Pāriet uz saturu

Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienaiPasūti līdz otrdienai — piegāde pk.–sv.

Katalogs

  • Piena produkti un olas
    Skatīt visuPiena produkti un olas →
    • Piens
    • Biezpiens
    • Jogurti un deserti
    • Kefīrs un skābpiena produkti
    • Krējums
    • Siers
    • Sviests
    • Olas
    • Majonēze
  • Maize un konditoreja
    Skatīt visuMaize un konditoreja →
    • Maize
    • Kūkas un kūciņas
    • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
    • Rīvmaize
    • Piedevas konditorejai
    • Tortiljas
  • Gaļa un zivis
    Skatīt visuGaļa un zivis →
    • Cīsiņi
    • Desiņas
    • Pārstrādāta gaļa
    • Pastētes
    • Gaļas maltītes un uzkodas
    • Svaiga vista un mājputni gaļa
    • Maltās gaļas
    • Svaiga cūkgaļa
    • Šašliks
    • Steiks
    • Lēni gatavoti
    • Marinādes Gaļa
    • Pārstrādātās zivis
    • Svaigās zivis un jūrasveltes
  • Vegāniem un veģetāriešiem
    Skatīt visuVegāniem un veģetāriešiem →
    • Gaļas un zivs alternatīvas
  • Iepākota partika
    Skatīt visuIepākota partika →
    • Eļļa
    • Etiķis
    • Milti
    • Makaroni
    • Mērce
    • Graudaugi un putraimi
    • Garšvielas
    • Brokastu pārslas un musli
    • Sāls, Cukurs
    • Speciālā pārtika un galetes
    • Saldumi
    • Konservēti produkti
    • Kafija un Tejā
    • Pasaules virtuve
    • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces
  • Gatavā kulinārija
    Skatīt visuGatavā kulinārija →
    • Pankūkas
    • Salāti
    • Sviestmaizes
    • Gatavas maltītes
    • Vārīti, cepti un sālīti produkti
  • Dzērieni
    Skatīt visuDzērieni →
    • Limonādes
    • Sula
    • Ūdens
  • Augļi un dārzeņi
    Skatīt visuAugļi un dārzeņi →
    • Dārzeņi
    • Augļi
  • Uzkodas
    Skatīt visuUzkodas →
    • Čipsi
    • Gaļas uzkodas
    • Citas uzkodas
    • Rieksti un žāvēti augļi
  • Saldēta pārtika
    Skatīt visuSaldēta pārtika →
    • Saldēti dārzeņi un augļi
    • Saldēti pelmeņi, vareņiki
    • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
    • Saldējums
    • Pica
    • Saldētie ēdieni
  • Sadzīves ķīmija
    Skatīt visuSadzīves ķīmija →
    • Mazgāšanas līdzekļi
    • Papīra produkti
    • Trauku mazgāšanas līdzekļi
    • Veļas mazgāšanas līdzekļi
    • Atkritumu maisi
  • Mājdzīvnieku preces
    Skatīt visuMājdzīvnieku preces →
    • Kaķiem
    • Suņiem
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
    Skatīt visuSkaistumkopšanai un higiēnai →
    • Intīmā higiēna
    • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
    • Sejas kopšana
    • Skūšanās un depilācija
    • Zobu un mutes higiēna
    • Dezodoranti
    • Ķermeņa kopšana
    • Zīdaiņiem un bērniem
  • Interesantākais
    Skatīt visuInteresantākais →
    • Izpārdošana
    • Ietaupījums 25%+
    • Exclusive
  • Noliktavā (bez biedrības)
Pasūti Piegāde
  • Pieteikties
  • +371 26322465
  • info@expresspoint.lv

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English
  • Instagram
  • TikTok

