eļļa
    • Etiķis
    • Milti
    • Makaroni
    • Mērce
    • Graudaugi un putraimi
    • Garšvielas
    • Brokastu pārslas un musli
    • Sāls, Cukurs
    • Speciālā pārtika un galetes
    • Saldumi
    • Konservēti produkti
    • Kafija un Tejā
    • Pasaules virtuve
    • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces
  • Gatavā kulinārija
    Skatīt visuGatavā kulinārija →
    • Pankūkas
    • Salāti
    • Sviestmaizes
    • Gatavas maltītes
    • Vārīti, cepti un sālīti produkti
  • Dzērieni
    Skatīt visuDzērieni →
    • Limonādes
    • Sula
    • Ūdens
  • Augļi un dārzeņi
    Skatīt visuAugļi un dārzeņi →
    • Dārzeņi
    • Augļi
  • Uzkodas
    Skatīt visuUzkodas →
    • Čipsi
    • Gaļas uzkodas
    • Citas uzkodas
    • Rieksti un žāvēti augļi
  • Saldēta pārtika
    Skatīt visuSaldēta pārtika →
    • Saldēti dārzeņi un augļi
    • Saldēti pelmeņi, vareņiki
    • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
    • Saldējums
    • Pica
    • Saldētie ēdieni
  • Sadzīves ķīmija
    Skatīt visuSadzīves ķīmija →
    • Mazgāšanas līdzekļi
    • Papīra produkti
    • Trauku mazgāšanas līdzekļi
    • Veļas mazgāšanas līdzekļi
    • Atkritumu maisi
  • Mājdzīvnieku preces
    Skatīt visuMājdzīvnieku preces →
    • Kaķiem
    • Suņiem
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
    Skatīt visuSkaistumkopšanai un higiēnai →
    • Intīmā higiēna
    • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
    • Sejas kopšana
    • Skūšanās un depilācija
    • Zobu un mutes higiēna
    • Dezodoranti
    • Ķermeņa kopšana
    • Zīdaiņiem un bērniem
  • Interesantākais
    Skatīt visuInteresantākais →
    • Izpārdošana
    • Ietaupījums 25%+
    • Exclusive
  • Noliktavā (bez biedrības)
Pasūti Piegāde
  • Pieteikties
  • +371 26322465
  • info@expresspoint.lv

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English
  • Instagram
  • TikTok

Populāri meklējumi

  • piens
  • siers
  • olas
  • zupa
  • čipsi
  • kafija
  • sviests
  • maize

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
  • Piena produkti un olas
    • Visi kategorijas produkti
    • Piens
    • Biezpiens
    • Jogurti un deserti
    • Kefīrs un skābpiena produkti
    • Krējums
    • Siers
    • Sviests
    • Olas
    • Majonēze
  • Maize un konditoreja
    • Visi kategorijas produkti
    • Maize
    • Kūkas un kūciņas
    • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
    • Rīvmaize
    • Piedevas konditorejai
    • Tortiljas
  • Gaļa un zivis
    • Visi kategorijas produkti
    • Cīsiņi
    • Desiņas
    • Pārstrādāta gaļa
    • Pastētes
    • Gaļas maltītes un uzkodas
    • Svaiga vista un mājputni gaļa
    • Maltās gaļas
    • Svaiga cūkgaļa
    • Šašliks
    • Steiks
    • Lēni gatavoti
    • Marinādes Gaļa
    • Pārstrādātās zivis
    • Svaigās zivis un jūrasveltes
  • Vegāniem un veģetāriešiem
    • Gaļas un zivs alternatīvas
  • Iepākota partika
    • Visi kategorijas produkti
    • Eļļa
    • Etiķis
    • Milti
    • Makaroni
    • Mērce
    • Graudaugi un putraimi
    • Garšvielas
    • Brokastu pārslas un musli
    • Sāls, Cukurs
    • Speciālā pārtika un galetes
    • Saldumi
    • Konservēti produkti
    • Kafija un Tejā
    • Pasaules virtuve
    • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces
  • Gatavā kulinārija
    • Visi kategorijas produkti
    • Pankūkas
    • Salāti
    • Sviestmaizes
    • Gatavas maltītes
    • Vārīti, cepti un sālīti produkti
  • Dzērieni
    • Visi kategorijas produkti
    • Limonādes
    • Sula
    • Ūdens
  • Augļi un dārzeņi
    • Visi kategorijas produkti
    • Dārzeņi
    • Augļi
  • Uzkodas
    • Visi kategorijas produkti
    • Čipsi
    • Gaļas uzkodas
    • Citas uzkodas
    • Rieksti un žāvēti augļi
  • Saldēta pārtika
    • Visi kategorijas produkti
    • Saldēti dārzeņi un augļi
    • Saldēti pelmeņi, vareņiki
    • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
    • Saldējums
    • Pica
    • Saldētie ēdieni
  • Sadzīves ķīmija
    • Visi kategorijas produkti
    • Mazgāšanas līdzekļi
    • Papīra produkti
    • Trauku mazgāšanas līdzekļi
    • Veļas mazgāšanas līdzekļi
    • Atkritumu maisi
  • Mājdzīvnieku preces
    • Visi kategorijas produkti
    • Kaķiem
    • Suņiem
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
    • Visi kategorijas produkti
    • Intīmā higiēna
    • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
    • Sejas kopšana
    • Skūšanās un depilācija
    • Zobu un mutes higiēna
    • Dezodoranti
    • Ķermeņa kopšana
    • Zīdaiņiem un bērniem
  • 💙 Interesantākais 💙
    • Jaunumi
    • Izpārdošana
    • Ietaupījums 25%+
    • Exclusive
  • Noliktavā (bez biedrības)

