Pāriet uz saturu

Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienaiPasūti līdz otrdienai — piegāde pk.–sv.

Katalogs

  • Piena produkti un olas
    Skatīt visuPiena produkti un olas →
    • Piens
    • Biezpiens
    • Jogurti un deserti
    • Kefīrs un skābpiena produkti
    • Krējums
    • Siers
    • Sviests
    • Olas
    • Majonēze
  • Maize un konditoreja
    Skatīt visuMaize un konditoreja →
    • Maize
    • Kūkas un kūciņas
    • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
    • Rīvmaize
    • Piedevas konditorejai
    • Tortiljas
  • Gaļa un zivis
    Skatīt visuGaļa un zivis →
    • Cīsiņi
    • Desiņas
    • Pārstrādāta gaļa
    • Pastētes
    • Gaļas maltītes un uzkodas
    • Svaiga vista un mājputni gaļa
    • Maltās gaļas
    • Svaiga cūkgaļa
    • Šašliks
    • Steiks
    • Lēni gatavoti
    • Marinādes Gaļa
    • Pārstrādātās zivis
    • Svaigās zivis un jūrasveltes
  • Vegāniem un veģetāriešiem
    Skatīt visuVegāniem un veģetāriešiem →
    • Gaļas un zivs alternatīvas
  • Iepākota partika
    Skatīt visuIepākota partika →
    • Eļļa
    • Etiķis
    • Milti
    • Makaroni
    • Mērce
    • Graudaugi un putraimi
    • Garšvielas
    • Brokastu pārslas un musli
    • Sāls, Cukurs
    • Speciālā pārtika un galetes
    • Saldumi
    • Konservēti produkti
    • Kafija un Tejā
    • Pasaules virtuve
    • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces
  • Gatavā kulinārija
    Skatīt visuGatavā kulinārija →
    • Pankūkas
    • Salāti
    • Sviestmaizes
    • Gatavas maltītes
    • Vārīti, cepti un sālīti produkti
  • Dzērieni
    Skatīt visuDzērieni →
    • Limonādes
    • Sula
    • Ūdens
  • Augļi un dārzeņi
    Skatīt visuAugļi un dārzeņi →
    • Dārzeņi
    • Augļi
  • Uzkodas
    Skatīt visuUzkodas →
    • Čipsi
    • Gaļas uzkodas
    • Citas uzkodas
    • Rieksti un žāvēti augļi
  • Saldēta pārtika
    Skatīt visuSaldēta pārtika →
    • Saldēti dārzeņi un augļi
    • Saldēti pelmeņi, vareņiki
    • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
    • Saldējums
    • Pica
    • Saldētie ēdieni
  • Sadzīves ķīmija
    Skatīt visuSadzīves ķīmija →
    • Mazgāšanas līdzekļi
    • Papīra produkti
    • Trauku mazgāšanas līdzekļi
    • Veļas mazgāšanas līdzekļi
    • Atkritumu maisi
  • Mājdzīvnieku preces
    Skatīt visuMājdzīvnieku preces →
    • Kaķiem
    • Suņiem
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
    Skatīt visuSkaistumkopšanai un higiēnai →
    • Intīmā higiēna
    • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
    • Sejas kopšana
    • Skūšanās un depilācija
    • Zobu un mutes higiēna
    • Dezodoranti
    • Ķermeņa kopšana
    • Zīdaiņiem un bērniem
  • Interesantākais
    Skatīt visuInteresantākais →
    • Izpārdošana
    • Ietaupījums 25%+
    • Exclusive
  • Noliktavā (bez biedrības)
Pasūti Piegāde
  • Pieteikties
  • +371 26322465
  • info@expresspoint.lv

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English
  • Instagram
  • TikTok

