Pāriet uz saturu

Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienaiPasūti līdz otrdienai — piegāde pk.–sv.

Katalogs

  • Piena produkti un olas
    Skatīt visuPiena produkti un olas →
    • Piens
    • Biezpiens
    • Jogurti un deserti
    • Kefīrs un skābpiena produkti
    • Krējums
    • Siers
    • Sviests
    • Olas
    • Majonēze
  • Maize un konditoreja
    Skatīt visuMaize un konditoreja →
    • Maize
    • Kūkas un kūciņas
    • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
    • Rīvmaize
    • Piedevas konditorejai
    • Tortiljas
  • Gaļa un zivis
    Skatīt visuGaļa un zivis →
    • Cīsiņi
    • Desiņas
    • Pārstrādāta gaļa
    • Pastētes
    • Gaļas maltītes un uzkodas
    • Svaiga vista un mājputni gaļa
    • Maltās gaļas
    • Svaiga cūkgaļa
    • Šašliks
    • Steiks
    • Lēni gatavoti
    • Marinādes Gaļa
    • Pārstrādātās zivis
    • Svaigās zivis un jūrasveltes
  • Vegāniem un veģetāriešiem
    Skatīt visuVegāniem un veģetāriešiem →
    • Gaļas un zivs alternatīvas
  • Iepākota partika
    Skatīt visuIepākota partika →
    • Eļļa
    • Etiķis
    • Milti
    • Makaroni
    • Mērce
    • Graudaugi un putraimi
    • Garšvielas
    • Brokastu pārslas un musli
    • Sāls, Cukurs
    • Speciālā pārtika un galetes
    • Saldumi
    • Konservēti produkti
    • Kafija un Tejā
    • Pasaules virtuve
    • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces
  • Gatavā kulinārija
    Skatīt visuGatavā kulinārija →
    • Pankūkas
    • Salāti
    • Sviestmaizes
    • Gatavas maltītes
    • Vārīti, cepti un sālīti produkti
  • Dzērieni
    Skatīt visuDzērieni →
    • Limonādes
    • Sula
    • Ūdens
  • Augļi un dārzeņi
    Skatīt visuAugļi un dārzeņi →
    • Dārzeņi
    • Augļi
  • Uzkodas
    Skatīt visuUzkodas →
    • Čipsi
    • Gaļas uzkodas
    • Citas uzkodas
    • Rieksti un žāvēti augļi
  • Saldēta pārtika
    Skatīt visuSaldēta pārtika →
    • Saldēti dārzeņi un augļi
    • Saldēti pelmeņi, vareņiki
    • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
    • Saldējums
    • Pica
    • Saldētie ēdieni
  • Sadzīves ķīmija
    Skatīt visuSadzīves ķīmija →
    • Mazgāšanas līdzekļi
    • Papīra produkti
    • Trauku mazgāšanas līdzekļi
    • Veļas mazgāšanas līdzekļi
    • Atkritumu maisi
  • Mājdzīvnieku preces
    Skatīt visuMājdzīvnieku preces →
    • Kaķiem
    • Suņiem
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
    Skatīt visuSkaistumkopšanai un higiēnai →
    • Intīmā higiēna
    • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
    • Sejas kopšana
    • Skūšanās un depilācija
    • Zobu un mutes higiēna
    • Dezodoranti
    • Ķermeņa kopšana
    • Zīdaiņiem un bērniem
  • Interesantākais
    Skatīt visuInteresantākais →
    • Izpārdošana
    • Ietaupījums 25%+
    • Exclusive
  • Noliktavā (bez biedrības)
Pasūti Piegāde
  • Pieteikties
  • +371 26322465
  • info@expresspoint.lv

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English
  • Instagram
  • TikTok