Populāri meklējumi

  • piens
  • siers
  • olas
  • zupa
  • čipsi
  • kafija
  • sviests
  • maize

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
  • Piena produkti un olas
    • Visi kategorijas produkti
    • Piens
    • Biezpiens
    • Jogurti un deserti
    • Kefīrs un skābpiena produkti
    • Krējums
    • Siers
    • Sviests
    • Olas
    • Majonēze
  • Maize un konditoreja
    • Visi kategorijas produkti
    • Maize
    • Kūkas un kūciņas
    • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
    • Rīvmaize
    • Piedevas konditorejai
    • Tortiljas
  • Gaļa un zivis
    • Visi kategorijas produkti
    • Cīsiņi
    • Desiņas
    • Pārstrādāta gaļa
    • Pastētes
    • Gaļas maltītes un uzkodas
    • Svaiga vista un mājputni gaļa
    • Maltās gaļas
    • Svaiga cūkgaļa
    • Šašliks
    • Steiks
    • Lēni gatavoti
    • Marinādes Gaļa
    • Pārstrādātās zivis
    • Svaigās zivis un jūrasveltes
  • Vegāniem un veģetāriešiem
    • Gaļas un zivs alternatīvas
  • Iepākota partika
    • Visi kategorijas produkti
    • Eļļa
    • Etiķis
    • Milti
    • Makaroni
    • Mērce
    • Graudaugi un putraimi
    • Garšvielas
    • Brokastu pārslas un musli
    • Sāls, Cukurs
    • Speciālā pārtika un galetes
    • Saldumi
    • Konservēti produkti
    • Kafija un Tejā
    • Pasaules virtuve
    • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces
  • Gatavā kulinārija
    • Visi kategorijas produkti
    • Pankūkas
    • Salāti
    • Sviestmaizes
    • Gatavas maltītes
    • Vārīti, cepti un sālīti produkti
  • Dzērieni
    • Visi kategorijas produkti
    • Limonādes
    • Sula
    • Ūdens
  • Augļi un dārzeņi
    • Visi kategorijas produkti
    • Dārzeņi
    • Augļi
  • Uzkodas
    • Visi kategorijas produkti
    • Čipsi
    • Gaļas uzkodas
    • Citas uzkodas
    • Rieksti un žāvēti augļi
  • Saldēta pārtika
    • Visi kategorijas produkti
    • Saldēti dārzeņi un augļi
    • Saldēti pelmeņi, vareņiki
    • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
    • Saldējums
    • Pica
    • Saldētie ēdieni
  • Sadzīves ķīmija
    • Visi kategorijas produkti
    • Mazgāšanas līdzekļi
    • Papīra produkti
    • Trauku mazgāšanas līdzekļi
    • Veļas mazgāšanas līdzekļi
    • Atkritumu maisi
  • Mājdzīvnieku preces
    • Visi kategorijas produkti
    • Kaķiem
    • Suņiem
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
    • Visi kategorijas produkti
    • Intīmā higiēna
    • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
    • Sejas kopšana
    • Skūšanās un depilācija
    • Zobu un mutes higiēna
    • Dezodoranti
    • Ķermeņa kopšana
    • Zīdaiņiem un bērniem
  • 💙 Interesantākais 💙
    • Jaunumi
    • Izpārdošana
    • Ietaupījums 25%+
    • Exclusive
  • Noliktavā (bez biedrības)

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English

Populāri meklējumi

  • piens
  • siers
  • olas
  • zupa
  • čipsi
  • kafija
  • sviests
  • maize

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
Pieteikties Grozs
  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Uzkodas
  • Saldēta pārtika
  • Sadzīves ķīmija
  • Mājdzīvnieku preces
  • Skaistumkopšanai un higiēnai
  • Interesantākais
  • Noliktavā (bez biedrības)

Piena produkti un olas

Skatīt visu →
  • Piens
  • Biezpiens
  • Jogurti un deserti
  • Kefīrs un skābpiena produkti
  • Krējums
  • Siers
  • Sviests
  • Olas
  • Majonēze

Maize un konditoreja

Skatīt visu →
  • Maize
  • Kūkas un kūciņas
  • Smalkmaizītes, pīrādziņi, cepumi
  • Rīvmaize
  • Piedevas konditorejai
  • Tortiljas

Gaļa un zivis

Skatīt visu →
  • Cīsiņi
  • Desiņas
  • Pārstrādāta gaļa
  • Pastētes
  • Gaļas maltītes un uzkodas
  • Svaiga vista un mājputni gaļa
  • Maltās gaļas
  • Svaiga cūkgaļa
  • Šašliks
  • Steiks
  • Lēni gatavoti
  • Marinādes Gaļa
  • Pārstrādātās zivis
  • Svaigās zivis un jūrasveltes