Populāri meklējumi

  • piens
  • siers
  • olas
  • zupa
  • čipsi
  • kafija
  • sviests
  • maize

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
  • Piena produkti un olas
    • Visi kategorijas produkti
    • Piens
    • Biezpiens
    • Jogurti un deserti
    • Kefīrs un skābpiena produkti
    • Krējums
    • Siers
    • Sviests
    • Olas
    • Majonēze
  • Maize un konditoreja
    • Visi kategorijas produkti
    • Maize
    • Kūkas un kūciņas
    • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
    • Rīvmaize
    • Piedevas konditorejai
    • Tortiljas
  • Gaļa un zivis
    • Visi kategorijas produkti
    • Cīsiņi
    • Desiņas
    • Pārstrādāta gaļa
    • Pastētes
    • Gaļas maltītes un uzkodas
    • Svaiga vista un mājputni gaļa
    • Maltās gaļas
    • Svaiga cūkgaļa
    • Šašliks
    • Steiks
    • Lēni gatavoti
    • Marinādes Gaļa
    • Pārstrādātās zivis
    • Svaigās zivis un jūrasveltes
  • Vegāniem un veģetāriešiem
    • Gaļas un zivs alternatīvas
  • Iepākota partika
    • Visi kategorijas produkti
    • Eļļa
    • Etiķis
    • Milti
    • Makaroni
    • Mērce
    • Graudaugi un putraimi
    • Garšvielas
    • Brokastu pārslas un musli
    • Sāls, Cukurs
    • Speciālā pārtika un galetes
    • Saldumi
    • Konservēti produkti
    • Kafija un Tejā
    • Pasaules virtuve
    • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces
  • Gatavā kulinārija
    • Visi kategorijas produkti
    • Pankūkas
    • Salāti
    • Sviestmaizes
    • Gatavas maltītes
    • Vārīti, cepti un sālīti produkti
  • Dzērieni
    • Visi kategorijas produkti
    • Limonādes
    • Sula
    • Ūdens
  • Augļi un dārzeņi
    • Visi kategorijas produkti
    • Dārzeņi
    • Augļi
  • Uzkodas
    • Visi kategorijas produkti
    • Čipsi
    • Gaļas uzkodas
    • Citas uzkodas
    • Rieksti un žāvēti augļi
  • Saldēta pārtika
    • Visi kategorijas produkti
    • Saldēti dārzeņi un augļi
    • Saldēti pelmeņi, vareņiki
    • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
    • Saldējums
    • Pica
    • Saldētie ēdieni
  • Sadzīves ķīmija
    • Visi kategorijas produkti
    • Mazgāšanas līdzekļi
    • Papīra produkti
    • Trauku mazgāšanas līdzekļi
    • Veļas mazgāšanas līdzekļi
    • Atkritumu maisi
  • Mājdzīvnieku preces
    • Visi kategorijas produkti
    • Kaķiem
    • Suņiem
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
    • Visi kategorijas produkti
    • Intīmā higiēna
    • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
    • Sejas kopšana
    • Skūšanās un depilācija
    • Zobu un mutes higiēna
    • Dezodoranti
    • Ķermeņa kopšana
    • Zīdaiņiem un bērniem
  • 💙 Interesantākais 💙
    • Jaunumi
    • Izpārdošana
    • Ietaupījums 25%+
    • Exclusive
  • Noliktavā (bez biedrības)

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English

Populāri meklējumi

  • piens
  • siers
  • olas
  • zupa
  • čipsi
  • kafija
  • sviests
  • maize

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
Pieteikties Grozs
  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
  • Sadzīves ķīmija
  • Mājdzīvnieku preces
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
  • Interesantākais
  • Noliktavā (bez biedrības)

Piena produkti un olas

Skatīt visu →
  • Piens
  • Biezpiens
  • Jogurti un deserti
  • Kefīrs un skābpiena produkti
  • Krējums
  • Siers
  • Sviests
  • Olas
  • Majonēze

Maize un konditoreja

Skatīt visu →
  • Maize
  • Kūkas un kūciņas
  • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
  • Rīvmaize
  • Piedevas konditorejai
  • Tortiljas