Populāri meklējumi

  • piens
  • siers
  • olas
  • zupa
  • čipsi
  • kafija
  • sviests
  • maize

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
  • Piena produkti un olas
    • Visi kategorijas produkti
    • Piens
    • Biezpiens
    • Jogurti un deserti
    • Kefīrs un skābpiena produkti
    • Krējums
    • Siers
    • Sviests
    • Olas
    • Majonēze
  • Maize un konditoreja
    • Visi kategorijas produkti
    • Maize
    • Kūkas un kūciņas
    • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
    • Rīvmaize
    • Piedevas konditorejai
    • Tortiljas
  • Gaļa un zivis
    • Visi kategorijas produkti
    • Cīsiņi
    • Desiņas
    • Pārstrādāta gaļa
    • Pastētes
    • Gaļas maltītes un uzkodas
    • Svaiga vista un mājputni gaļa
    • Maltās gaļas
    • Svaiga cūkgaļa
    • Šašliks
    • Steiks
    • Lēni gatavoti
    • Marinādes Gaļa
    • Pārstrādātās zivis
    • Svaigās zivis un jūrasveltes
  • Vegāniem un veģetāriešiem
    • Gaļas un zivs alternatīvas
  • Iepākota partika
    • Visi kategorijas produkti
    • Eļļa
    • Etiķis
    • Milti
    • Makaroni
    • Mērce
    • Graudaugi un putraimi
    • Garšvielas
    • Brokastu pārslas un musli
    • Sāls, Cukurs
    • Speciālā pārtika un galetes
    • Saldumi
    • Konservēti produkti
    • Kafija un Tejā
    • Pasaules virtuve
    • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces
  • Gatavā kulinārija
    • Visi kategorijas produkti
    • Pankūkas
    • Salāti
    • Sviestmaizes
    • Gatavas maltītes
    • Vārīti, cepti un sālīti produkti
  • Dzērieni
    • Visi kategorijas produkti
    • Limonādes
    • Sula
    • Ūdens
  • Augļi un dārzeņi
    • Visi kategorijas produkti
    • Dārzeņi
    • Augļi
  • Uzkodas
    • Visi kategorijas produkti
    • Čipsi
    • Gaļas uzkodas
    • Citas uzkodas
    • Rieksti un žāvēti augļi
  • Saldēta pārtika
    • Visi kategorijas produkti
    • Saldēti dārzeņi un augļi
    • Saldēti pelmeņi, vareņiki
    • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
    • Saldējums
    • Pica
    • Saldētie ēdieni
  • Sadzīves ķīmija
    • Visi kategorijas produkti
    • Mazgāšanas līdzekļi
    • Papīra produkti
    • Trauku mazgāšanas līdzekļi
    • Veļas mazgāšanas līdzekļi
    • Atkritumu maisi
  • Mājdzīvnieku preces
    • Visi kategorijas produkti
    • Kaķiem
    • Suņiem
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
    • Visi kategorijas produkti
    • Intīmā higiēna
    • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
    • Sejas kopšana
    • Skūšanās un depilācija
    • Zobu un mutes higiēna
    • Dezodoranti
    • Ķermeņa kopšana
    • Zīdaiņiem un bērniem
  • 💙 Interesantākais 💙
    • Jaunumi
    • Izpārdošana
    • Ietaupījums 25%+
    • Exclusive
  • Noliktavā (bez biedrības)

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English

Populāri meklējumi

  • piens
  • siers
  • olas
  • zupa
  • čipsi
  • kafija
  • sviests
  • maize

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
Pieteikties Grozs
  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
  • Sadzīves ķīmija
  • Mājdzīvnieku preces
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
  • Interesantākais
  • Noliktavā (bez biedrības)

Piena produkti un olas

Skatīt visu →
  • Piens
  • Biezpiens
  • Jogurti un deserti
  • Kefīrs un skābpiena produkti
  • Krējums
  • Siers
  • Sviests
  • Olas
  • Majonēze

Maize un konditoreja

Skatīt visu →
  • Maize
  • Kūkas un kūciņas
  • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
  • Rīvmaize
  • Piedevas konditorejai
  • Tortiljas