Vegāniem un veģetāriešiem

Skatīt visu →
  • Gaļas un zivs alternatīvas

Iepākota partika

Skatīt visu →
  • Eļļa
  • Etiķis
  • Milti
  • Makaroni
  • Mērce
  • Graudaugi un putraimi
  • Garšvielas
  • Brokastu pārslas un musli
  • Sāls, Cukurs
  • Speciālā pārtika un galetes
  • Saldumi
  • Konservēti produkti
  • Kafija un Tejā
  • Pasaules virtuve
  • Ievārījumi, marmelādes un saldās mērces

Gatavā kulinārija

Skatīt visu →
  • Pankūkas
  • Salāti
  • Sviestmaizes
  • Gatavas maltītes
  • Vārīti, cepti un sālīti produkti

Dzērieni

Skatīt visu →
  • Limonādes
  • Sula
  • Ūdens

Augļi un dārzeņi

Skatīt visu →
  • Dārzeņi
  • Augļi

Uzkodas

Skatīt visu →
  • Čipsi
  • Gaļas uzkodas
  • Citas uzkodas
  • Rieksti un žāvēti augļi

Saldēta pārtika

Skatīt visu →
  • Saldēti dārzeņi un augļi
  • Saldēti pelmeņi, vareņiki
  • Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
  • Saldējums
  • Pica
  • Saldētie ēdieni

Sadzīves ķīmija

Skatīt visu →
  • Mazgāšanas līdzekļi
  • Papīra produkti
  • Trauku mazgāšanas līdzekļi
  • Veļas mazgāšanas līdzekļi
  • Atkritumu maisi

Mājdzīvnieku preces

Skatīt visu →
  • Kaķiem
  • Suņiem

Skaistumkopšanai un higiēnai

Skatīt visu →
  • Intīmā higiēna
  • Matu kopšana, veidošana, krāsošana
  • Sejas kopšana
  • Skūšanās un depilācija
  • Zobu un mutes higiēna
  • Dezodoranti
  • Ķermeņa kopšana
  • Zīdaiņiem un bērniem

Interesantākais

Skatīt visu →
  • Izpārdošana
  • Ietaupījums 25%+
  • Exclusive

Noliktavā (bez biedrības)

Skatīt visu →

Skatīt visu

  • Jaunumi
  • Ekskluzīvi
  • Lieliska cena
  • Gatavā kulinārija
Pasūti
  • Jaunumi
  • Ekskluzīvi
  • Lieliska cena
  • Gatavā kulinārija

Prece pievienota grozam

Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienai. Pasūti Piegāde Dienu un laiku izvēlies, noformējot pasūtījumu · Līdz pieņemšanas beigām:
Skatīt grozu
Sākums / Meklēšana

“olas”

142 preces

  • Pankūkas plānās 840g 12gab Lido
    • ✦Ekskluzīvs

    Pankūkas plānās 840g 12gab Lido

    Pankūkas plānās 840g 12gab Lido

    Parastā cena €7,25
    Parastā cena Akcijas cena €7,25
  • Salāti ar liellopu gaļu 250g, Lido

    Salāti ar liellopu gaļu 250g, Lido

    Salāti ar liellopu gaļu 250g, Lido

    Parastā cena €3,62
    Parastā cena Akcijas cena €3,62
  • Pankūkas ar biezpiena pildījumu 1.38kg 12gab
    • ✦Ekskluzīvs

    Pankūkas ar biezpiena pildījumu 1.38kg 12gab

    Pankūkas ar biezpiena pildījumu 1.38kg 12gab

    Parastā cena €13,05
    Parastā cena Akcijas cena €13,05
  • Vaniļas cukurs ALOJAS 140g
    • Lieliska cena

    Vaniļas cukurs ALOJAS 140g

    Vaniļas cukurs ALOJAS 140g

    Parastā cena €1,58
    Parastā cena Akcijas cena €1,58
    Vienības cena €11,29/kg
  • Polārmaize ar LIDO grilētu cāļa fileju un marinētiem dārzeņiem (175g)