Gaļa un zivis

Skatīt visu →
  • Cīsiņi
  • Desiņas
  • Pārstrādāta gaļa
  • Pastētes
  • Gaļas maltītes un uzkodas
  • Svaiga vista un mājputni gaļa
  • Maltās gaļas
  • Svaiga cūkgaļa
  • Šašliks
  • Steiks
  • Lēni gatavoti
  • Marinādes Gaļa
  • Pārstrādātās zivis
  • Svaigās zivis un jūrasveltes

Vegāniem un veģetāriešiem

Skatīt visu →
  • Gaļas un zivs alternatīvas

Iepākota partika

Skatīt visu →
  • Eļļa
  • Etiķis
  • Milti
  • Makaroni
  • Mērce
  • Graudaugi un putraimi
  • Garšvielas
  • Brokastu pārslas un musli
  • Sāls, Cukurs
  • Speciālā pārtika un galetes
  • Saldumi
  • Konservēti produkti
  • Kafija un Tejā
  • Pasaules virtuve
  • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces

Gatavā kulinārija

Skatīt visu →
  • Pankūkas
  • Salāti
  • Sviestmaizes
  • Gatavas maltītes
  • Vārīti, cepti un sālīti produkti

Dzērieni

Skatīt visu →
  • Limonādes
  • Sula
  • Ūdens

Augļi un dārzeņi

Skatīt visu →
  • Dārzeņi
  • Augļi

Uzkodas

Skatīt visu →
  • Čipsi
  • Gaļas uzkodas
  • Citas uzkodas
  • Rieksti un žāvēti augļi

Saldēta pārtika

Skatīt visu →
  • Saldēti dārzeņi un augļi
  • Saldēti pelmeņi, vareņiki
  • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
  • Saldējums
  • Pica
  • Saldētie ēdieni

Sadzīves ķīmija

Skatīt visu →
  • Mazgāšanas līdzekļi
  • Papīra produkti
  • Trauku mazgāšanas līdzekļi
  • Veļas mazgāšanas līdzekļi
  • Atkritumu maisi

Mājdzīvnieku preces

Skatīt visu →
  • Kaķiem
  • Suņiem

Skaistumkopšanai un higiēnai

Skatīt visu →
  • Intīmā higiēna
  • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
  • Sejas kopšana
  • Skūšanās un depilācija
  • Zobu un mutes higiēna
  • Dezodoranti
  • Ķermeņa kopšana
  • Zīdaiņiem un bērniem

Interesantākais

Skatīt visu →
  • Izpārdošana
  • Ietaupījums 25%+
  • Exclusive

Noliktavā (bez biedrības)

Skatīt visu →

Skatīt visu

  • Jaunumi
  • Ekskluzīvi
  • Lieliska cena
  • Gatavā kulinārija
Pasūti
  • Jaunumi
  • Ekskluzīvi
  • Lieliska cena
  • Gatavā kulinārija

Prece pievienota grozam

Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienai. Pasūti Piegāde Dienu un laiku izvēlies, noformējot pasūtījumu · Līdz pieņemšanas beigām:
Skatīt grozu
Sākums / Meklēšana

“eggs”

124 preces

  • Kēkss ST MICHEL Madeleines Mini šokolādes 175g
    • Lieliska cena

    Kēkss ST MICHEL Madeleines Mini šokolādes 175g

    Kēkss ST MICHEL Madeleines Mini šokolādes 175g

    Parastā cena €1,67
    Parastā cena Akcijas cena €1,67
    Vienības cena €9,54/kg
  • Kūka Skudrpūznis ar mandelēm (500g) Lido

    Kūka Skudrpūznis ar mandelēm (500g) Lido

    Kūka Skudrpūznis ar mandelēm (500g) Lido

    Parastā cena €6,78
    Parastā cena Akcijas cena €6,78
    Vienības cena €13,56/kg
  • Cepumi ar šokolādes gabaliņiem mini, 100g, Bonne Maman
    • ✦Ekskluzīvs