Gaļa un zivis

Skatīt visu →
  • Cīsiņi
  • Desiņas
  • Pārstrādāta gaļa
  • Pastētes
  • Gaļas maltītes un uzkodas
  • Svaiga vista un mājputni gaļa
  • Maltās gaļas
  • Svaiga cūkgaļa
  • Šašliks
  • Steiks
  • Lēni gatavoti
  • Marinādes Gaļa
  • Pārstrādātās zivis
  • Svaigās zivis un jūrasveltes

Vegāniem un veģetāriešiem

Skatīt visu →
  • Gaļas un zivs alternatīvas

Iepākota partika

Skatīt visu →
  • Eļļa
  • Etiķis
  • Milti
  • Makaroni
  • Mērce
  • Graudaugi un putraimi
  • Garšvielas
  • Brokastu pārslas un musli
  • Sāls, Cukurs
  • Speciālā pārtika un galetes
  • Saldumi
  • Konservēti produkti
  • Kafija un Tejā
  • Pasaules virtuve
  • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces

Gatavā kulinārija

Skatīt visu →
  • Pankūkas
  • Salāti
  • Sviestmaizes
  • Gatavas maltītes
  • Vārīti, cepti un sālīti produkti

Dzērieni

Skatīt visu →
  • Limonādes
  • Sula
  • Ūdens

Augļi un dārzeņi

Skatīt visu →
  • Dārzeņi
  • Augļi

Uzkodas

Skatīt visu →
  • Čipsi
  • Gaļas uzkodas
  • Citas uzkodas
  • Rieksti un žāvēti augļi

Saldēta pārtika

Skatīt visu →
  • Saldēti dārzeņi un augļi
  • Saldēti pelmeņi, vareņiki
  • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
  • Saldējums
  • Pica
  • Saldētie ēdieni

Sadzīves ķīmija

Skatīt visu →
  • Mazgāšanas līdzekļi
  • Papīra produkti
  • Trauku mazgāšanas līdzekļi
  • Veļas mazgāšanas līdzekļi
  • Atkritumu maisi

Mājdzīvnieku preces

Skatīt visu →
  • Kaķiem
  • Suņiem

Skaistumkopšanai un higiēnai

Skatīt visu →
  • Intīmā higiēna
  • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
  • Sejas kopšana
  • Skūšanās un depilācija
  • Zobu un mutes higiēna
  • Dezodoranti
  • Ķermeņa kopšana
  • Zīdaiņiem un bērniem

Interesantākais

Skatīt visu →
  • Izpārdošana
  • Ietaupījums 25%+
  • Exclusive

Noliktavā (bez biedrības)

Skatīt visu →

Skatīt visu

  • Jaunumi
  • Ekskluzīvi
  • Lieliska cena
  • Gatavā kulinārija
Pasūti
  • Jaunumi
  • Ekskluzīvi
  • Lieliska cena
  • Gatavā kulinārija

Prece pievienota grozam

Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienai. Pasūti Piegāde Dienu un laiku izvēlies, noformējot pasūtījumu · Līdz pieņemšanas beigām:
Skatīt grozu
Sākums / Meklēšana

“maize”

142 preces

  • Kūka Napoleons Kūko LATVIJAS MAIZNIEKS 400g
    • Lieliska cena

    Kūka Napoleons Kūko LATVIJAS MAIZNIEKS 400g

    Kūka Napoleons Kūko LATVIJAS MAIZNIEKS 400g

    Parastā cena €4,23
    Parastā cena Akcijas cena €4,23
    Vienības cena €10,58/kg
  • Majonēze Heinz Seriously good 800ml

    Majonēze Heinz Seriously good 800ml

    Majonēze Heinz Seriously good 800ml

    Parastā cena €5,39
    Parastā cena Akcijas cena €5,39
    Vienības cena €6,74/L
  • BIO pilngr.auzu pārslas HERKULESS 500g
    • Lieliska cena

    BIO pilngr.auzu pārslas HERKULESS 500g

    BIO pilngr.auzu pārslas HERKULESS 500g

    Parastā cena €1,80
    Parastā cena Akcijas cena €1,80
    Vienības cena €3,60/kg
  • Polārmaize ar karsti kūpinātu lasi, spinātiem un olu (185g)

