Pāriet uz saturu

Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienaiPasūti līdz otrdienai — piegāde pk.–sv.

Katalogs

  • Piena produkti un olas
    Skatīt visuPiena produkti un olas →
    • Piens
    • Biezpiens
    • Jogurti un deserti
    • Kefīrs un skābpiena produkti
    • Krējums
    • Siers
    • Sviests
    • Olas
    • Majonēze
  • Maize un konditoreja
    Skatīt visuMaize un konditoreja →
    • Maize
    • Kūkas un kūciņas
    • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
    • Rīvmaize
    • Piedevas konditorejai
    • Tortiljas
  • Gaļa un zivis
    Skatīt visuGaļa un zivis →
    • Cīsiņi
    • Desiņas
    • Pārstrādāta gaļa
    • Pastētes
    • Gaļas maltītes un uzkodas
    • Svaiga vista un mājputni gaļa
    • Maltās gaļas
    • Svaiga cūkgaļa
    • Šašliks
    • Steiks
    • Lēni gatavoti
    • Marinādes Gaļa
    • Pārstrādātās zivis
    • Svaigās zivis un jūrasveltes
  • Vegāniem un veģetāriešiem
    Skatīt visuVegāniem un veģetāriešiem →
    • Gaļas un zivs alternatīvas
  • Iepākota partika
    Skatīt visuIepākota partika →
    • Eļļa
    • Etiķis
    • Milti
    • Makaroni
    • Mērce
    • Graudaugi un putraimi
    • Garšvielas
    • Brokastu pārslas un musli
    • Sāls, Cukurs
    • Speciālā pārtika un galetes
    • Saldumi
    • Konservēti produkti
    • Kafija un Tejā
    • Pasaules virtuve
    • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces
  • Gatavā kulinārija
    Skatīt visuGatavā kulinārija →
    • Pankūkas
    • Salāti
    • Sviestmaizes
    • Gatavas maltītes
    • Vārīti, cepti un sālīti produkti
  • Dzērieni
    Skatīt visuDzērieni →
    • Limonādes
    • Sula
    • Ūdens
  • Augļi un dārzeņi
    Skatīt visuAugļi un dārzeņi →
    • Dārzeņi
    • Augļi
  • Uzkodas
    Skatīt visuUzkodas →
    • Čipsi
    • Gaļas uzkodas
    • Citas uzkodas
    • Rieksti un žāvēti augļi
  • Saldēta pārtika
    Skatīt visuSaldēta pārtika →
    • Saldēti dārzeņi un augļi
    • Saldēti pelmeņi, vareņiki
    • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
    • Saldējums
    • Pica
    • Saldētie ēdieni
  • Sadzīves ķīmija
    Skatīt visuSadzīves ķīmija →
    • Mazgāšanas līdzekļi
    • Papīra produkti
    • Trauku mazgāšanas līdzekļi
    • Veļas mazgāšanas līdzekļi
    • Atkritumu maisi
  • Mājdzīvnieku preces
    Skatīt visuMājdzīvnieku preces →
    • Kaķiem
    • Suņiem
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
    Skatīt visuSkaistumkopšanai un higiēnai →
    • Intīmā higiēna
    • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
    • Sejas kopšana
    • Skūšanās un depilācija
    • Zobu un mutes higiēna
    • Dezodoranti
    • Ķermeņa kopšana
    • Zīdaiņiem un bērniem
  • Interesantākais
    Skatīt visuInteresantākais →
    • Izpārdošana
    • Ietaupījums 25%+
    • Exclusive
  • Noliktavā (bez biedrības)
Pasūti Piegāde
  • Pieteikties
  • +371 26322465
  • info@expresspoint.lv

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English
  • Instagram
  • TikTok

