Pāriet uz saturu

Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienaiPasūti līdz otrdienai — piegāde pk.–sv.

Katalogs

  • Piena produkti un olas
    Skatīt visuPiena produkti un olas →
    • Piens
    • Biezpiens
    • Jogurti un deserti
    • Kefīrs un skābpiena produkti
    • Krējums
    • Siers
    • Sviests
    • Olas
    • Majonēze
  • Maize un konditoreja
    Skatīt visuMaize un konditoreja →
    • Maize
    • Kūkas un kūciņas
    • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
    • Rīvmaize
    • Piedevas konditorejai
    • Tortiljas
  • Gaļa un zivis
    Skatīt visuGaļa un zivis →
    • Cīsiņi
    • Desiņas
    • Pārstrādāta gaļa
    • Pastētes
    • Gaļas maltītes un uzkodas
    • Svaiga vista un mājputni gaļa
    • Maltās gaļas
    • Svaiga cūkgaļa
    • Šašliks
    • Steiks
    • Lēni gatavoti
    • Marinādes Gaļa
    • Pārstrādātās zivis
    • Svaigās zivis un jūrasveltes
  • Vegāniem un veģetāriešiem
    Skatīt visuVegāniem un veģetāriešiem →
    • Gaļas un zivs alternatīvas
  • Iepākota partika
    Skatīt visuIepākota partika →
    • Eļļa
    • Etiķis
    • Milti
    • Makaroni
    • Mērce
    • Graudaugi un putraimi
    • Garšvielas
    • Brokastu pārslas un musli
    • Sāls, Cukurs
    • Speciālā pārtika un galetes
    • Saldumi
    • Konservēti produkti
    • Kafija un Tejā
    • Pasaules virtuve
    • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces
  • Gatavā kulinārija
    Skatīt visuGatavā kulinārija →
    • Pankūkas
    • Salāti
    • Sviestmaizes
    • Gatavas maltītes
    • Vārīti, cepti un sālīti produkti
  • Dzērieni
    Skatīt visuDzērieni →
    • Limonādes
    • Sula
    • Ūdens
  • Augļi un dārzeņi
    Skatīt visuAugļi un dārzeņi →
    • Dārzeņi
    • Augļi
  • Uzkodas
    Skatīt visuUzkodas →
    • Čipsi
    • Gaļas uzkodas
    • Citas uzkodas
    • Rieksti un žāvēti augļi
  • Saldēta pārtika
    Skatīt visuSaldēta pārtika →
    • Saldēti dārzeņi un augļi
    • Saldēti pelmeņi, vareņiki
    • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
    • Saldējums
    • Pica
    • Saldētie ēdieni
  • Sadzīves ķīmija
    Skatīt visuSadzīves ķīmija →
    • Mazgāšanas līdzekļi
    • Papīra produkti
    • Trauku mazgāšanas līdzekļi
    • Veļas mazgāšanas līdzekļi
    • Atkritumu maisi
  • Mājdzīvnieku preces
    Skatīt visuMājdzīvnieku preces →
    • Kaķiem
    • Suņiem
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
    Skatīt visuSkaistumkopšanai un higiēnai →
    • Intīmā higiēna
    • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
    • Sejas kopšana
    • Skūšanās un depilācija
    • Zobu un mutes higiēna
    • Dezodoranti
    • Ķermeņa kopšana
    • Zīdaiņiem un bērniem
  • Interesantākais
    Skatīt visuInteresantākais →
    • Izpārdošana
    • Ietaupījums 25%+
    • Exclusive
  • Noliktavā (bez biedrības)
Pasūti Piegāde
  • Pieteikties
  • +371 26322465
  • info@expresspoint.lv

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English
  • Instagram
  • TikTok