    Polārmaize ar karsti kūpinātu lasi, spinātiem un olu (185g)

    Polārmaize ar karsti kūpinātu lasi, spinātiem un olu (185g)

    Parastā cena €3,03
    Parastā cena Akcijas cena €3,03
    Vienības cena €16,38/kg
  • Ķiploku mērce HELLMANN'S, 860g

    Ķiploku mērce HELLMANN'S, 860g

    Ķiploku mērce HELLMANN'S, 860g

    Parastā cena €7,70
    Parastā cena Akcijas cena €7,70
    Vienības cena €8,95/kg
  • Pavasara kūka 300g Latvijas Maiznieks

    Pavasara kūka 300g Latvijas Maiznieks

    Pavasara kūka 300g Latvijas Maiznieks

    Parastā cena €3,99
    Parastā cena Akcijas cena €3,99
    Vienības cena €13,30/kg
  • Uzkodu desiņas Maigais KODIENS 110g
    • Lieliska cena

    Uzkodu desiņas Maigais KODIENS 110g

    Uzkodu desiņas Maigais KODIENS 110g

    Parastā cena €1,42
    Parastā cena Akcijas cena €1,42
    Vienības cena €12,91/kg
  • Mērce sinepju maigā, YM, 875ml, Heinz

    Mērce sinepju maigā, YM, 875ml, Heinz

    Mērce sinepju maigā, YM, 875ml, Heinz

    Parastā cena €6,33
    Parastā cena Akcijas cena €6,33
    Vienības cena €7,23/kg
  • Garšvielu maisījums Santa Maria vistas gaļas panēšanai 50g

    Garšvielu maisījums Santa Maria vistas gaļas panēšanai 50g

    Garšvielu maisījums Santa Maria vistas gaļas panēšanai 50g

    Parastā cena €1,60
    Parastā cena Akcijas cena €1,60
    Vienības cena €32,00/kg
  • Kēkss ar vaniļas garšu 400g

    Kēkss ar vaniļas garšu 400g

    Kēkss ar vaniļas garšu 400g

    Parastā cena €3,00
    Parastā cena Akcijas cena €3,00
    Vienības cena €7,50/kg
  • Maigā tako mērce SANTA MARIA 230g
    • Lieliska cena

    Maigā tako mērce SANTA MARIA 230g

    Maigā tako mērce SANTA MARIA 230g

    Parastā cena €2,93
    Parastā cena Akcijas cena €2,93
    Vienības cena €12,74/kg
  • Olas Oluksne kūtī dētas A/LM Nr.2 10gab.

    Olas Oluksne kūtī dētas A/LM Nr.2 10gab.

    Olas Oluksne kūtī dētas A/LM Nr.2 10gab.

    Parastā cena €3,17
    Parastā cena Akcijas cena €3,17
    Vienības cena €0,32 each
  • Kvass Iļģuciema 1,5l

    Kvass Iļģuciema 1,5l

    Kvass Iļģuciema 1,5l

    Parastā cena €1,90
    Parastā cena Akcijas cena €1,90
    Vienības cena €1,27/L
  • Jūras zāles salāti ar sezamu, Wakame Goma, sald., 1kg, RSeafood

    Jūras zāles salāti ar sezamu, Wakame Goma, sald., 1kg, RSeafood

    Jūras zāles salāti ar sezamu, Wakame Goma, sald., 1kg, RSeafood

    Parastā cena €6,26
    Parastā cena Akcijas cena €6,26
    Vienības cena €6,26/kg
  • Mērce Mango chutney ar rozā pipariem, 430g, Menu

    Mērce Mango chutney ar rozā pipariem, 430g, Menu

    Mērce Mango chutney ar rozā pipariem, 430g, Menu

    Parastā cena €8,51
    Parastā cena Akcijas cena €8,51
    Vienības cena €19,79/kg
  • Kvass IĻĢUCIEMA baltais 1,5L PET D