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English

Populāri meklējumi

  • piens
  • siers
  • olas
  • zupa
  • čipsi
  • kafija
  • sviests
  • maize

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
Pieteikties Grozs
  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
  • Sadzīves ķīmija
  • Mājdzīvnieku preces
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
  • Interesantākais
  • Noliktavā (bez biedrības)

Piena produkti un olas

Skatīt visu →
  • Piens
  • Biezpiens
  • Jogurti un deserti
  • Kefīrs un skābpiena produkti
  • Krējums
  • Siers
  • Sviests
  • Olas
  • Majonēze

Maize un konditoreja

Skatīt visu →
  • Maize
  • Kūkas un kūciņas
  • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
  • Rīvmaize
  • Piedevas konditorejai
  • Tortiljas

Gaļa un zivis

Skatīt visu →
  • Cīsiņi
  • Desiņas
  • Pārstrādāta gaļa
  • Pastētes
  • Gaļas maltītes un uzkodas
  • Svaiga vista un mājputni gaļa
  • Maltās gaļas
  • Svaiga cūkgaļa
  • Šašliks
  • Steiks
  • Lēni gatavoti
  • Marinādes Gaļa
  • Pārstrādātās zivis
  • Svaigās zivis un jūrasveltes

Vegāniem un veģetāriešiem

Skatīt visu →
  • Gaļas un zivs alternatīvas

Iepākota partika

Skatīt visu →
  • Eļļa
  • Etiķis
  • Milti
  • Makaroni
  • Mērce
  • Graudaugi un putraimi
  • Garšvielas
  • Brokastu pārslas un musli
  • Sāls, Cukurs
  • Speciālā pārtika un galetes
  • Saldumi
  • Konservēti produkti
  • Kafija un Tejā
  • Pasaules virtuve
  • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces

Gatavā kulinārija

Skatīt visu →
  • Pankūkas
  • Salāti
  • Sviestmaizes
  • Gatavas maltītes
  • Vārīti, cepti un sālīti produkti

Dzērieni

Skatīt visu →
  • Limonādes
  • Sula
  • Ūdens

Augļi un dārzeņi

Skatīt visu →
  • Dārzeņi
  • Augļi

Uzkodas

Skatīt visu →
  • Čipsi
  • Gaļas uzkodas
  • Citas uzkodas
  • Rieksti un žāvēti augļi

Saldēta pārtika

Skatīt visu →
  • Saldēti dārzeņi un augļi
  • Saldēti pelmeņi, vareņiki
  • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
  • Saldējums
  • Pica
  • Saldētie ēdieni

Sadzīves ķīmija

Skatīt visu →
  • Mazgāšanas līdzekļi
  • Papīra produkti
  • Trauku mazgāšanas līdzekļi
  • Veļas mazgāšanas līdzekļi
  • Atkritumu maisi

Mājdzīvnieku preces

Skatīt visu →
  • Kaķiem
  • Suņiem

Skaistumkopšanai un higiēnai

Skatīt visu →
  • Intīmā higiēna
  • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
  • Sejas kopšana
  • Skūšanās un depilācija
  • Zobu un mutes higiēna
  • Dezodoranti
  • Ķermeņa kopšana
  • Zīdaiņiem un bērniem

Interesantākais

Skatīt visu →
  • Izpārdošana
  • Ietaupījums 25%+
  • Exclusive

Noliktavā (bez biedrības)

Skatīt visu →

Skatīt visu

  • Jaunumi
  • Ekskluzīvi
  • Lieliska cena
  • Gatavā kulinārija
Pasūti
  • Jaunumi
  • Ekskluzīvi
  • Lieliska cena
  • Gatavā kulinārija

Prece pievienota grozam

Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienai. Pasūti Piegāde Dienu un laiku izvēlies, noformējot pasūtījumu · Līdz pieņemšanas beigām:
Skatīt grozu
Sākums / Meklēšana