Populāri meklējumi

  • piens
  • siers
  • olas
  • zupa
  • čipsi
  • kafija
  • sviests
  • maize

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
  • Piena produkti un olas
    • Visi kategorijas produkti
    • Piens
    • Biezpiens
    • Jogurti un deserti
    • Kefīrs un skābpiena produkti
    • Krējums
    • Siers
    • Sviests
    • Olas
    • Majonēze
  • Maize un konditoreja
    • Visi kategorijas produkti
    • Maize
    • Kūkas un kūciņas
    • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
    • Rīvmaize
    • Piedevas konditorejai
    • Tortiljas
  • Gaļa un zivis
    • Visi kategorijas produkti
    • Cīsiņi
    • Desiņas
    • Pārstrādāta gaļa
    • Pastētes
    • Gaļas maltītes un uzkodas
    • Svaiga vista un mājputni gaļa
    • Maltās gaļas
    • Svaiga cūkgaļa
    • Šašliks
    • Steiks
    • Lēni gatavoti
    • Marinādes Gaļa
    • Pārstrādātās zivis
    • Svaigās zivis un jūrasveltes
  • Vegāniem un veģetāriešiem
    • Gaļas un zivs alternatīvas
  • Iepākota partika
    • Visi kategorijas produkti
    • Eļļa
    • Etiķis
    • Milti
    • Makaroni
    • Mērce
    • Graudaugi un putraimi
    • Garšvielas
    • Brokastu pārslas un musli
    • Sāls, Cukurs
    • Speciālā pārtika un galetes
    • Saldumi
    • Konservēti produkti
    • Kafija un Tejā
    • Pasaules virtuve
    • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces
  • Gatavā kulinārija
    • Visi kategorijas produkti
    • Pankūkas
    • Salāti
    • Sviestmaizes
    • Gatavas maltītes
    • Vārīti, cepti un sālīti produkti
  • Dzērieni
    • Visi kategorijas produkti
    • Limonādes
    • Sula
    • Ūdens
  • Augļi un dārzeņi
    • Visi kategorijas produkti
    • Dārzeņi
    • Augļi
  • Uzkodas
    • Visi kategorijas produkti
    • Čipsi
    • Gaļas uzkodas
    • Citas uzkodas
    • Rieksti un žāvēti augļi
  • Saldēta pārtika
    • Visi kategorijas produkti
    • Saldēti dārzeņi un augļi
    • Saldēti pelmeņi, vareņiki
    • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
    • Saldējums
    • Pica
    • Saldētie ēdieni
  • Sadzīves ķīmija
    • Visi kategorijas produkti
    • Mazgāšanas līdzekļi
    • Papīra produkti
    • Trauku mazgāšanas līdzekļi
    • Veļas mazgāšanas līdzekļi
    • Atkritumu maisi
  • Mājdzīvnieku preces
    • Visi kategorijas produkti
    • Kaķiem
    • Suņiem
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
    • Visi kategorijas produkti
    • Intīmā higiēna
    • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
    • Sejas kopšana
    • Skūšanās un depilācija
    • Zobu un mutes higiēna
    • Dezodoranti
    • Ķermeņa kopšana
    • Zīdaiņiem un bērniem
  • 💙 Interesantākais 💙
    • Jaunumi
    • Izpārdošana
    • Ietaupījums 25%+
    • Exclusive
  • Noliktavā (bez biedrības)

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English

Populāri meklējumi

  • piens
  • siers
  • olas
  • zupa
  • čipsi
  • kafija
  • sviests
  • maize

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
Pieteikties Grozs
  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
  • Sadzīves ķīmija
  • Mājdzīvnieku preces
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
  • Interesantākais
  • Noliktavā (bez biedrības)

Piena produkti un olas

Skatīt visu →
  • Piens
  • Biezpiens
  • Jogurti un deserti
  • Kefīrs un skābpiena produkti
  • Krējums
  • Siers
  • Sviests
  • Olas
  • Majonēze

Maize un konditoreja

Skatīt visu →
  • Maize
  • Kūkas un kūciņas
  • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
  • Rīvmaize
  • Piedevas konditorejai
  • Tortiljas

Gaļa un zivis

Skatīt visu →
  • Cīsiņi
  • Desiņas
  • Pārstrādāta gaļa
  • Pastētes
  • Gaļas maltītes un uzkodas
  • Svaiga vista un mājputni gaļa
  • Maltās gaļas
  • Svaiga cūkgaļa
  • Šašliks
  • Steiks
  • Lēni gatavoti
  • Marinādes Gaļa
  • Pārstrādātās zivis
  • Svaigās zivis un jūrasveltes