Populāri meklējumi

  • piens
  • siers
  • olas
  • zupa
  • čipsi
  • kafija
  • sviests
  • maize

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
  • Piena produkti un olas
    • Visi kategorijas produkti
    • Piens
    • Biezpiens
    • Jogurti un deserti
    • Kefīrs un skābpiena produkti
    • Krējums
    • Siers
    • Sviests
    • Olas
    • Majonēze
  • Maize un konditoreja
    • Visi kategorijas produkti
    • Maize
    • Kūkas un kūciņas
    • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
    • Rīvmaize
    • Piedevas konditorejai
    • Tortiljas
  • Gaļa un zivis
    • Visi kategorijas produkti
    • Cīsiņi
    • Desiņas
    • Pārstrādāta gaļa
    • Pastētes
    • Gaļas maltītes un uzkodas
    • Svaiga vista un mājputni gaļa
    • Maltās gaļas
    • Svaiga cūkgaļa
    • Šašliks
    • Steiks
    • Lēni gatavoti
    • Marinādes Gaļa
    • Pārstrādātās zivis
    • Svaigās zivis un jūrasveltes
  • Vegāniem un veģetāriešiem
    • Gaļas un zivs alternatīvas
  • Iepākota partika
    • Visi kategorijas produkti
    • Eļļa
    • Etiķis
    • Milti
    • Makaroni
    • Mērce
    • Graudaugi un putraimi
    • Garšvielas
    • Brokastu pārslas un musli
    • Sāls, Cukurs
    • Speciālā pārtika un galetes
    • Saldumi
    • Konservēti produkti
    • Kafija un Tejā
    • Pasaules virtuve
    • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces
  • Gatavā kulinārija
    • Visi kategorijas produkti
    • Pankūkas
    • Salāti
    • Sviestmaizes
    • Gatavas maltītes
    • Vārīti, cepti un sālīti produkti
  • Dzērieni
    • Visi kategorijas produkti
    • Limonādes
    • Sula
    • Ūdens
  • Augļi un dārzeņi
    • Visi kategorijas produkti
    • Dārzeņi
    • Augļi
  • Uzkodas
    • Visi kategorijas produkti
    • Čipsi
    • Gaļas uzkodas
    • Citas uzkodas
    • Rieksti un žāvēti augļi
  • Saldēta pārtika
    • Visi kategorijas produkti
    • Saldēti dārzeņi un augļi
    • Saldēti pelmeņi, vareņiki
    • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
    • Saldējums
    • Pica
    • Saldētie ēdieni
  • Sadzīves ķīmija
    • Visi kategorijas produkti
    • Mazgāšanas līdzekļi
    • Papīra produkti
    • Trauku mazgāšanas līdzekļi
    • Veļas mazgāšanas līdzekļi
    • Atkritumu maisi
  • Mājdzīvnieku preces
    • Visi kategorijas produkti
    • Kaķiem
    • Suņiem
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
    • Visi kategorijas produkti
    • Intīmā higiēna
    • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
    • Sejas kopšana
    • Skūšanās un depilācija
    • Zobu un mutes higiēna
    • Dezodoranti
    • Ķermeņa kopšana
    • Zīdaiņiem un bērniem
  • 💙 Interesantākais 💙
    • Jaunumi
    • Izpārdošana
    • Ietaupījums 25%+
    • Exclusive
  • Noliktavā (bez biedrības)

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English

Populāri meklējumi

  • piens
  • siers
  • olas
  • zupa
  • čipsi
  • kafija
  • sviests
  • maize

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
Pieteikties Grozs
  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
  • Sadzīves ķīmija
  • Mājdzīvnieku preces
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
  • Interesantākais
  • Noliktavā (bez biedrības)

Piena produkti un olas

Skatīt visu →
  • Piens
  • Biezpiens
  • Jogurti un deserti
  • Kefīrs un skābpiena produkti
  • Krējums
  • Siers
  • Sviests
  • Olas
  • Majonēze

Maize un konditoreja

Skatīt visu →
  • Maize
  • Kūkas un kūciņas
  • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
  • Rīvmaize
  • Piedevas konditorejai
  • Tortiljas