“milk”

403 preces

  • Baltais Maizes jogurts ar žāvētām plūmēm, 380g
    • Lieliska cena

    Baltais Maizes jogurts ar žāvētām plūmēm, 380g

    Baltais Maizes jogurts ar žāvētām plūmēm, 380g

    Parastā cena €1,08
    Parastā cena Akcijas cena €1,08
    Vienības cena €2,84/kg
  • Biezpiens ar skābo krējumu Protein BALTAIS 500g

    Biezpiens ar skābo krējumu Protein BALTAIS 500g

    Biezpiens ar skābo krējumu Protein BALTAIS 500g

    Parastā cena €2,51
    Parastā cena Akcijas cena €2,51
  • Baltais Turku jogurts bez piedevām, 300g
    • Lieliska cena

    Baltais Turku jogurts bez piedevām, 300g

    Baltais Turku jogurts bez piedevām, 300g

    Parastā cena €0,99
    Parastā cena Akcijas cena €0,99
    Vienības cena €3,30/kg
  • Siers Raclette, 200g, Ermitage
    • ✦Ekskluzīvs

    Siers Raclette, 200g, Ermitage

    Siers Raclette, 200g, Ermitage

    Parastā cena €3,81
    Parastā cena Akcijas cena €3,81
    Vienības cena €19,05/kg
  • Siers Dutch ar lavandu, no govs piena,50%, 250g, Visser Kaas
    • ✦Ekskluzīvs

    Siers Dutch ar lavandu, no govs piena,50%, 250g, Visser Kaas

    Siers Dutch ar lavandu, no govs piena,50%, 250g, Visser Kaas

    Parastā cena €6,75
    Parastā cena Akcijas cena €6,75
    Vienības cena €27,00/kg
  • Jogurts 8x125g, asorti Sterzing Vipiteno
    • ✦Ekskluzīvs

    Jogurts 8x125g, asorti Sterzing Vipiteno

    Jogurts 8x125g, asorti Sterzing Vipiteno

    Parastā cena €4,99
    Parastā cena Akcijas cena €4,99
    Vienības cena €4,99/kg
  • Siers rīvēts Monte Castello 80g
    • ✦Ekskluzīvs

    Siers rīvēts Monte Castello 80g

    Siers rīvēts Monte Castello 80g

    Parastā cena €1,93
    Parastā cena Akcijas cena €1,93
    Vienības cena €24,13/kg
  • Biezpiena sieriņš Baltais kartupelis 38g

    Biezpiena sieriņš Baltais kartupelis 38g

    Biezpiena sieriņš Baltais kartupelis 38g

    Parastā cena €0,35
    Parastā cena Akcijas cena €0,35
    Vienības cena €9,21/kg
  • Siers ar anšoviem no aitas piena,  55%, 200g, Vega Sotuelamos

    Siers ar anšoviem no aitas piena, 55%, 200g, Vega Sotuelamos

    Siers ar anšoviem no aitas piena, 55%, 200g, Vega Sotuelamos

    Parastā cena €6,96
    Parastā cena Akcijas cena €6,96
    Vienības cena €34,80/kg
  • Biezpiena sieriņš ar C vitamīnu šokolādes BALTAIS 100g
    • Lieliska cena

    Biezpiena sieriņš ar C vitamīnu šokolādes BALTAIS 100g

    Biezpiena sieriņš ar C vitamīnu šokolādes BALTAIS 100g

    Parastā cena €0,65
    Parastā cena Akcijas cena €0,65
    Vienības cena €6,50/kg
  • Baltais jogurts ar musli, 380g
    • Lieliska cena

    Baltais jogurts ar musli, 380g

    Baltais jogurts ar musli, 380g

    Parastā cena €1,08
    Parastā cena Akcijas cena €1,08
    Vienības cena €2,84/kg
  • Aitas piena siers ar pipariem 55% 200g
    • ✦Ekskluzīvs
    • Lieliska cena

    Aitas piena siers ar pipariem 55% 200g

    Aitas piena siers ar pipariem 55% 200g

    Parastā cena €6,40
    Parastā cena Akcijas cena €6,40
    Vienības cena €32,00/kg
  • Baltais kausētais Siers Šveices gaumē, 180g

    Baltais kausētais Siers Šveices gaumē, 180g

    Baltais kausētais Siers Šveices gaumē, 180g

    Parastā cena €1,72
    Parastā cena Akcijas cena €1,72
    Vienības cena €9,56/kg
  • Siers Manchego no aitas piena. 50%, 150g, Vega Mancha