Vegāniem un veģetāriešiem

Skatīt visu →
  • Gaļas un zivs alternatīvas

Iepākota partika

Skatīt visu →
  • Eļļa
  • Etiķis
  • Milti
  • Makaroni
  • Mērce
  • Graudaugi un putraimi
  • Garšvielas
  • Brokastu pārslas un musli
  • Sāls, Cukurs
  • Speciālā pārtika un galetes
  • Saldumi
  • Konservēti produkti
  • Kafija un Tejā
  • Pasaules virtuve
  • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces

Gatavā kulinārija

Skatīt visu →
  • Pankūkas
  • Salāti
  • Sviestmaizes
  • Gatavas maltītes
  • Vārīti, cepti un sālīti produkti

Dzērieni

Skatīt visu →
  • Limonādes
  • Sula
  • Ūdens

Augļi un dārzeņi

Skatīt visu →
  • Dārzeņi
  • Augļi

Uzkodas

Skatīt visu →
  • Čipsi
  • Gaļas uzkodas
  • Citas uzkodas
  • Rieksti un žāvēti augļi

Saldēta pārtika

Skatīt visu →
  • Saldēti dārzeņi un augļi
  • Saldēti pelmeņi, vareņiki
  • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
  • Saldējums
  • Pica
  • Saldētie ēdieni

Sadzīves ķīmija

Skatīt visu →
  • Mazgāšanas līdzekļi
  • Papīra produkti
  • Trauku mazgāšanas līdzekļi
  • Veļas mazgāšanas līdzekļi
  • Atkritumu maisi

Mājdzīvnieku preces

Skatīt visu →
  • Kaķiem
  • Suņiem

Skaistumkopšanai un higiēnai

Skatīt visu →
  • Intīmā higiēna
  • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
  • Sejas kopšana
  • Skūšanās un depilācija
  • Zobu un mutes higiēna
  • Dezodoranti
  • Ķermeņa kopšana
  • Zīdaiņiem un bērniem

Interesantākais

Skatīt visu →
  • Izpārdošana
  • Ietaupījums 25%+
  • Exclusive

Noliktavā (bez biedrības)

Skatīt visu →

Skatīt visu

  • Jaunumi
  • Ekskluzīvi
  • Lieliska cena
  • Gatavā kulinārija
Pasūti
  • Jaunumi
  • Ekskluzīvi
  • Lieliska cena
  • Gatavā kulinārija

Prece pievienota grozam

Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienai. Pasūti Piegāde Dienu un laiku izvēlies, noformējot pasūtījumu · Līdz pieņemšanas beigām:
Skatīt grozu
Sākums / Meklēšana

“chips”

98 preces

  • Baltais Siera salāti 200g

    Baltais Siera salāti 200g

    Baltais Siera salāti 200g

    Parastā cena €2,07
    Parastā cena Akcijas cena €2,07
    Vienības cena €10,35/kg
  • Saldēts Bao Buns ar pīles Hoisin mērces pild. 270g, Viči

    Saldēts Bao Buns ar pīles Hoisin mērces pild. 270g, Viči

    Saldēts Bao Buns ar pīles Hoisin mērces pild. 270g, Viči

    Parastā cena €3,62
    Parastā cena Akcijas cena €3,62
    Vienības cena €13,41/kg
  • Cepumi biskvīta ar šokolādes gabaliņiem, 180g, IWP, St Michel
    • ✦Ekskluzīvs

    Cepumi biskvīta ar šokolādes gabaliņiem, 180g, IWP, St Michel

    Cepumi biskvīta ar šokolādes gabaliņiem, 180g, IWP, St Michel

    Parastā cena €2,78
    Parastā cena Akcijas cena €2,78
    Vienības cena €18,53/kg
  • Maizes stienīši ar picas garšu Barbero
    • ✦Ekskluzīvs