    Polārmaize ar LIDO grilētu cāļa fileju un marinētiem dārzeņiem (175g)

    Polārmaize ar LIDO grilētu cāļa fileju un marinētiem dārzeņiem (175g)

    Parastā cena €2,86
    Parastā cena Akcijas cena €2,86
    Vienības cena €16,34/kg
  • Pudiņš šokolādes ar vaniļas mērci 450g Muller
    • ✦Ekskluzīvs

    Pudiņš šokolādes ar vaniļas mērci 450g Muller

    Pudiņš šokolādes ar vaniļas mērci 450g Muller

    Parastā cena €2,72
    Parastā cena Akcijas cena €2,72
    Vienības cena €6,04/kg
  • Krēmsiers kūpināts no aitas piena, 125g, Vega Sotuelamos

    Krēmsiers kūpināts no aitas piena, 125g, Vega Sotuelamos

    Krēmsiers kūpināts no aitas piena, 125g, Vega Sotuelamos

    Parastā cena €2,57
    Parastā cena Akcijas cena €2,57
    Vienības cena €20,56/kg
  • Kruasāns ar vistu 160g Baltais

    Kruasāns ar vistu 160g Baltais

    Kruasāns ar vistu 160g Baltais

    Parastā cena €2,33
    Parastā cena Akcijas cena €2,33
  • Kēkss ar vaniļas un šokolādes garšu 400g

    Kēkss ar vaniļas un šokolādes garšu 400g

    Kēkss ar vaniļas un šokolādes garšu 400g

    Parastā cena €3,00
    Parastā cena Akcijas cena €3,00
    Vienības cena €7,50/kg
  • Baltais Zupa Frikadeļu, 300g
    • ✦Ekskluzīvs

    Baltais Zupa Frikadeļu, 300g

    Baltais Zupa Frikadeļu, 300g

    Parastā cena €2,22
    Parastā cena Akcijas cena €2,22
  • Pankūkas ar gaļas pildījumu 1.38kg 12gab
    • ✦Ekskluzīvs

    Pankūkas ar gaļas pildījumu 1.38kg 12gab

    Pankūkas ar gaļas pildījumu 1.38kg 12gab

    Parastā cena €14,51
    Parastā cena Akcijas cena €14,51
  • Aitas piena siers ar pipariem 55% 200g
    • ✦Ekskluzīvs
    • Lieliska cena

    Aitas piena siers ar pipariem 55% 200g

    Aitas piena siers ar pipariem 55% 200g

    Parastā cena €6,40
    Parastā cena Akcijas cena €6,40
    Vienības cena €32,00/kg
  • Salāti Rasols 1kg Baltais

    Salāti Rasols 1kg Baltais

    Salāti Rasols 1kg Baltais

    Parastā cena €6,79
    Parastā cena Akcijas cena €6,79
  • Siers ar melnajiem ķiplokiem no aitas piena, t.s.s. 55%, 200g, Vega Sotuelamos

    Siers ar melnajiem ķiplokiem no aitas piena, t.s.s. 55%, 200g, Vega Sotuelamos

    Siers ar melnajiem ķiplokiem no aitas piena, t.s.s. 55%, 200g, Vega Sotuelamos

    Parastā cena €6,89
    Parastā cena Akcijas cena €6,89
    Vienības cena €34,45/kg
  • Sviesta cepumi ST MICHEL Galettes 130g
    • Lieliska cena

    Sviesta cepumi ST MICHEL Galettes 130g

    Sviesta cepumi ST MICHEL Galettes 130g

    Parastā cena €1,39
    Parastā cena Akcijas cena €1,39
    Vienības cena €10,69/kg
  • Treknā siļķes fileja eļļā Viči 240g/190g
    • Lieliska cena

    Treknā siļķes fileja eļļā Viči 240g/190g

    Treknā siļķes fileja eļļā Viči 240g/190g

    Parastā cena €2,09
    Parastā cena Akcijas cena €2,09
    Vienības cena €8,71/kg
  • Baltais Eklēri ar sviesta krēmu, 135g