    Siers Manchego no aitas piena. 50%, 150g, Vega Mancha

    Siers Manchego no aitas piena. 50%, 150g, Vega Mancha

    Parastā cena €4,80
    Parastā cena Akcijas cena €4,80
    Vienības cena €32,00/kg
  • Siers Taleggio DOP, t.s.s. 52.2%, 200g, Arrigoni

    Siers Taleggio DOP, t.s.s. 52.2%, 200g, Arrigoni

    Siers Taleggio DOP, t.s.s. 52.2%, 200g, Arrigoni

    Parastā cena €4,66
    Parastā cena Akcijas cena €4,66
    Vienības cena €23,30/kg
  • Siers ar melnajiem ķiplokiem no aitas piena, t.s.s. 55%, 200g, Vega Sotuelamos

    Siers ar melnajiem ķiplokiem no aitas piena, t.s.s. 55%, 200g, Vega Sotuelamos

    Siers ar melnajiem ķiplokiem no aitas piena, t.s.s. 55%, 200g, Vega Sotuelamos

    Parastā cena €6,89
    Parastā cena Akcijas cena €6,89
    Vienības cena €34,45/kg
  • Siers Dutch ar riekstiem, no govs piena, 50%, 250g, Visser Kaas

    Siers Dutch ar riekstiem, no govs piena, 50%, 250g, Visser Kaas

    Siers Dutch ar riekstiem, no govs piena, 50%, 250g, Visser Kaas

    Parastā cena €6,54
    Parastā cena Akcijas cena €6,54
    Vienības cena €26,16/kg
  • Jogurta kokteilis Shake BALTAIS plombīra 250g
    • Lieliska cena

    Jogurta kokteilis Shake BALTAIS plombīra 250g

    Jogurta kokteilis Shake BALTAIS plombīra 250g

    Parastā cena €0,82
    Parastā cena Akcijas cena €0,82
    Vienības cena €3,28/kg
  • Jogurts ar zemeņu garšu BALTAIS 700g

    Jogurts ar zemeņu garšu BALTAIS 700g

    Jogurts ar zemeņu garšu BALTAIS 700g

    Parastā cena €1,10
    Parastā cena Akcijas cena €1,10
    Vienības cena €1,57/kg
  • Jogurta kokteilis Shake BALTAIS ābolu 250g
    • Lieliska cena

    Jogurta kokteilis Shake BALTAIS ābolu 250g

    Jogurta kokteilis Shake BALTAIS ābolu 250g

    Parastā cena €0,82
    Parastā cena Akcijas cena €0,82
    Vienības cena €3,28/kg
  • Jogurts Baltais ar mango garšu un C vitamīnu 300g
    • Lieliska cena

    Jogurts Baltais ar mango garšu un C vitamīnu 300g

    Jogurts Baltais ar mango garšu un C vitamīnu 300g

    Parastā cena €0,74
    Parastā cena Akcijas cena €0,74
    Vienības cena €2,47/kg
  • Siers Grana Padano 5 snack, 100g , Agriform

    Siers Grana Padano 5 snack, 100g , Agriform

    Siers Grana Padano 5 snack, 100g , Agriform

    Parastā cena €3,48
    Parastā cena Akcijas cena €3,48
    Vienības cena €34,80/kg
  • Biezpiens JAUNPILS pilnpiena 9% 600g

    Biezpiens JAUNPILS pilnpiena 9% 600g

    Biezpiens JAUNPILS pilnpiena 9% 600g

    Parastā cena €3,24
    Parastā cena Akcijas cena €3,24
    Vienības cena €5,40/kg
  • Krēmsiers kūpināts no aitas piena, 125g, Vega Sotuelamos

    Krēmsiers kūpināts no aitas piena, 125g, Vega Sotuelamos

    Krēmsiers kūpināts no aitas piena, 125g, Vega Sotuelamos

    Parastā cena €2,57
    Parastā cena Akcijas cena €2,57
    Vienības cena €20,56/kg

Parādītas 120 no 403

  • 1
  • …
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • …
  • 17

Vairāk vērtības jums

Interneta veikals ar kvalitatīvu produkciju par godīgām cenām. Sadarbojamies ar vietējiem ražotājiem un piegādātājiem.

  • Instagram @velto.lv
  • TikTok @velto.lv

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Skatīt visas →

Informācija

  • Par Velto un BUJ
  • Kontakti

Kontakti

  • E-pasts info@expresspoint.lv
  • Tālrunis+371 26322465Darba dienās 10:00–17:00
Pasūti Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienai. Piegāde
© 2026 Velto · SIA ExpressPoint, reģ. nr. 40203433692
  • Privātuma politika
  • Preču atgriešanas noteikumi
  • Lietošanas un pirkšanas noteikumi
  • Sīkdatņu iestatījumi

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English
  • American Express
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • Visa
  • Izvēle pārlādēs visu lapu.
  • Atveras jaunā logā.