Gaļa un zivis

Skatīt visu →
  • Cīsiņi
  • Desiņas
  • Pārstrādāta gaļa
  • Pastētes
  • Gaļas maltītes un uzkodas
  • Svaiga vista un mājputni gaļa
  • Maltās gaļas
  • Svaiga cūkgaļa
  • Šašliks
  • Steiks
  • Lēni gatavoti
  • Marinādes Gaļa
  • Pārstrādātās zivis
  • Svaigās zivis un jūrasveltes

Vegāniem un veģetāriešiem

Skatīt visu →
  • Gaļas un zivs alternatīvas

Iepākota partika

Skatīt visu →
  • Eļļa
  • Etiķis
  • Milti
  • Makaroni
  • Mērce
  • Graudaugi un putraimi
  • Garšvielas
  • Brokastu pārslas un musli
  • Sāls, Cukurs
  • Speciālā pārtika un galetes
  • Saldumi
  • Konservēti produkti
  • Kafija un Tejā
  • Pasaules virtuve
  • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces

Gatavā kulinārija

Skatīt visu →
  • Pankūkas
  • Salāti
  • Sviestmaizes
  • Gatavas maltītes
  • Vārīti, cepti un sālīti produkti

Dzērieni

Skatīt visu →
  • Limonādes
  • Sula
  • Ūdens

Augļi un dārzeņi

Skatīt visu →
  • Dārzeņi
  • Augļi

Uzkodas

Skatīt visu →
  • Čipsi
  • Gaļas uzkodas
  • Citas uzkodas
  • Rieksti un žāvēti augļi

Saldēta pārtika

Skatīt visu →
  • Saldēti dārzeņi un augļi
  • Saldēti pelmeņi, vareņiki
  • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
  • Saldējums
  • Pica
  • Saldētie ēdieni

Sadzīves ķīmija

Skatīt visu →
  • Mazgāšanas līdzekļi
  • Papīra produkti
  • Trauku mazgāšanas līdzekļi
  • Veļas mazgāšanas līdzekļi
  • Atkritumu maisi

Mājdzīvnieku preces

Skatīt visu →
  • Kaķiem
  • Suņiem

Skaistumkopšanai un higiēnai

Skatīt visu →
  • Intīmā higiēna
  • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
  • Sejas kopšana
  • Skūšanās un depilācija
  • Zobu un mutes higiēna
  • Dezodoranti
  • Ķermeņa kopšana
  • Zīdaiņiem un bērniem

Interesantākais

Skatīt visu →
  • Izpārdošana
  • Ietaupījums 25%+
  • Exclusive

Noliktavā (bez biedrības)

Skatīt visu →

Skatīt visu

  • Jaunumi
  • Ekskluzīvi
  • Lieliska cena
  • Gatavā kulinārija
Pasūti
  • Jaunumi
  • Ekskluzīvi
  • Lieliska cena
  • Gatavā kulinārija

Prece pievienota grozam

Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienai. Pasūti Piegāde Dienu un laiku izvēlies, noformējot pasūtījumu · Līdz pieņemšanas beigām:
Skatīt grozu
Sākums / Meklēšana

“milk”

402 preces

  • Cīsiņi Bērnu RM 360g
    • Lieliska cena

    Cīsiņi Bērnu RM 360g

    Cīsiņi Bērnu RM 360g

    Parastā cena €2,26
    Parastā cena Akcijas cena €2,26
    Vienības cena €6,28/kg
  • Loacker Pasticceria Cappuccino 100g x12

    Loacker Pasticceria Cappuccino 100g x12

    Loacker Pasticceria Cappuccino 100g x12

    Parastā cena €2,18
    Parastā cena Akcijas cena €2,18
    Vienības cena €21,80/kg
  • Šokolādes batoniņš TWIX 5-paka_NEW

    Šokolādes batoniņš TWIX 5-paka_NEW

    Šokolādes batoniņš TWIX 5-paka_NEW

    Parastā cena €4,89
    Parastā cena Akcijas cena €4,89
    Vienības cena €19,56/kg
  • Doktordesa Rīgas Miesnieks Bērniem, šķēlēs 190g
    • Lieliska cena