    Cepumi ar šokolādes gabaliņiem mini, 100g, Bonne Maman

    Cepumi ar šokolādes gabaliņiem mini, 100g, Bonne Maman

    Parastā cena €2,35
    Parastā cena Akcijas cena €2,35
    Vienības cena €23,50/kg
  • Cāļu fileja atdzesēta ~500g
    • Lieliska cena

    Cāļu fileja atdzesēta ~500g

    Cāļu fileja atdzesēta ~500g

    Parastā cena €3,52
    Parastā cena Akcijas cena €3,52
    Vienības cena €3,52 each
  • Medus bezē kūka (500g) Lido

    Medus bezē kūka (500g) Lido

    Medus bezē kūka (500g) Lido

    Parastā cena €7,17
    Parastā cena Akcijas cena €7,17
    Vienības cena €14,34/kg
  • Polārmaize ar karsti kūpinātu lasi, spinātiem un olu (185g)

    Polārmaize ar karsti kūpinātu lasi, spinātiem un olu (185g)

    Polārmaize ar karsti kūpinātu lasi, spinātiem un olu (185g)

    Parastā cena €3,03
    Parastā cena Akcijas cena €3,03
    Vienības cena €16,38/kg
  • Baltmaize Galda sagriezta 300g
    • Lieliska cena

    Baltmaize Galda sagriezta 300g

    Baltmaize Galda sagriezta 300g

    Parastā cena €0,73
    Parastā cena Akcijas cena €0,73
    Vienības cena €2,43/kg
  • Cāļa muskuļkuņģi Rīgas Miesnieks 500g

    Cāļa muskuļkuņģi Rīgas Miesnieks 500g

    Cāļa muskuļkuņģi Rīgas Miesnieks 500g

    Parastā cena €1,57
    Parastā cena Akcijas cena €1,57
    Vienības cena €3,14/kg
  • Desa Chorizo Pamplona, sagr., 100g, Casademont
    • Lieliska cena

    Desa Chorizo Pamplona, sagr., 100g, Casademont

    Desa Chorizo Pamplona, sagr., 100g, Casademont

    Parastā cena €2,23
    Parastā cena Akcijas cena €2,23
    Vienības cena €44,60/kg
  • Serrano škiņķis, šķēlēs, Rakvere, 105g

    Serrano škiņķis, šķēlēs, Rakvere, 105g

    Serrano škiņķis, šķēlēs, Rakvere, 105g

    Parastā cena €2,38
    Parastā cena Akcijas cena €2,38
    Vienības cena €22,67/kg
  • Cāļa gaļas nageti ar sieru ĀDAŽI 300g
    • Lieliska cena

    Cāļa gaļas nageti ar sieru ĀDAŽI 300g

    Cāļa gaļas nageti ar sieru ĀDAŽI 300g

    Parastā cena €2,30
    Parastā cena Akcijas cena €2,30
    Vienības cena €7,67/kg
  • Dūmdesa Jubilejas RM 100g
    • Lieliska cena

    Dūmdesa Jubilejas RM 100g

    Dūmdesa Jubilejas RM 100g

    Parastā cena €1,67
    Parastā cena Akcijas cena €1,67
    Vienības cena €16,70/kg
  • Zivju pirkstiņi Esva 450g
    • Lieliska cena

    Zivju pirkstiņi Esva 450g

    Zivju pirkstiņi Esva 450g

    Parastā cena €2,38
    Parastā cena Akcijas cena €2,38
    Vienības cena €5,29/kg
  • Grauzdiņi ar ķiplokiem un sēklām Zeltene 300g, Latvijas maiznieks

    Grauzdiņi ar ķiplokiem un sēklām Zeltene 300g, Latvijas maiznieks

    Grauzdiņi ar ķiplokiem un sēklām Zeltene 300g, Latvijas maiznieks

    Parastā cena €3,81
    Parastā cena Akcijas cena €3,81
    Vienības cena €12,70/kg
  • Deserts Mochi aveņu, sald., 192g , Little Moons
    • ✦Ekskluzīvs