    Baltais Eklēri ar sviesta krēmu, 135g

    Baltais Eklēri ar sviesta krēmu, 135g

    Parastā cena €1,85
    Parastā cena Akcijas cena €1,85
    Vienības cena €13,70/kg
  • Ceptas cāļa kotletītes RM 700g
    • Lieliska cena

    Ceptas cāļa kotletītes RM 700g

    Ceptas cāļa kotletītes RM 700g

    Parastā cena €2,93
    Parastā cena Akcijas cena €2,93
    Vienības cena €4,19/kg
  • Siera salāti ar ķiplokiem 300g SuShef

    Siera salāti ar ķiplokiem 300g SuShef

    Siera salāti ar ķiplokiem 300g SuShef

    Parastā cena €3,72
    Parastā cena Akcijas cena €3,72
    Vienības cena €12,40/kg
  • Olīvas zaļās un melnās b/k, Leccino, Mix Italia, eļļā,180g, Castellino

    Olīvas zaļās un melnās b/k, Leccino, Mix Italia, eļļā,180g, Castellino

    Olīvas zaļās un melnās b/k, Leccino, Mix Italia, eļļā,180g, Castellino

    Parastā cena €2,91
    Parastā cena Akcijas cena €2,91
    Vienības cena €16,17/kg
  • Ikru smēriņš Viči ar lasi 160g
    • Lieliska cena

    Ikru smēriņš Viči ar lasi 160g

    Ikru smēriņš Viči ar lasi 160g

    Parastā cena €2,50
    Parastā cena Akcijas cena €2,50
    Vienības cena €15,63/kg
  • Chocolate Ulker Istanbul Hazelnut Filled Crispy Kadayif & Baklava and Milk 93g

    Chocolate Ulker Istanbul Hazelnut Filled Crispy Kadayif & Baklava and Milk 93g

    Chocolate Ulker Istanbul Hazelnut Filled Crispy Kadayif & Baklava and Milk 93g

    Parastā cena €2,78
    Parastā cena Akcijas cena €2,78
  • Cepumi ar šokolādes pildījumu un lazdu riekstiem, 150g, Bonne Maman
    • ✦Ekskluzīvs

    Cepumi ar šokolādes pildījumu un lazdu riekstiem, 150g, Bonne Maman

    Cepumi ar šokolādes pildījumu un lazdu riekstiem, 150g, Bonne Maman

    Parastā cena €2,92
    Parastā cena Akcijas cena €2,92
    Vienības cena €19,47/kg
  • Baltais Salāti biešu ar šķiņķi, 200g Baltais

    Baltais Salāti biešu ar šķiņķi, 200g Baltais

    Baltais Salāti biešu ar šķiņķi, 200g Baltais

    Parastā cena €2,21
    Parastā cena Akcijas cena €2,21

Parādītas 48 no 142

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • …
  • 6

Vairāk vērtības jums

Interneta veikals ar kvalitatīvu produkciju par godīgām cenām. Sadarbojamies ar vietējiem ražotājiem un piegādātājiem.

  • Instagram @velto.lv
  • TikTok @velto.lv

Kategorijas

  • Piena produkti un olas
  • Maize un konditoreja
  • Gaļa un zivis
  • Vegāniem un veģetāriešiem
  • Iepākota partika
  • Gatavā kulinārija
  • Dzērieni
  • Augļi un dārzeņi
  • Skatīt visas →

Informācija

  • Par Velto un BUJ
  • Kontakti

Kontakti

  • E-pasts info@expresspoint.lv
  • Tālrunis+371 26322465Darba dienās 10:00–17:00
Pasūti Pasūti līdz otrdienas beigām — piegāde no piektdienas līdz svētdienai. Piegāde
© 2026 Velto · SIA ExpressPoint, reģ. nr. 40203433692
  • Privātuma politika
  • Preču atgriešanas noteikumi
  • Lietošanas un pirkšanas noteikumi
  • Sīkdatņu iestatījumi

Valoda

  • Latviešu
  • Русский
  • English
  • American Express
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • Visa
  • Izvēle pārlādēs visu lapu.
  • Atveras jaunā logā.