    Maizes stienīši ar picas garšu Barbero

    Maizes stienīši ar picas garšu Barbero

    Parastā cena €1,23
    Parastā cena Akcijas cena €1,23
    Vienības cena €9,46/kg
  • Uzkoda siera Nuggets ar Čedaras sieru un zaļiem pīpariem, panējumā, sald., 250g , Salud
    • ✦Ekskluzīvs

    Uzkoda siera Nuggets ar Čedaras sieru un zaļiem pīpariem, panējumā, sald., 250g , Salud

    Uzkoda siera Nuggets ar Čedaras sieru un zaļiem pīpariem, panējumā, sald., 250g , Salud

    Parastā cena €2,78
    Parastā cena Akcijas cena €2,78
    Vienības cena €11,12/kg
  • Kartupeļi Jack VAN DEN OORD, cepšanai, 1kg, gab

    Kartupeļi Jack VAN DEN OORD, cepšanai, 1kg, gab

    Kartupeļi Jack VAN DEN OORD, cepšanai, 1kg, gab

    Parastā cena €2,38
    Parastā cena Akcijas cena €2,38
    Vienības cena €2,38 each
  • Salāti lapu fasēti, 2.šķ, gab (Latvija)

    Salāti lapu fasēti, 2.šķ, gab (Latvija)

    Salāti lapu fasēti, 2.šķ, gab (Latvija)

    Parastā cena €1,60
    Parastā cena Akcijas cena €1,60
    Vienības cena €1,60 each
  • Kartupeļi saldie frī, apcept. saulespuķu eļļā,2.5kg, Chef`s Excellence
    • ✦Ekskluzīvs

    Kartupeļi saldie frī, apcept. saulespuķu eļļā,2.5kg, Chef`s Excellence

    Kartupeļi saldie frī, apcept. saulespuķu eļļā,2.5kg, Chef`s Excellence

    Parastā cena €10,85
    Parastā cena Akcijas cena €10,85
  • Pīles krūts fileja (PEKING), A-kat., sald., vak., 400g (2gab), Polija

    Pīles krūts fileja (PEKING), A-kat., sald., vak., 400g (2gab), Polija

    Pīles krūts fileja (PEKING), A-kat., sald., vak., 400g (2gab), Polija

    Parastā cena €5,10
    Parastā cena Akcijas cena €5,10
    Vienības cena €12,75/kg
  • Sald.bao buns ar dārzeņu pild.270g

    Sald.bao buns ar dārzeņu pild.270g

    Sald.bao buns ar dārzeņu pild.270g

    Parastā cena €3,62
    Parastā cena Akcijas cena €3,62
    Vienības cena €13,41/kg
  • ZELTENES Grauzdiņi ar sīpolu un skābā krējuma garšu 300g

    ZELTENES Grauzdiņi ar sīpolu un skābā krējuma garšu 300g

    ZELTENES Grauzdiņi ar sīpolu un skābā krējuma garšu 300g

    Parastā cena €3,96
    Parastā cena Akcijas cena €3,96
    Vienības cena €13,20/kg
  • Baltais Pupiņas ar čili, 300g

    Baltais Pupiņas ar čili, 300g

    Baltais Pupiņas ar čili, 300g

    Parastā cena €3,21
    Parastā cena Akcijas cena €3,21
  • Paipalu olas, 18gab, Quail

    Paipalu olas, 18gab, Quail

    Paipalu olas, 18gab, Quail

    Parastā cena €2,55
    Parastā cena Akcijas cena €2,55
    Vienības cena €11,33/kg
  • Loacker Biscuits Hazelnut Passion 80gx12

    Loacker Biscuits Hazelnut Passion 80gx12

    Loacker Biscuits Hazelnut Passion 80gx12

    Parastā cena €2,02
    Parastā cena Akcijas cena €2,02
    Vienības cena €20,20/kg
  • Kūp.siers JAUNPILS Mednieku 45% 240g
    • Lieliska cena

    Kūp.siers JAUNPILS Mednieku 45% 240g

    Kūp.siers JAUNPILS Mednieku 45% 240g

    Parastā cena €2,38
    Parastā cena Akcijas cena €2,38
    Vienības cena €9,92/kg
  • Kartupeļi Jack VAN DEN OORD, sarkani, 1kg, gab