    Doktordesa Rīgas Miesnieks Bērniem, šķēlēs 190g

    Doktordesa Rīgas Miesnieks Bērniem, šķēlēs 190g

    Parastā cena €1,44
    Parastā cena Akcijas cena €1,44
    Vienības cena €7,58/kg
  • Cāļa pusspārni garšvielās RM 800g
    • Lieliska cena

    Cāļa pusspārni garšvielās RM 800g

    Cāļa pusspārni garšvielās RM 800g

    Parastā cena €3,74
    Parastā cena Akcijas cena €3,74
    Vienības cena €4,68/kg
  • Šķiņķis Rīgas miesnieks kūpināts 350g
    • Lieliska cena

    Šķiņķis Rīgas miesnieks kūpināts 350g

    Šķiņķis Rīgas miesnieks kūpināts 350g

    Parastā cena €2,65
    Parastā cena Akcijas cena €2,65
    Vienības cena €7,57/kg
  • Kūka siera Dubaijas šokolādes  cepta 350 g Lido

    Kūka siera Dubaijas šokolādes cepta 350 g Lido

    Kūka siera Dubaijas šokolādes cepta 350 g Lido

    Parastā cena €6,48
    Parastā cena Akcijas cena €6,48
    Vienības cena €18,51/kg
  • Zupa omāru, sald., 350g, Royal Greenland
    • ✦Ekskluzīvs

    Zupa omāru, sald., 350g, Royal Greenland

    Zupa omāru, sald., 350g, Royal Greenland

    Parastā cena €7,93
    Parastā cena Akcijas cena €7,93
    Vienības cena €22,66/kg
  • Loacker Classic Chocolate 90gx12

    Loacker Classic Chocolate 90gx12

    Loacker Classic Chocolate 90gx12

    Parastā cena €1,24
    Parastā cena Akcijas cena €1,24
    Vienības cena €13,78/kg
  • Baltmaize Galda sagriezta 300g
    • Lieliska cena

    Baltmaize Galda sagriezta 300g

    Baltmaize Galda sagriezta 300g

    Parastā cena €0,73
    Parastā cena Akcijas cena €0,73
    Vienības cena €2,43/kg
  • Cūkgaļas kakla karbonādes šašliks LIDO 900g

    Cūkgaļas kakla karbonādes šašliks LIDO 900g

    Cūkgaļas kakla karbonādes šašliks LIDO 900g

    Parastā cena €9,34
    Parastā cena Akcijas cena €9,34
    Vienības cena €10,38/kg
  • Cīsiņi Mazie RM 300g
    • Lieliska cena

    Cīsiņi Mazie RM 300g

    Cīsiņi Mazie RM 300g

    Parastā cena €1,93
    Parastā cena Akcijas cena €1,93
    Vienības cena €6,43/kg
  • Plucināta cūkgaļa argentīniešu gaumē

    Plucināta cūkgaļa argentīniešu gaumē

    Plucināta cūkgaļa argentīniešu gaumē

    Parastā cena €3,93
    Parastā cena Akcijas cena €3,93
    Vienības cena €13,10/kg
  • Cūku aknu pastēte Ekstra ĀDAŽI 120g

    Cūku aknu pastēte Ekstra ĀDAŽI 120g

    Cūku aknu pastēte Ekstra ĀDAŽI 120g

    Parastā cena €0,63
    Parastā cena Akcijas cena €0,63
    Vienības cena €5,25/kg
  • Cepumi sviesta šokolādes Galettes, 150g, St Michel
    • ✦Ekskluzīvs

    Cepumi sviesta šokolādes Galettes, 150g, St Michel

    Cepumi sviesta šokolādes Galettes, 150g, St Michel

    Parastā cena €2,71
    Parastā cena Akcijas cena €2,71
    Vienības cena €18,07/kg
  • Surimi gaļa Viči snow crab 120g
    • Lieliska cena