    Kvass IĻĢUCIEMA baltais 1,5L PET D

    Kvass IĻĢUCIEMA baltais 1,5L PET D

    Parastā cena €1,90
    Parastā cena Akcijas cena €1,90
    Vienības cena €1,27/L
  • Uzkoda MoneyBag ar garnelēm, sald., 47gab, 800g, SeafoodMarket
    • ✦Ekskluzīvs

    Uzkoda MoneyBag ar garnelēm, sald., 47gab, 800g, SeafoodMarket

    Uzkoda MoneyBag ar garnelēm, sald., 47gab, 800g, SeafoodMarket

    Parastā cena €18,09
    Parastā cena Akcijas cena €18,09
    Vienības cena €22,61/kg
  • Uzkoda Siu Mai ar cūkgaļu, sald., 500g, Meng Fu
    • ✦Ekskluzīvs

    Uzkoda Siu Mai ar cūkgaļu, sald., 500g, Meng Fu

    Uzkoda Siu Mai ar cūkgaļu, sald., 500g, Meng Fu

    Parastā cena €6,75
    Parastā cena Akcijas cena €6,75
    Vienības cena €13,50/kg
  • Krabju salāti 300g SuShef

    Krabju salāti 300g SuShef

    Krabju salāti 300g SuShef

    Parastā cena €3,10
    Parastā cena Akcijas cena €3,10
    Vienības cena €10,33/kg
  • Čipsi Tortilla sāļie (trīsstūrīši), 475g, Pablo`s Choice

    Čipsi Tortilla sāļie (trīsstūrīši), 475g, Pablo`s Choice

    Čipsi Tortilla sāļie (trīsstūrīši), 475g, Pablo`s Choice

    Parastā cena €3,33
    Parastā cena Akcijas cena €3,33
    Vienības cena €7,01/kg
  • Auksti kūpināta dūmdesa Maikopas RM 270g
    • Lieliska cena

    Auksti kūpināta dūmdesa Maikopas RM 270g

    Auksti kūpināta dūmdesa Maikopas RM 270g

    Parastā cena €2,59
    Parastā cena Akcijas cena €2,59
    Vienības cena €9,59/kg
  • Turku jogurta deserts ar rupjmaizi 200g, Lido
    • Lieliska cena

    Turku jogurta deserts ar rupjmaizi 200g, Lido

    Turku jogurta deserts ar rupjmaizi 200g, Lido

    Parastā cena €1,89
    Parastā cena Akcijas cena €1,89
    Vienības cena €9,45/kg
  • Baltais Saldā krējuma jogurts ar zemenēm, 400g
    • Lieliska cena

    Baltais Saldā krējuma jogurts ar zemenēm, 400g

    Baltais Saldā krējuma jogurts ar zemenēm, 400g

    Parastā cena €1,14
    Parastā cena Akcijas cena €1,14
    Vienības cena €2,85/kg
  • Pusžāvēta desa Lauku ĀDAŽI 450g
    • Lieliska cena

    Pusžāvēta desa Lauku ĀDAŽI 450g

    Pusžāvēta desa Lauku ĀDAŽI 450g

    Parastā cena €2,42
    Parastā cena Akcijas cena €2,42
    Vienības cena €5,38/kg

Parādītas 120 no 142

  • 1
  • …
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Vairāk vērtības jums

Interneta veikals ar kvalitatīvu produkciju par godīgām cenām. Sadarbojamies ar vietējiem ražotājiem un piegādātājiem.

  • Instagram @velto.lv
  • TikTok @velto.lv

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Skatīt visas →

Informācija

  • Par Velto un BUJ
  • Kontakti

Kontakti

  • E-pasts info@expresspoint.lv
  • Tālrunis+371 26322465Darba dienās 10:00–17:00
Pasūti Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienai. Piegāde
© 2026 Velto · SIA ExpressPoint, reģ. nr. 40203433692
  • Privātuma politika
  • Preču atgriešanas noteikumi
  • Lietošanas un pirkšanas noteikumi
  • Sīkdatņu iestatījumi

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English
  • American Express
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • Visa
  • Izvēle pārlādēs visu lapu.
  • Atveras jaunā logā.