    Kartupeļi Jack VAN DEN OORD, sarkani, 1kg, gab

    Kartupeļi Jack VAN DEN OORD, sarkani, 1kg, gab

    Parastā cena €3,11
    Parastā cena Akcijas cena €3,11
    Vienības cena €3,11 each
  • Saldēts Bao Buns ar vistas Terijaki mērces pild. 270g, Viči

    Saldēts Bao Buns ar vistas Terijaki mērces pild. 270g, Viči

    Saldēts Bao Buns ar vistas Terijaki mērces pild. 270g, Viči

    Parastā cena €3,62
    Parastā cena Akcijas cena €3,62
    Vienības cena €13,41/kg
  • Cepti asie pusspārniņi Crispy RM 300g
    • Lieliska cena

    Cepti asie pusspārniņi Crispy RM 300g

    Cepti asie pusspārniņi Crispy RM 300g

    Parastā cena €2,15
    Parastā cena Akcijas cena €2,15
    Vienības cena €7,17/kg
  • Olas Oluksne kūtī dētas A/LM Nr.2 10gab.

    Olas Oluksne kūtī dētas A/LM Nr.2 10gab.

    Olas Oluksne kūtī dētas A/LM Nr.2 10gab.

    Parastā cena €3,17
    Parastā cena Akcijas cena €3,17
    Vienības cena €0,32 each
  • Dilles fasētas 2.šķ, 30g, gab

    Dilles fasētas 2.šķ, 30g, gab

    Dilles fasētas 2.šķ, 30g, gab

    Parastā cena €0,78
    Parastā cena Akcijas cena €0,78
    Vienības cena €0,78 each
  • Salāti Frillice, 80g, gab

    Salāti Frillice, 80g, gab

    Salāti Frillice, 80g, gab

    Parastā cena €1,32
    Parastā cena Akcijas cena €1,32
    Vienības cena €16,50/kg
  • Kartupeļi fasēti, 2.5kg, gab (Latvija)

    Kartupeļi fasēti, 2.5kg, gab (Latvija)

    Kartupeļi fasēti, 2.5kg, gab (Latvija)

    Parastā cena €2,03
    Parastā cena Akcijas cena €2,03
    Vienības cena €0,81/kg
  • Kalmāra gredz.vītin.kūpin. BEER CLUB 43g
    • Lieliska cena

    Kalmāra gredz.vītin.kūpin. BEER CLUB 43g

    Kalmāra gredz.vītin.kūpin. BEER CLUB 43g

    Parastā cena €1,66
    Parastā cena Akcijas cena €1,66
    Vienības cena €38,60/kg
  • Garneles, tīr., 26/30, Vannamei, sald., IQF, 1kg (t.s. 750g), (P.Vannamei), RSeafood

    Garneles, tīr., 26/30, Vannamei, sald., IQF, 1kg (t.s. 750g), (P.Vannamei), RSeafood

    Garneles, tīr., 26/30, Vannamei, sald., IQF, 1kg (t.s. 750g), (P.Vannamei), RSeafood

    Parastā cena €9,95
    Parastā cena Akcijas cena €9,95
    Vienības cena €9,95/kg

Parādītas 48 no 98

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Vairāk vērtības jums

Interneta veikals ar kvalitatīvu produkciju par godīgām cenām. Sadarbojamies ar vietējiem ražotājiem un piegādātājiem.

  • Instagram @velto.lv
  • TikTok @velto.lv

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Skatīt visas →

Informācija

  • Par Velto un BUJ
  • Kontakti

Kontakti

  • E-pasts info@expresspoint.lv
  • Tālrunis+371 26322465Darba dienās 10:00–17:00
Pasūti Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienai. Piegāde
© 2026 Velto · SIA ExpressPoint, reģ. nr. 40203433692
  • Privātuma politika
  • Preču atgriešanas noteikumi
  • Lietošanas un pirkšanas noteikumi
  • Sīkdatņu iestatījumi

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English
  • American Express
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • Visa
  • Izvēle pārlādēs visu lapu.
  • Atveras jaunā logā.