    Surimi gaļa Viči snow crab 120g

    Surimi gaļa Viči snow crab 120g

    Parastā cena €1,76
    Parastā cena Akcijas cena €1,76
    Vienības cena €14,67/kg
  • Buffalo spārniņi 400g RM

    Buffalo spārniņi 400g RM

    Buffalo spārniņi 400g RM

    Parastā cena €2,42
    Parastā cena Akcijas cena €2,42
    Vienības cena €6,05/kg
  • Rupjmaize Rīgas Klaips formas, sagriezta 600g

    Rupjmaize Rīgas Klaips formas, sagriezta 600g

    Rupjmaize Rīgas Klaips formas, sagriezta 600g

    Parastā cena €1,17
    Parastā cena Akcijas cena €1,17
    Vienības cena €1,95/kg
  • Cāļa gaļa grieķu jogurta marinādē RM 400g
    • Lieliska cena

    Cāļa gaļa grieķu jogurta marinādē RM 400g

    Cāļa gaļa grieķu jogurta marinādē RM 400g

    Parastā cena €2,99
    Parastā cena Akcijas cena €2,99
    Vienības cena €7,48/kg
  • Capsules SNICKERS hot choco (Dolce Gusto Compatible) 8x15g NEW

    Capsules SNICKERS hot choco (Dolce Gusto Compatible) 8x15g NEW

    Capsules SNICKERS hot choco (Dolce Gusto Compatible) 8x15g NEW

    Parastā cena €3,65
    Parastā cena Akcijas cena €3,65
    Vienības cena €30,42/kg
  • Cīsiņi Doktora RM 500g
    • Lieliska cena

    Cīsiņi Doktora RM 500g

    Cīsiņi Doktora RM 500g

    Parastā cena €1,76
    Parastā cena Akcijas cena €1,76
    Vienības cena €3,52/kg
  • Mērce pastai Bolognese ar liellopa gaļu un cūkgaļu, 400g, DeCecco

    Mērce pastai Bolognese ar liellopa gaļu un cūkgaļu, 400g, DeCecco

    Mērce pastai Bolognese ar liellopa gaļu un cūkgaļu, 400g, DeCecco

    Parastā cena €3,62
    Parastā cena Akcijas cena €3,62
    Vienības cena €9,05/kg
  • Baltais Āzijas ēdiens - Koh Samui, 350g
    • Lieliska cena

    Baltais Āzijas ēdiens - Koh Samui, 350g

    Baltais Āzijas ēdiens - Koh Samui, 350g

    Parastā cena €3,21
    Parastā cena Akcijas cena €3,21
  • Pastēte cūkgaļas ar pīles gaļu un apelsīniem, 170g, Pate Grand-mere

    Pastēte cūkgaļas ar pīles gaļu un apelsīniem, 170g, Pate Grand-mere

    Pastēte cūkgaļas ar pīles gaļu un apelsīniem, 170g, Pate Grand-mere

    Parastā cena €1,99
    Parastā cena Akcijas cena €1,99
    Vienības cena €11,71/kg

Parādītas 312 no 402

  • 1
  • …
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • …
  • 17

Vairāk vērtības jums

Interneta veikals ar kvalitatīvu produkciju par godīgām cenām. Sadarbojamies ar vietējiem ražotājiem un piegādātājiem.

  • Instagram @velto.lv
  • TikTok @velto.lv

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Skatīt visas →

Informācija

  • Par Velto un BUJ
  • Kontakti

Kontakti

  • E-pasts info@expresspoint.lv
  • Tālrunis+371 26322465Darba dienās 10:00–17:00
Pasūti Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienai. Piegāde
© 2026 Velto · SIA ExpressPoint, reģ. nr. 40203433692
  • Privātuma politika
  • Preču atgriešanas noteikumi
  • Lietošanas un pirkšanas noteikumi
  • Sīkdatņu iestatījumi

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English
  • American Express
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • Visa
  • Izvēle pārlādēs visu lapu.
  • Atveras jaunā logā.