    Deserts Mochi aveņu, sald., 192g , Little Moons

    Deserts Mochi aveņu, sald., 192g , Little Moons

    Parastā cena €6,64
    Parastā cena Akcijas cena €6,64
    Vienības cena €34,58/kg
  • Kēkss Madeleines ar karameļu garšu, mini, 175g, St Michel
    • Lieliska cena

    Kēkss Madeleines ar karameļu garšu, mini, 175g, St Michel

    Kēkss Madeleines ar karameļu garšu, mini, 175g, St Michel

    Parastā cena €1,88
    Parastā cena Akcijas cena €1,88
    Vienības cena €10,74/kg
  • Cāļu kājas atdzesētas ~700g

    Cāļu kājas atdzesētas ~700g

    Cāļu kājas atdzesētas ~700g

    Parastā cena €2,25
    Parastā cena Akcijas cena €2,25
    Vienības cena €2,25 each
  • Cāļa pusspārni garšvielās RM 800g
    • Lieliska cena

    Cāļa pusspārni garšvielās RM 800g

    Cāļa pusspārni garšvielās RM 800g

    Parastā cena €3,74
    Parastā cena Akcijas cena €3,74
    Vienības cena €4,68/kg
  • Rupjmaize Rīgas Klaips formas, sagriezta 600g

    Rupjmaize Rīgas Klaips formas, sagriezta 600g

    Rupjmaize Rīgas Klaips formas, sagriezta 600g

    Parastā cena €1,17
    Parastā cena Akcijas cena €1,17
    Vienības cena €1,95/kg
  • "GRAUZIŅŠ" Grauzdiņi ar sēklām 150g

    "GRAUZIŅŠ" Grauzdiņi ar sēklām 150g

    "GRAUZIŅŠ" Grauzdiņi ar sēklām 150g

    Parastā cena €2,42
    Parastā cena Akcijas cena €2,42
    Vienības cena €16,13/kg
  • Baltais Siera salāti 200g

    Baltais Siera salāti 200g

    Baltais Siera salāti 200g

    Parastā cena €2,07
    Parastā cena Akcijas cena €2,07
    Vienības cena €10,35/kg
  • Cepumi biskvīta ar balto šokolādi, 180g, IWP, St Michel

    Cepumi biskvīta ar balto šokolādi, 180g, IWP, St Michel

    Cepumi biskvīta ar balto šokolādi, 180g, IWP, St Michel

    Parastā cena €2,78
    Parastā cena Akcijas cena €2,78
    Vienības cena €15,44/kg
  • Zivju pirkstiņi VIČI 250g
    • Lieliska cena

    Zivju pirkstiņi VIČI 250g

    Zivju pirkstiņi VIČI 250g

    Parastā cena €1,35
    Parastā cena Akcijas cena €1,35
    Vienības cena €5,40/kg
  • Cāļa kroketes Rīgas miesnieks 500g
    • Lieliska cena

    Cāļa kroketes Rīgas miesnieks 500g

    Cāļa kroketes Rīgas miesnieks 500g

    Parastā cena €2,18
    Parastā cena Akcijas cena €2,18

Parādītas 72 no 124

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Vairāk vērtības jums

Interneta veikals ar kvalitatīvu produkciju par godīgām cenām. Sadarbojamies ar vietējiem ražotājiem un piegādātājiem.

  • Instagram @velto.lv
  • TikTok @velto.lv

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Skatīt visas →

Informācija

  • Par Velto un BUJ
  • Kontakti

Kontakti

  • E-pasts info@expresspoint.lv
  • Tālrunis+371 26322465Darba dienās 10:00–17:00
Pasūti Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienai. Piegāde
© 2026 Velto · SIA ExpressPoint, reģ. nr. 40203433692
  • Privātuma politika
  • Preču atgriešanas noteikumi
  • Lietošanas un pirkšanas noteikumi
  • Sīkdatņu iestatījumi

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English
  • American Express
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • Visa
  • Izvēle pārlādēs visu lapu.
  • Atveras jaunā logā.